כיצד אובליגור תעזור להסדיר את החוב דרך המשכנתא?

שליטה עצמית על ההתחייבויות הפיננסיות שלכם
תמונה: אובליגור

הסדרת חובות באמצעות משכנתא יכולה להיות אפשרות מעשית עבור אנשים המעוניינים להחזיר לעצמם את השליטה על ההתחייבויות הפיננסיות שלהם. כאשר מתמודדים עם חובות הולכים וגדלים, שימוש במשכנתא להסדרת יתרות חוב יכול להציע הקלה ולספק גישה מובנית לפירעון. אחת הבעיות הגדולות בהתמודדות עם חובות היא שהן יכולות להפוך לנטל כבד ומסובך. למרבה הצער, רבים מתעקשים לדחות פתרונות ולא טורחים להבין את תנאי ההלוואות שלהם, מה שמביא למצב קשה יותר. בשלב זה, חשוב לנקוט בפעולה במהירות ולהיעזר בחברת מומחים ומקצועית כמו אובליגור.

אובליגור היא חברת הייעוץ הפיננסי המובילה בישראל, המתמחה במתן ייעוץ והדרכה בתחום הפיננסי ללקוחות במגזר הפרטי והעסקי. החברה מציעה מגוון שירותים, וביניהם שירותי משכנתאות לצורך סידור חובות.

אילו סוגי משכנתאות קיימים בישראל

בישראל קיימים מספר סוגי משכנתאות עם תנאים שונים ללווים, ובאובליגור ניתן לקבל מידע והדרכה בנוגע למשכנתאות הנכונה לצרכים הייחודיים שלכם:

 1. משכנתא בריבית קבועה: משכנתא עם ריבית קבועה לאורך כל תקופת ההלוואה, המספקת יציבות ותשלום חודשי צפוי.

2. משכנתא בריבית מתכווננת (ARM): משכנתא שבה הריבית משתנה בהתאם לתנאי השוק, ועלולה להוביל לשינויים בתשלום החודשי.

3. משכנתא בריבית בלבד: הלווה משלם רק את הריבית בפרק זמן מסוים, ולאחריו מתחיל לשלם קרן וריבית.

4. משכנתא בלון: משכנתא שבה משלמים תשלומים קטנים לפרק זמן קצר ואז סכום גדול יותר חד-פעמי. 

5. משכנתא הפוכה: משכנתא שבה הלווה מקבל תשלומים מהמלווה במקום לבצע תשלומים, נהוגה בדרך כלל בין קשישים עם הון עצמי משמעותי בביתם.

 דני ליבנה, מנכ"ל אובליגור: חשוב להבין את תנאי ההלוואה

אחת הפעולות החשובות כדי להתמודד עם חובות היא להבין היטב את תנאי ההלוואה. הבנת תנאי ההלוואה חיונית לניהול פיננסי אחראי. בעת לקיחת הלוואה, בין אם מדובר על משכנתא, רכב או הוצאות אישיות, חשוב להבין את התנאים וההגבלות הקשורים בהלוואה. על ידי הבנת תנאי ההלוואה, הלווים מקבלים בהירות על היבטים חשובים כמו ריביות, לוחות תשלומים, עמלות וקנסות. ידע זה יאפשר לכם לקבל החלטות מושכלות לגבי ההתחייבויות הכספיות שלכם, ומבטיח שתוכלו לתכנן את התקציב שלכם ביעילות ולהימנע מכל הפתעות או עלויות נסתרות. 

דני ליבנה, מנכ"ל אובליגור, מדגיש כי אנשים רבים פשוט לא מבינים את התנאים ונכנסים לסחרור. צוות המומחים של אובליגור מכיר את תנאי ההלוואות השונים ויכול לבצע בדיקה מדויקת ולהבין היטב את תנאי ההלוואה לטובת הלקוח, כדי להציע פתרונות מתאימים למצב הפיננסי שלו. בסופו של דבר, בקיאות במונחי הלוואות מקדמת אוריינות פיננסית ומסייעת לאנשים לשמור על שליטה על רווחתם הכלכלית.

עוד על אובליגור

חברת אובליגור מספקת פתרונות והדרכה בתחום הפיננסי, ומתמחה בגיוס משכנתאות ופתרונות וכלים מותאמים אישית. צוות המומחים של החברה ילווה אתכם באופן מקצועי ואמין כדי להחזיר את החיים הכלכליים להיות חופשיים ומתוכננים. אם אתם נמצאים במצב כזה של צבירת חובות ורוצים להתגבר על הסיטואציה הלא נעימה, צרו קשר עם אובליגור כדי לקבל הדרכה וייעוץ מקצועי שיוציא אתכם לדרך חדשה.

ניתן להיכנס לאתר של חברת אובליגור או להתקשר לטלפון 03-6200772

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של אורית

שינון ולא יותר

הערכת הלמידה בישיבות על פי הטקסונומיה של בלום

תמונה של יגאל

חרקירי מודרני

הדרגים הפוליטי והביטחוני חייבים לקחת אחריות אמיתית

דילוג לתוכן