מדינת ישראל משתנה לנגד עינינו

נתניהו מנסה לקעקע את עדי המדינה
בנימין נתניהו
ראש הממשלה בנימין נתניהו

מה שעובר על מדינת ישראל יכול להתרחש רק במקום בלתי דמוקרטי בעליל.

מופיע ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו ומישיר מבט לציבור. הוא לא נאשם וחשוד, הוא קטגור שהופך את המשטרה לעדת קושרים שמטרתם להפליל את הצדיק. עדי מדינה, הוא מסביר לציבור, אלו אנשים שחשודים בעבירות וכאשר הם באים לחקירה אומרים להם "לַכלכו על ביבי" – והם עושים זאת.

קשה להאמין, אבל חלקים בציבור קונים את הטיעון. לפתע הם שכחו שאולמרט, בניזרי והירשזון טענו תמיד לחפות ציבורית ואז הורשעו כי היו אנשים קרובים אליהם שידעו יותר וסיפרו זאת. עד מדינה איננו יצור אהוד, אבל בלי עדי מדינה אף ראש ארגון פשע לא היה מורשע. ללא שולה זקן, שהפכה לעדת מדינה, ספק עם אולמרט היה מורשע.

יש רק הבדל אחד בינינו לבין ראש הממשלה: הוא יודע במה הוא חשוד. הוא ידע שפילבר וחפץ, מראשי נאמניו, לא היו מעיזים "לבגוד" בו לולי חטאו בעצה אחת עמו. הוא יודע שהם פותחים את כל שניסה להסתיר. הוא יודע מה קרה בביתו עם עובדי הבית. הוא יודע שפילבר מפליל אותו וכנראה גם חפץ.

נתניהו הוא שמינה את רוני אלשיך למפכ"ל המשטרה. הוא מצא בשב"כ איש ימין דתי בעל השקפת עולם פחות או יותר זהה לשלו. בחירת המפכ"ל הייתה חשובה עבורו כי הוא רצה לשחרר את רעייתו ואת עצמו מכל החשדות שהופרחו באוויר. לתדהמתו מצא מולו אדם בעל יושרה שאיננו מוכן לוותר על חקירותיו לפני שימצה אותן עד תום. עכשיו נרמז שהוא מושפע מהשמאלנים. עוד חודש יגידו עדת חנפני הליכוד שאלשיך היה פעם דובר "שוברים שתיקה".

עיתון "ישראל היום" מפרסם מאמרים שבהם נאמר במפורש שהבחירות הבאות עשויות להוכיח כי אין אמון ברשויות החקיקה. נתניהו יעשה כל שביכולתו כדי לברוח מאימת הדין. הוא לא חושש לנתץ את מערכת החוק ולרמוז רמזים כלפי היועץ המשפטי.

פעולותיו של נתניהו מובנות, כי כל אדם קרוב אצל עצמו, אבל תגובות חברי הכנסת של הליכוד מדהימות. איפה דיכטר? שטייניץ? האם הם לא ראו שכל לשכתו של מנהיגם מופללת או מפלילה? האם הם לא קראו מה אומר עליו בן הברית לשעבר עוזי ארד? מה אמר עליו טרם מותו ראש המוסד לשעבר מאיר דגן? ומה אירע עם נתן אשל? השבוע נשאל אבי בושינסקי, עוזרו לשעבר, שלא פעם הופעתי עמו בוויכוחים בתקשורת, אם לדעתו על נתניהו לפרוש מתפקידו. הוא ענה בפשטות שדי בפרשת המתנות כדי שיתפטר מתפקידו.

האופנה הקובעת שהשמאל והתקשורת אשמים, זו אופנה המתאימה למשטרים שאמרו שיהודים ואנשי תקשורת חוברים נגד המשטר שנבחר. במקום "יהודים" אומרים "שמאלנים", ורבים מאמינים שיש מזימה להורדת נתניהו. עלינו למחות נגד הניסיון הפוליטי הנואל לברוח מעונש צפוי בעזרת קעקוע פוליטי ודמגוגי של המערכת.

מדינת ישראל משתנה לנגד עינינו. זוהר, רגב ולוין הם פירות הבאושים שגדלו בחצרות נתניהו והם משתפ"ים ברורים להרס כל מערכת שתביא להפללת מנהיגם.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

13 תגובות

 1. ביבי יחתום על הסכם עד מדינה נגד עצמו. יספק את הראיות שיביאו להרשעתו. בתמורה לא תוגש נגדו תביעה.

 2. גבאי ולפיד נושאים באותה האחריות בה נושא נתניהו מפני שהתגובה היחידה שלהם לאירועים מסתכמת בכתיבת פוסטים בפייסבוק.

  1. מדינת ישראל לא משתנה לנגד עינינו. היא כבר מזמן השתנתה. אתמול התפרסם סקר (עם כל הסקפטיות שלי לגבי סקרים) שאם הבחירות היו נערכות עתה הליכוד היה מקבל 34 מנדטים והמחנה הציוני שלנו רק 10. זוהר רגב ולוין הם המנהיגים ואנו ממשיכים להטיף לשתי מדינות. אם נמשיך בהטפות מסוג זה גם 10 מנדטים לא מובטחים ולא יעזור אבי גבאי.

 3. כל יום כיוון אחר כל יום ספין חדש והוא ממשיך לחייך ואנחנו לא והוא מנצח

 4. והנה נתנינו מגביר כוחו
  וחר כך ישפטו אותו וזה יעורר מהומות בארץ
  לאוהדיו לא כל כך פריע מה שהוא עשה

 5. אבל תראו את העובדות
  יש מי שמוביל
  יש מי שמנצח
  יש מי שהעם אוהב אותו
  בשורה אחריו אין מישהו אפילו שיכול להיות הצל שלו

 6. וכל יתר הפרטים, נועדו לערער את מעמדו של חפץ עד המדינה הכל כך חשוב?

 7. עוד מעט יקעקעו את המדינה עצמה
  כל האמצעים הפכו כשרים למען המטרה הקדושה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של בורוכוב

סיבות לדאגה

סקירה כללית על חברת "אפל" (Apple)

תמונה של מיקי

את כולם, עכשיו!

ממשלת ישראל חייבת לשחרר את החטופים ללא דיחוי

דילוג לתוכן