מאמנת אישית

קואצ'ינג
הדרכה
צילום: freepik

אימון אישי – קואצ'ינג הינו הליך ממוקד וקצר שמאפשר לכל אחד ואחת להעז ולהגשים חלומות. האימון האישי נוצר באמצעות שותפות מקצועית ומעצימה בין מאמן או מאמנת אישית לבין מתאמן וזאת במטרה לסייע לאותו אדם למצות את מלוא הפוטנציאל הטמון בו, לפרוץ דרכים חדשות ולהשיג מטרות חשובות במישור האישי והמקצועי. המאמנת האישית והמתאמן עובדים יחדיו בשיתוף פעולה על מנת להשיג את המטרה בה בוחר המתאמן ושלשמה הוא מעוניין בקבלת חיזוק וסיוע מקצועיים.

המטרות  של אימון אישי – להעז ולהגשים חלומות!

המטרה באימון אישי הינה אטרקטיבית ומעוררת שכן היא אמורה ליצור ולבנות עתיד בו המתאמן מממש את עצמו. במטרה להפוך חלום לחזון שניתן להגשים אותו, יש צורך במחויבות לפעולה. התפקיד והיכולת של המאמנת האישית הינם להאמין ביכולת של כל אחד ואחת לקחת אחריות על המציאות שלו וליצור בכוח האמונה העצמית שינויים בחייו. מאמנת אישית בעלת מוניטין וניסיון הינה בעלת הוכחות בשטח כי מדובר במשימה אפשרית וכל ההבדל בין הצלחה לכישלון ובין וויתור להגשמת חלומות מבוסס על בחירה ואמונה עצמית.

אימון אישי רגשי

מאמנת אישית הינה בעלת התמחות בשיפור איכות חיינו במגוון תחומים וזאת תוך מתן דגש על אימון אישי רגשי שאמור להוביל לפריצת דרך בחיים. לכל אחד ואחת מאתנו יש חלומות, רצונות ושאיפות בלתי ממומשים שבאמצעות הכוונה מקצועית נכונה ניתנים למימוש והגשמה. אימון אישי יכול לסייע לכם לממש את עצמכם מבחינה מקצועית, לקדם ולהזניק את הקריירה שלכם, להקים משפחה מאושרת, להיות הורים טובים יותר, לשפר מערכת יחסים, לנהל ולהתנהל נכון, לשפר תוצאות עסקיות, למצוא וליצור איזון בין קריירה לחיי משפחה, לחוש אושר במקום תסכול ועוד. מאמנת אישית מייצרת בהירות ומתאימה למתאמן אימון אישי ממוקד ובהיר המבוסס על תוכנית פעולה אפקטיבית שתייצר את התוצאות המבוקשות ותשפר את איכות חייו של המתאמן.

אימון עסקי לקידום הקריירה

מאמנת אישית הינה בעלת הכשרה לסייע לאנשים לפתח את הקריירה שלהם. האימון מתאים ומיועד למי שנמצא בצומת כלשהו בחייו: בחירת מקצוע, מציאת משרה וכו'. באמצעות האימון האישי ניתן לבנות ולפתח קריירה חדשה או להזניק קריירה נוכחית מדשדשת לגבהים חדשים.

אימון למערכות יחסית ולהורות

אימון אישי שמיועד לסייע לכם למצוא זוגיות או להעשיר קשר זוגי קיים ולשפר את התקשורת הזוגית. האימון הזוגי מאפשר לבצע ברור מעמיק, אמיתי וכן לגבי מה חשוב לנו בקשר זוגי ואילו דפוסים ותבניות חשיבה מעכבים אותנו ויש לשנות אותם.

אימון אישי לדיאטה ולאורח חיים בריא ועוד…

לסיכום, אימון אישי מאפשר לכל אחד, לעתים בפעם הראשונה בחייו, להגשים מטרות וחלומות. האימון האישי יוצר שותפות מעצימה בין מאמנת אישית מנוסה לבין מתאמן שנועדה לסייע למצות פוטנציאל, לפרוץ דרך ולהשיג מטרות חשובות במישור האישי והמקצועי.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של גד

אין לי

שיר על חסר

ציור סמלי

חשמל מודרני

מעבר אקטיבי למקורות אנרגיה ירוקים

צילום של משה

הצצה אל התופת

על ספר השירים "שמרי על הקיכלי" מאת צילה זן-בר צור