נערת הסירנות

סיפור על אהבה עם טוויסט
כיבוי אש
צילום: Huhu Uet he.wikipedia.org

בילדותה התגוררה בפתח תקווה ברחוב רוטשילד, מול תחנת כיבוי אש. הסירנות הפכו לפס הקול של ילדותה וימי נערותה, ובמהלך השנים הקנו לה הרגשה ביתית מוכרת.

מעט לפני הגיוס הכירה את מורי חלק הלשון. עד מהרה הם היו לזוג ויצאו קבוע, אך לא מיסדו את יחסיהם. והנה היא כבר בת 28 והם עדיין יוצאים. באותה עת היא כבר גרה בגבעתיים ברחוב הכנסת וראה זה פלא, הדירה הייתה ממוקמת מול תחנת כיבוי אש.

היא חושדת שמורי לא נאמן לה. במסיבת פורים הוא נעלם, חיכתה וחיכתה ולבסוף החליטה לעזוב לבדה. כאשר נכנסה לחדר השינה לאסוף את מעילה ראתה אותו מתנשק עם בלונדינית שופעת. היא נמלטה מהדירה בוכייה. אחרי שלושה ימים של דיבורים חלקלקים סלחה לו.

יום אחד הגיעה לדירתו ללא תיאום מוקדם. מכוניתו חנתה לפני הבית, אור בחלונו אך מורי לא פותח למשמע הצלצולים בדלת. התעקשה ולחצה על כפתור הפעמון ללא הפסקה, עד שמורי פתח את הדלת כדי סדק צר. להרף עין הספיקה לראות חלק מגב חשוף ורעמת שער בלונדיני על הספה. מורי בתחתוניו מסביר לה כי היא ממש אינה יכולה להיכנס כעת, הוא עסוק, פגישה עסקית חשובה. אחרי כשבוע של הרבה דיבורים חלקלקים סלחה לו.

מורי הודיע לה כי עליו לנסוע לניו יורק מטעם העבודה לחצי שנה. אחרי שלושה חודשים החליטה להפתיע אותו שם, ובלבה גמלה ההחלטה שהפעם היא רוצה לקבל תשובה חד- משמעית על טיב יחסיהם, ולקבוע מועד סופי לחתונה. היא שכנעה את השוער לתת לה להיכנס לדירה. לא היה קשה להבין כי גרה אתו בחורה. היא נמלטה ביבבות הישר לדירתו של איתן שאת כתובתו קיבלה מידידתה. "קחי את הכתובת ואת מספר הטלפון של אחי בניו יורק ליתר ביטחון. תמיד טוב שיש כתובת למקרי חירום".

תוך שהיא מספיגה את זרם דמעותיה בממחטות הנייר שהגיש לה איתן, סיפרה לו את צרותיה. הוא חיבק וניחם אותה. כשהתעלסו בפעם הראשונה היא שמעה לפתע ברקע סירנות מוכרות ומנחמות של מכוניות כיבוי אש.

איתן הסביר שהדירה ברחוב 85 מזרח ממוקמת ממש מול תחנת כיבוי אש. הרגשה ביתית, חמימה ומוכרת עטפה אותה. אחרי שלושה ימים היא ידעה שאיתן יהיה בעלה. כעבור שבועיים ובהתרגשות גדולה כבר עמדו בתור עם עוד כמה זוגות נרגשים והתחתנו במשרד העירייה.

מורי התאכזב קשות ורטן בכל הזדמנות "לא מבין את הבחורות האלו. יצאנו עשר שנים, וכך פתאום תוך שבועיים התחתנה עם מישהו אחר. אולי הסירנות של מכבי האש סובבו לה את הראש".

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

4 תגובות

  1. לפעמים עדיף שהסירנה תזמזם בתוך הראש (:::
    אגב, סתם מתוך סקרנות…הבלונדינית השופעת של מורי, הגב החשוף שנגלה בחטף, ורעמת השיער הבלונדיני שעל הספה…היו שייכים כולם לאותה מאהבת נסתרת, או שמא היו אלו בחורות שונות?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך