יש לכם קרקע למכירה?

ככה אפשר למכור אותה!
,nub, ak bsk"i
תמונה: freepik.com

רכשתם בעבר קרקע, והיום אתם מעוניינים למכור אותה? הבעיה העיקרית היא שמרבית האנשים לא יודעים כיצד למכור את הקרקע כמו שצריך. הרי לא צריך רק לדעת לבחור את הקרקע הנכונה לרכישה, ישנה חשיבות להבין כיצד מוכרים אותה. מבלי שתבינו כיצד למכור את הקרקע תמצאו את עצמכם במצב שבו אתם מפסידים כסף. אז מה אתם צריכים לעשות כדי למכור את הקרקע בצורה מהירה וטובה? הפתרון נמצא לכם ממש מול העיניים. מה שאתם צריכים לעשות זה לפנות לקבוצת גביש בניהולו של יניב עטרה שתעשה את העבודה עבורכם. קבוצת גביש הוקמה כדי לסייע ללקוחות למכור קרקעות ולבצע עסקאות קומבינציה מסובכת בשבילכם.

ביצוע סקר שוק מעמיק

בשלב הראשון ישנה חשיבות להבין בדיוק מה אפשר לקבל במסגרת העסקה שאותה רוצים לעשות. המומחים של קבוצת גביש מבצעים סקר שוק מעמיק שמטרתו ללמוד את השטח. הרי שוק הנדל"ן משנה את פניו בכל יום מחדש, מה שאומר שמה שהיה אתמול לא יהיה רלוונטי היום. לפיכך אחרי שעושים סקר שוק מקיף יהיה אפשר להבין מה האפשרויות שניצבות בפנינו. אנשים לא מבינים עד כמה סקר שוק הוא קריטי בעת מכירת נדל"ן. במקום שאתם תעשו את סקר השוק, המומחים של קבוצת גביש יעשו זאת עבורכם. אתם תקבלו את השורה התחתונה, זאת שאמורה לעניין אתכם בעת מכירת הקרקע שנמצאת בבעלותכם.

בדיקת תשלומי מס

חלק נכבד מעסקות הנדל"ן כולל מכירת קרקעות מביאות איתן תשלומי מיסים גבוהים. אך יש כאלה שלא יודעים את העניין הזה עד שהם לא מוכרים את הקרקע הלכה למעשה. המומחים של קבוצת גביש לא ירצו שתגיעו למצב שבו תתחרטו על העסקה שאותה עשיתם. מה שאומר שהם יעשו בשבילכם בדיקת תשלומי מס שמטרתה לשפוך אור על כל סימני השאלה. הלקוחות מופנים ישירות ליועצי מס מובילים שעובדים באופן שוטף עם קבוצת גביש. אחרי שתקבלו חוות דעת מקצועית תוכלו לבחור מה יהיה הצעד הנכון ביותר בשבילכם. יש כאלה שימשיכו בעסקה, אחרים יעדיפו לקחת צעד לאחור כדי למנוע תשלומים מרובים.

חיפוש ממוקד של רוכשים

אחרי שכל הדברים יהיו ברורים יהיה אפשר לחפש רוכשים שיבצעו את הרכישה. לקבוצת גביש בניהולו של יניב עטרה יש מאגר ענק של רוכשים שרק מחכים לעסקה. מה שאומר שלא תצטרכו לחכות זמן רב עד אשר תוכלו למכור את הקרקע שנמצאת בבעלותכם. במקום שתבזבזו זמן יקר בחיפוש רוכשים באופן עצמאי, הצוות של קבוצת גביש כאן בשבילכם. מה שאומר שבתוך זמן קצר במיוחד תוכלו למכור את הקרקע מבלי שיהיה עליכם לשבור את הראש. מי אמר שמכירת קרקע זוהי פרוצדורה ארוכה ומעייפת שעלולה להתיש אתכם? המציאות מראה כי תוכלו לבצע את המכירה באופן קל ופשוט.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך