קבוצת משולם לוינשטין רוכשת נכס נוסף בבירת הנגב

מתחם תעסוקה הממוקם ברחוב הנחתום 5-9 בב"ש
צילום הסמנכ"ל
אלון מרמלשטיין סמנכ"ל פיתוח עסקי קבוצת משולם לוינשטיין צילום: יח"צ לוינשטין

קבוצת משולם לוינשטין רוכשת נכס נוסף בבירת הנגב: מתחם תעסוקה הממוקם ברחוב הנחתום 5-9 בב"ש, הסמוך לתחנת הרכבת של אוניברסיטת בן גוריון בסכום של כ-46 מיליון ₪.

מתחם התעסוקה בן 2 קומות בשטח כולל של כ-12,000 מ"ר וחניון על גג המשמש לכ-220 חניות ובנוי על מגרש בשטח של כ-10 דונם.

סכום הרכישה משקף NOI שנתי (הכנסות תפעוליות נטו) של כ- 3.25 מיליון ₪ ושיעור תשואה שנתי של כ-7.1%.

הנכס מאוכלס בתפוסה של 100% ובין דיירי המתחם ניתן למנות את: בזק און ליין, YES, פלאפון וקופת חולים כללית.

אלון מרמלשטיין, סמנכ"ל הפיתוח העסקי של קבוצת משולם לוינשטין ומי שהוביל את העסקה ציין: "קבוצת משולם לוינשטין ממשיכה להאמין בשוק העסקים המתעורר בב"ש. המתחם ממוקם במרכזו של משולש העסקים הצומח של ב"ש, המשלב את תחנת הרכבת של אונ' בן גוריון, פארק ההיי טק וקריית התקשוב העתידית של צה"ל".

חצי שנה לאחר שרכשה את מתחם העסקים והמשרדים "לב הסיטי" בב"ש בכ-62 מיליון ₪, הודיעה הבוקר קבוצת משולם לוינשטין, באמצעות חברת הבת, לוינשטין נכסים, על רכישה של מתחם עסקים נוסף בעיר בסכום של כ-46 מיליון ₪. מדובר על מתחם תעסוקה הממוקם ברחוב הנחתום 5, בסמוך לתחנת הרכבת של אונ' בן גוריון.  המתחם בן 2 קומות בשטח כולל של כ-12 אלף מ"ר, וחניון על גג המשמש לכ-220 חניות ובנוי על מגרש בשטח של כ-10 דונם.

את העסקה מטעם לוינשטין נכסים, הובילו סמנכ"ל הפיתוח העסקי של הקבוצה, אלון מרמלשטיין ועו"ד ורד לזר ארביב, היועצת המשפטית של הקבוצה וחן לוטן גור מנהלת נכסים מניבים בקבוצה.

***

לוינשטין נכסים הונפקה לבורסה בשנת 2010. והינה חברת בת של קבוצת משולם לוינשטין. לוינשטין נכסים בע"מ יוזמת, בונה ומשווקת להשכרה בניינים המכונים "CLASS A"' כלומר בניינים מפוארים, ברמת גימור גבוהה, כלפי פנים וכלפי חוץ. על הנכסים המניבים של החברה נמנים מגדלי יוקרה למשרדים, מבני הייטק מרהיבים ומרכזים מסחריים כגון: מגדל לוינשטין בת"א, מגדל דיסקונט בת"א, מתחם המשרדים "היי טק ביקנעם", פרויקט "אטריום" הממוקם בלב אזור התעסוקה החדש והמתפתח של מודיעין מתחם תעשיה ואחסנה בא.ת רמת אליהו בראשון לציון ונכסים נוספים.

בברכה,

רן רהב,

דובר קבוצת משולם לוינשטין

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך