מדוע חובה בעת לקיחת משכנתא לפנות אל יועץ משכנתאות?

מדוע עדיף לפנות אל יועץ משכנתאות פרטי?
משכנתא באנגלית
צילום: Thugvillage wikimedia.org

כאשר אנו באים לקנות טלוויזיה אנו נלך למאה חנויות ונבחן מאה הצעות. לעומת זאת כאשר אנו עושים את העסקה הגדולה בחיינו, קרי קניית בית אנו לא נשווה, לא נברר ולא נבחן את ההצעות השונות של הבנקים למשכנתא וזו טעות חמורה. אתם חייבים להבין כי הבדל קטן של ריבית יכולה להוות הבדל של עשרות אלפי שקלים ומאות אלפי שקלים.

עוד אתם חייבים להבין כי לאדם הפשוט אין את הידע ואת היכולת להבין איזה משכנתא הכי מתאימה לו. אז מה עושים? פונים אל מומחה, אל יועץ משכנתאות. יועץ זה יבחן את ההצעה של הבנק ויעזור לכם להתמקח על תנאים יותר טובים. למעשה לא נגזים אם נאמר כי פניה אל יועץ משכנתא היא הצעד החכם ביותר שאתם יכולים לעשות והוא יוכל לחסוך לכם המון אבל המון.

מדוע עדיף לפנות אל יועץ משכנתאות פרטי?

יש שני סוגים של יועץ משכנתאות, יועץ מטעם הבנק ויועץ פרטי שלא קשור לבנק, לאיזה יועץ כדאי לפנות? אם כן אתם חייבים אבל חייבים לפנות אל יועץ משכנתא פרטי. אתם חייבים להבין כי יועץ בבנק לא רואה את טובתכם אלא את טובת הבנק.

לעומת זאת הדבר היחיד שמעניין את היועץ הפרטי זה ההצלחה שלכם והצלחה שלכם זה הצלחה שלו. אז נכון יועץ פרטי יעלה לכם קצת כסף והדגש הוא קצת ביחס לעלות המשכנתא אך הוא יחסוך לכם המון ולא נגזים אם נאמר כי בעת קניית דירה פניה אל יועץ משכנתא פרטי היא הצעד החכם ביותר שאתם יכולים לעשות.

איך אבחר את יועץ המשכנתאות הטוב בשוק?

עליכם להבין כי יש משמעות אדירה לשאלה אל איזה יועץ משכנתאות אתם פונים ועליכם לעשות מאמץ בכדי לפנות אל היועץ הטוב בשוק מכיוון שהוא יסייע לכם בצורה הטובה ביותר שיש. אז איך נפנה אל יועץ מומחה וברמה גבוהה?

אם כן מה שאתם צריכים לעשות זה להיכנס לאינטרנט ולחפש את האתר של היועץ. מן האתר תוכלו להבין עם מי יש לכם עסק ולעשות זאת בחינם ובזמן קצר. אם האתר של היועץ מושקע זה סימן שהוא מצליח מכיוון שיש לו כסף להשקיע באתר ולכן תמיד אבל תמיד כדאי לפנות אל האתר של היועץ וכך בכמה דקות להבין מי הוא היועץ והאם כדאי להעסיקו.

שימו לב לניסיון של יועץ המשכנתא

עוד דבר שכדאי לכם לבחון לעומק כאשר אתם באים לשכור את שירותיו של יועץ משכנתאות זה כמה ניסיון יש לו. הניסיון  מעיד על שני דברים, הראשון שהיועץ ראה הכול ולכן הוא ידע כיצד לסייע לכם. השני שהשוק מאוד מרוצה מן היועץ ולכן הוא שרד כל כך הרבה שנים ולכן תמיד כדאי לבחון כמה ותיק יועץ המשכנתאות.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של אורית

שינון ולא יותר

הערכת הלמידה בישיבות על פי הטקסונומיה של בלום

תמונה של יגאל

חרקירי מודרני

הדרגים הפוליטי והביטחוני חייבים לקחת אחריות אמיתית

דילוג לתוכן