חדר בריחה בחיפה

אילו נושאים ניתן למצוא?
מנעול סמלי
צילום: Lewis Ogden flickr

טרנד חדרי הבריחה שוטף את הארץ והפך לבילוי חביב על זוגות, משפחות, ועדי עובדים ועוד. אם בעבר חדרי בריחה היו נחלתם של חובבי הז'אנר בלבד, וניתן היה למצוא אותם בעיקר במרכז הארץ ובתל אביב בפרט, כיום ניתן למצוא חדרי בריחה בכל רחבי הארץ, החל מחדר בריחה בבאר שבע ואזור הדרום והסביבה, ועד חדר בריחה בחיפה ואזור הצפון והסביבה.
לאחרונה נפתחו מספר חדרי בריחה בעיר חיפה, וניתן למצוא שם אטרקציות שוות במיוחד. לכן, קיבצנו עבורכם את הנושאים המעניינים שניתן למצוא כאשר מחפשים חדר בריחה בחיפה. מוכנים?

  • חדר בריחה המחלקה הפסיכיאטרית – התעוררתם בחדר הטיפולים של המחלקה הפסיכיאטרית באחד מן בתי החולים ברחבי הארץ, כאשר בכל 80 דקות נשלח אחד מן המטופלים שאיתכם לטיפול שממנו הוא לא חוזר… עליכם להתחזות למטופלים, ולפצח את התעלומה, כאשר לרשותכם 80 דקות בלבד. חדר בריחה המחלקה הפסיכיאטרית מתאים ל2-8 משתתפים, ניתן לבחור אם לקבל חדר בריחה מפחיד או לא. חדר בריחה זה יכול להתאים גם למשפחות, אך למשפחות עם ילדים בני 8 ומעלה, בליווי מבוגר, כמובן. מגיל 16 ומעלה אין צורך בליווי.
  • חדר בריחה חפים מפשע – אם חיפשתם חדר בריחה בחיפה שיהיה ממש מאתגר – הגעתם למקום הנכון! אתם – סוכנים חשאיים בשנות ה-60 שנעצרו על ידי המשטרה. אתם נמצאים כעת בתחנת המשטרה מכיוון שאחד מן החברים שלכם הפליל אתכם ברצח אותו כלל לא ביצעתם! לרשותכם 70 דקות ליצור קשר עם אדם מן החוץ על מנת שיוכיח את חפותכם ויביא לשיחרורכם.
    חדר בריחה חפים מפשע מתאים ל-2-6 משתתפים, כאשר ילדים בני 8+ חייבים בליווי מבוגר, ומגיל 16 ומעלה אין צורך בליווי.
  • חדר בריחה הארי פוטר – חדר בריחה בחיפה שמחזיר אתכם ישר לילדות ומגשים לכם חלומות. הרי, איזה ילד לא חלם להיות קוסם? במיוחד כאשר מדובר בילדים שגדלו על סדרת ספרי הפנטזיה המצליחים של ג'יי קיי רולינג, שבעתיד הפכו לסדרת סרטים מצליחה שאחראית לילדותם של מיליוני ילדים ברחבי העולם. בחדר בריחה הארי פוטר אתם תלמידים לקוסמות בבית הספר הוגוורטס, כאשר סלית'רין שוב פתח את חדר הסודות, ועתידו של כל הוגוורטס נמצא בסכנה. לרשותכם 60 דקות לפתור חידות ולהסיר את הקללה, ובכך להציל את הוגוורטס. אם חיפשתם חדר בריחה בחיפה שיכול להתאים לילדים – חדר בריחה הארי פוטר הוא אופציה נהדרת.
    הוא מתאים ל2-6 משתתפים, כאשר ילדים מגיל 8 ומעלה חייבים בליווי מבוגר, ולילדים מגיל 13 ומעלה אין צורך בליווי.
  • חדר בריחה שומרי הגלקסיה – עוד חדר בריחה מצוין בעבור משפחות וילדים, במיוחד אם מדובר בילדים חובבי גיבורי על, קומיקס, ומארוול. אתם נמצאים בחללית, כאשר החללית נחטפת, והחוטפים שיבשו את מערכת ההשמדה העצמית ולרשותכם 60 דקות בלבד להציל את עתיד החללית ואת חייכם. חדר בריחה שומרי הגלקסיה מתאים ל2-5 משתתפים, ילדים מגיל 8 ומעלה חייבים בליווי, וילדים מגיל 13 ומעלה לא זקוקים לליווי.
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של עמירם

השלכות

על תכונותיו של אדם בוגר

דילוג לתוכן