חשוב לתכנון נכון התקנה של גוף תאורה

תכנון נכון להתקנה של גוף תאורה הוא בחירת של חשמלאי מוסמך
חשמלאי מרכיב גוף תאורה
תמונה: freepik

בעשור האחרון חל שינוי מהותי בבחירה והתקנה של גופי תאורה. אם בעבר כולנו היו בוחרים גופי תאורה רגילים, סטנדרטיים, רק במטרה ליצור אור בחלל, כי אם היום מדובר בעולם שלם המשלב קשת רחבה של בעלי מקצוע בתחום כמו יועצי תאורה, מעצבי פנים ואדריכלים המתמחים גם בעיצוב תאורה. ועוד. אם אתם עוברים לבית/דירה חדשים, אם גם אתם מבינים את החשיבות של גופי תאורה בבית לעיצוב, ליצירת אווירה, למתן מענה פונקציונלי לפעולות השונות שאנחנו עושים בכל חלל, בשורות הבאות נציג בפניכם מה חשוב לתכנון נכון התקנה של גוף תאורה.

 

כל חלל והמשמעות שלו

בכל חלל אנחנו מבצעים פעולות שונות. במטבח אנחנו מבשלים ויושבים לאכול ארוחות עם הקרובים לנו, יש אפילו שיכינו יחד עם הילדים עוגיות בצורות ויש בוגרים שאוהבים להכין במטבח שיעורי בית לבית הספר… בסלון אנחנו צופים בטלוויזיה, לפעמים נחים, בחדר השינה ישנים ובחדר הילדים – משחקים. לכל חלל יש את הפונקציות המשקפות אותו ובכל חלל יש אווירה אחרת. מה חשוב לתכנון נכון התקנה של גוף תאורה בכדי להשיג את האווירה הזו? תכנון נכון התקנה של גוף תאורה בכל חלל. למשל, אם אתם רוצים ליצור בחדר השינה אווירה רומנטית, כדי לשלב תאורה עדינה, נעימה, חמה, אפילו גופים מיוחדים כמו צמודי קיר למשל. לעומת זאת, אם אתם מחפשים גופי תאורה לסלון, חלל בו כל המשפחה יושבת ביחד, מחפשים תאורה פונקציונלית מצד אחד, חזקה מצד שני ונעימה מצב שלישי, שווה לשלב כמה סוגי גופים.

 

לתכנון נכון של התקנת גוף תאורה מספר מאפיינים

כדי לעשות תכנון נכון התקנה של גוף תאורה חשוב לקחת בחשבון מגוון של קריטריונים כמו למשל גודל החלל, סוג החלל, איזה סוג אור אנחנו רוצים להשיג בחלל וכמובן תקציב. יש גופי תאורה שעולים כמה מאות שקלים, לעומת גופי תאורה שעולים כמה מאות שקלים ואפילו גופי תאורה בכמה אלפי שקלים.

 

מה הכי חשוב כשמתקינים גוף תאורה ?

תכנון נכון להתקנה של גוף תאורה הוא בחירת של חשמלאי מוסמך. אך ורק חשמלאי מוסמך יכול להתקין גופי תאורה ולא משנה אם מדובר בהתקנה פשוטה או התקנה שהיא מורכבת. התקנת גוף תאורה דורשת בין השאר התמקצעות, ידע, התעסקות עם חיווטים ומערכת החשמלית ולכן מאוד מסוכן להחליט להתקין גוף תאורה בעצמכם. הכי חשוב שמתקינים גוף תאורה מעבר לזה שזה יהיה אור איכותי, גוף בהתאמה לצורך, שהוא יותקן על ידי חשמלאי מוסמך!

 

כמה עולה להתקין גוף תאורה?

חשוב לתכנון נכון התקנה של גוף תאורה שהעלות מורכבת ממורכבות העבודה. ככל שהגוף מסובך יותר להרכבה, המחיר עולה. המחירים להתקנת גוף תאורה נעים בין 250-1,000 ש“ח.

 

צריכים להתקין גוף תאורה? עוברים לבית חדש או מסיימים שיפוץ? אצלנו בחשמלאים IL תוכלו לאתר חשמלאי מקצועי, יעיל והכל במחירים הוגנים.

אנחנו מבצעים את כל סוגי עבודות החשמל לרבות בדיקת הארקה, החלפת גופי תאורה, התקנת תנור באמבטיה, התקנת מוצרי חשמל, תיקון קצרים, החלפת שקעים, החלפה מחד פאזי לתלת פאזי ועוד. צרו איתנו קשר ונשמח לתאם מועד שנוח לכם בזמן שמתאים לכם, לייעץ ולענות על כל שאלה.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך