באתי להיפרד

סיפור קצר על פרידה נוגה
צילום: pixabay.com

אסתי הגיעה במפתיע למשרדי בשעת צהריים ובישרה "באתי להיפרד. בוא נלך לדירה שלך ליד קולנוע שביט, נעשה חיים. זו תהיה הפעם האחרונה שלנו כי אני מתחתנת בעוד שבועיים. למען האמת חשבתי להתחתן אתך, מה לעשות שזה לא יצא".

"אסתי מה קרה לך היינו ידידים עם הרבה תועלת מהנה. אני יודע שהיית ידידה באותה מתכונת גם עם בני החשמלאי ועם ניסים טכנאי הטלוויזיה. לא ידעתי שאת מעוניינת להתחתן ולא ידעתי בכלל שאני בתוכניות ארוכות הטווח שלך. אף פעם לא אמרת".

" טוב זה כבר לא משנה, זו פעם אחרונה, אני מתחתנת, חבל על הזמן, אני עוד עובדת היום במשמרת ערב". אסתי החייכנית בדרך כלל, נראתה לי מעט עצובה. הלכנו לדירה. היה זה מפגש לוהט שהגיע לשיאים שלא הכרנו.

כשהתלבשנו אסתי פתאום העלתה חיוך רחב ומוכר והפתיעה פעם נוספת. "מדוע זאת צריכה להיות הפעם האחרונה? מדי פעם לפני משמרת ערב אנחנו יכולים לגנוב רגעים קסומים ומתוקים". כמובן שהסכמתי. נשקתי קלות על עיניה הכחולות ועל מצחה ונפרדנו לשלום.

צר לי לאכזב אתכם. גם לי לא היה קל להשלים עם כך. יותר לא ראיתי את אסתי. אחרי שנים שמעתי שמיד אחרי החתונה בעלה קיבל הצעה מהקרן הקיימת לשרת כשליח בארגנטינה. שם הוא יצר קשרים טובים עם הקהילה ובתום השליחות החל לעבוד כמנהל במפעל מקומי גדול ליצור לוחות אלומיניום.

עם צביטה קטנה בלב אני מהרהר עד היום ומידי פעם, מי הם היום הידידים עם התועלת המהנה של אסתי בארגנטינה?

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

9 תגובות

 1. שמוליק היקר.
  סיפור שמחסיר פעימת לב. אולי תכתוב פעם ספר על חוויותיך.
  לכל אחד הרי יש אסתי של הפעם האחרונה.

 2. סומכת על אסתי שיש לה אי אילו ידידים ארגנטינאיים.
  ובינתיים – Buenas noches!

 3. גם אני סומך על אסתי, עניין קטן כמו חתונה לא צריך לשנות את דרכה, אבל מי אנחנו שנשפוט, אולי אולי היא הפכה לאחד מ לו הצדיקים

  1. כנראה אני לא שווה את המאמץ,
   מה דעתכם, הסיפורים שלי מן הדמיון, לא בהכרח מה שקרה באמת, כל אחד יכול להוסיף המשך לסיפור כפי רצונו, שנה טובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

דילוג לתוכן