עולם ההיכרויות בתקופה הדיגיטלית

אפשרי או נידון לכישלון?
תמונה: שטיק מדיה

בלי סגר, עם סגר, עם קורונה או בלי – היכרויות בשנים האחרונות הפכו לעניין מורכב וקשה יותר, והרבה יותר דיגיטלי. אז מה עושים?

האפליקציות הדיגיטליות בהן יש מבחר שלם של נשים/גברים לבחור מהם, יכולות אמנם להגדיל את מרחב הבחירה, אך לעתים זהו עניין מאוד מבלבל וגורם לשחיקה: האם כולם אותו דבר? למי לפנות? האם זה יהיה כמו פעם קודמת? האם ייעלמו, האם דוברי אמת? איך נדע על מי לסמוך ובכלל – למה להשקיע כשיש כל כך הרבה מבחר?

השאלות האלה ועוד רבות אחרות עולות כשאנו נתקלים במבחר שאנו לא יודעים מהי איכותו וטיבו, ובדיוק את זה באנו לפתור! אתר ההיכרויות "שליש גן עדן", היכרויות לדתיים ושומרי מסורת, הוא בדיוק כזה: האתר מכיל אנשים איכותיים, יהודים דתיים או שומרי מסורת שמחפשים אהבה לקשר רציני שיוביל לחתונה. לא סטוצים, לא קשרים לא מוגדרים ובעיקר – אנשים איכותיים, שעוברים סינון דרכינו ומגיעים עם "חותמת" הכשר. J

הביטוי "שליש גן עדן" הוא מה שמובטח למי שמצליח לזווג זיווג מוצלח והגון בין שני אנשים, ואנחנו מאמינים שנצליח לעשות את זה גם עבורכם! יש לנו מאות סיפורי הצלחה וחתונות שיצאו מההיכרויות האלה, והאמת – כבר לא אכפת לנו כמה נדל"ן נקבל מגן עדן, זה פשוט עושה לנו טוב על הלב לראות אתכם מאוהבים!

אז אם אתם רוצים להכיר את בן או בת הזוג אידאליים עבורכם, לדעת שהם מגיעים מבית טוב (ואתר טוב…) – זה המקום עבורכם. הירשמו לאתר והורידו את האפליקציה, ותתכוננו להתאהב!

שיהיה בהצלחה!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של יגאל

חרקירי מודרני

הדרגים הפוליטי והביטחוני חייבים לקחת אחריות אמיתית

דילוג לתוכן