משרד תיווך בחיפה לאיתור נכס להשקעה

יתרונות בליווי משרד תיווך
תרשים ממחיש
pixabay.com

העיר חיפה מהווה את המטרופולין העירוני הצפוני, והיא גם העיר השלישית בגודלה בישראל. רצועת החוף המזמינה למרגלות הר הכרמל הירוק מהווים חלק בלתי נפרד מנכסי העיר, כאשר שכונות וותיקות וחדשות מעטרות את ההר ושוכנות לאורך קו החוף. חיפה מתהדרת במתחם הייטק חדשני, מתחמי תעסוקה ופנאי, מתחמי בריאות, חינוך ופנאי.

כל אלו הופכים את העיר חיפה למוקד משיכה לזוגות צעירים ולמשפחות, לבית עבור וותיקי העיר שגדלו בה ולמוקד השקעה בנדל"ן מהמובילים בישראל.

פילוסוף עתיק יומין הגה המלצה אשר תוקפה נותר בעינו מאז ועד היום: קנו אדמות, כי אלוהים לא מייצר יותר! משפט זה משקף יותר מכל את כדאיות ההשקעה בנדל"ן על פני כל תחום אחר. חברות ומוצרים עשויים לנסוק ולצלול ומושפעים ממשתנים רבים בשוק מדי יום, אולם שוק הנדל"ן מוכיח כי הוא שומר על יציבות בתקופות המאתגרות ביותר, ומציג עליה במחירי הנכסים לאורך שנים ארוכות.

השקעה בנדל"ן היא השקעה שיכולה להיות סולידית וארוכת טווח ויכולה להיות מהירה וחדה, בהתאם לסוג העסקה, אופי השימוש בנכס, זמן האחזקה בו ומשתנים נוספים.

השקעה בנדל"ן בחיפה היא אחת ההשקעות המבוקשות לאור היתרונות הרבים של הרבים, בניהם מיקום, נגישות, מעבר הרכבת צפונה ודרומה, טופולוגיה, שירותים לתושב ומצב סוציואקונומי ועוד.

כיצד נבחר נכס להשקעה בחיפה?

בעיר חיפה מגוון רחב של שכונות, אשר כל אחת מהן בעלת צביון ייחודי ומתאימה לאוכלוסייה שונה. בבחירה של נכס להשקעה יש להכיר היטב את העיר ואפייניה כמו גם את השכונות השונות, את ערך הדירות והנכסים על פי מיקומם ואת פוטנציאל ההשכרה ו/או המכירה באותו אזור.

הדרך הטובה ביותר לאתר נכס להשקעה, בחיפה ולמעשה בכל עיר ויישוב בארץ, היא באמצעות משרד תיווך מקומי מוביל. משרד תיווך בחיפה אשר מחזיק במגוון נכסים, בעל היכרות מעמיקה עם שוק הנדל"ן והדינמיות שבו מחד גיסא, ועם העיר על שכונותיה וייחודה מאידך גיסא.

רכישת נכס לצורך השכרה

רכישת דירות לצורך השכרה בחיפה היא אחת מתצורות ההשקעה הנפוצות ביותר, וזאת בזכות שני המוסדות האקדמיים הבולטים השוכנים בשטח העיר חיפה: הטכניון ואוניברסיטת חיפה. שני המוסדות הללו מספקים שירותי אקדמיה ולמידה לאלפי סטודנטים מדי שנה, כאשר בחלקם הניכר אלה אינם מתושבי העיר במקור, ויזדקקו לפתרון מגורים. השכונות נווה שאנן, רוממה, קריית האוניברסיטה (השכונה כוללת גם את המגורים הרשמיים של אוניברסיטת חיפה), סביוני הכרמל, רמת אלמוגי ורמת גולדה- הן השכונות הקרובות למוסדות הלימוד האקדמיים ומושכים את הסטודנטים. יחד עם זאת, מדובר בשכונות חדישות יחסית ברובן ובעלות מעמד סוציואקונומי גבוה יותר, ועל כן גם עלויות הדירות ועלויות השכירות בהן אינן נמוכות. חלופה זולה יותר תהיה דירה בשכונות נווה דוד המרוחקת יותר ונמצאת בכניסה הדרומית אל העיר, שכונת בת גלים הסמוכה לבית החולים רמב"ם בעיר ולרצועת החוף ושכונת הדר יוסף.

יתרונות בליווי של משרד תיווך

ייעוץ וליווי של משרד תיווך בחיפה יסייע בהכוונה ובהתאמה לתקציב ההשקעה ולייעודו, כמו גם במציאת נכס מתאים, ליווי תהליך הרכישה, ובמקרה הצורך גם השכרתו לאורך זמן.

מעבר לאיתור הנכס המתאים, המתווכים הוותיקים והמנוסים ידעו לכוון ולהעריך, ולעתים אף לחזות, שינויים צפויים ותנודות בשוק הנדל"ן בעיר, הצבעה על שכונות וותיקות בהם הנכסים נמכרים במחירים נמוכים עדיין, אולם בזכות שינויים, פרויקטים צפויים של התחדשות עירונית, הקמה של שטחי תעסוקה ומסחר בקירוב להם ואחרים, צפויה עלייה משמעותית בביקוש ובמחירים, ומציאת עסקאות כדאיות במיוחד להשקעה ארוכת טווח.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של גבי

מעשה שהיה

איש מכירות טוב צריך ניסיון ויכולת לזהות סכנות