רוצים להנציח באופן ייחודי את היקר לכם?

מצבה מיוחדת בהתאמה אישית
מצבה
תמונה: freepik

בבואנו להיפרד מאדם יקר לנו, עלינו לקבל מספר החלטות קשות. ראשית עלינו להחליט איפה תתקיים הקבורה ומתי, באיזה איזור בבית הקברות ובאיזה קבר. לאחר טקס הקבורה נצטרך לעבור לעיצוב המצבה, בשלב זה רבים בוחרים בקנייה של מצבה מיוחדת בהתאמה אישית כדי שתתאים לאופי האדם ממנו עלינו להיפרד. מצבה מיוחדת בהתאמה אישית הוא תהליך הכולל בתוכו את בחירת המצבה כל האבן ממנה המצבה תהיה עשויה, הכיתוב עצמו, סוג החריטה, גודל המצבה, הגימור, הליטוש ועוד. מומלץ לבחור חברה מקצועית או קבלן מצבות המתמחה בתהליך זה.

איזה סוגי מצבות יש?

ניתן למצוא מצבות לבודדים, הבוחרים להיקבר ביחידים, או לזוגות ומשפחות הבוחרים להיקבר יחד. בחלוף השנים התמלאו בתי הקברות ונאלצו למצוא פתרונות קבורה נוספים מלבד הקבורה הקלאסית באדמה, כך שכיום ישנה אפשרות להיקבר גם בקירות בקומות או מעל קבר קיים. עיצוב המצבה צריך להתאים לפתרון הקבורה שנבחר. כמו כן, למצב סגנון עיצוב משתנה בהתאם לסגנון החומר ממנו היא עשויה. ישנן מצבות מאבן טבעית, אבן בזלת, שיש, גרניט ועוד. העיצוב הסופי מושפע מגודל המבצע, עיצוב האופן וסגנון הטקסט שכתוב עליה. בטקסט אפשר לבחור את סגנון הכתב, הגודל שלו והצבעוניות שלו.

מה כולל התהליך הקנייה של מצבה מיוחדת בהתאמה אישית?

כאמור, לפני שמתחילים תהליך קנייה של מצבה מיוחדת בהתאמה אישית, ראשית עליכם למצוא חברת מצבות עימה תרצו לעבור את התהליך הזה בשעתכם הקשה. נסו בתחילה לקבל המלצות ממכרים או מביקורות באינטרנט. ישנן מגוון רחב של חברת המעניקות את השירות הזה, חשוב לבחור בחברה מקצועית ואמינה, שתעניק לך שירות נעים במצב רגיש שכזה. כמו כן, מכיוון שהמטרה של המצבה היא להנציח לתמיד את המת, חשוב לנו לבחור בחברה שתציע מוצרים איכותיים שיחזיקו לאורך זמן ותיתן לנו שירות לאורך ארוך טווח במקרה של תיקונים או בעיות. ניתן לסנן את החברות גם בשיחת טלפון ראשונית כדי להבין אם העלויות מתאימות לכם ואם השירות נעים לכם. החברה בה תבחרו תציג לכם קטלוג עם סוגי האבנים שאיתם הם עובדים וסגנונות עיצוב המצבות והטקסט, יחד תרכיבו את המראה הרצוי למצבה שירגיש לכם הולם ומכבד את היקר לכם. בשלב זה תצטרכו כבר לחשוב על הכיתוב שיהיה על המצבה להנצחת המנוח, ישנם מספר פורמטים שאפשר למצוא באינטרנט או לנסות לחבר משהו באופן עצמאי.

כמה תעלה לי קנייה של מצבה מיוחדת בהתאמה אישית?

המחיר הסופי של המצב מושפע מגודלה, המיקום שלה בבית הקברות, האבן שנבחרה ועוד אלמנטים עיצוביים. כמו כן, ישנה משמעות לכמות הטקסט על המצבה כי כל אות מתומחרת בנפרד. לדוגמה, מצבת קיר מאבן טבעית יכולה לעלות עד אלף ש"ח, בעוד מצב משפחתית גדולה יכולה להגיע לגם ל-8,000 ש"ח ויותר.

לפרטים ומידע נוסף אודות ייצור ועיצוב מצבה מיוחדת בהתאמה אישית צרו איתנו קשר. חברת טופ מצבות מתמחה בהכנת מצבות בהתאמה אישית בהתאם לצרכים המדויקים שלכם תוך התחשבות התקציב העומד ברשותכם. צרו איתנו קשר ונשמח לסייע לכם בכל שאלה או בקשה.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של עמירם

השלכות

על תכונותיו של אדם בוגר

דילוג לתוכן