קונה זהב

למה זה טוב לכם?
גושי זהב
צילום: Szaaman commons.wikimedia.org

גם אתם מחזיקים זהב שלא נמצא בשימוש? במאמר זה נסביר כל מה שצריך לדעת על מכירת זהב ולמה האפשרות של קונה זהב היא הטובה והמשתלמת ביותר עבורכם!

הזהב ושימושיו

הזהב משמש אותנו בדרכים שונות וכך היה מאז ומתמיד. השימושים המוכרים ביותר בזהב הם ליצירת תכשיטים שונים וליצירת תשמישי קדושה. אבל בנוסף על כך, נעשה בו שימוש גם ליצירת מטילי זהב, מטבעות זהב, ואפילו רכיבים אלקטרוניים וכמובן – גם שיני זהב. יחד עם זאת, אחד הדברים הכי בולטים בכל הנוגע לזהב הוא השימוש בו לצרכי מסחר וזאת, בזכות הערך הכספי שלו ששומר על עצמו כבר משחר הימים.

תנודות במסחר

כאמור, הזהב היווה חלק משמעותי מעולם המסחר עוד מימי המקרא וכך הוא גם כיום. אבל עולם המסחר עבר שינויים רבים עם השנים וכך גם בכל הנוגע לסחר בזהב. אם בתקופות קדומות הזהב היה נסחר בכל צורותיו בעבור חפצים שונים, מוצרי צריכה וכדומה, כיום הוא נסחר בעבור זיכויים לרכישה חוזרת או כסף מזומן וכמובן – במניות הזהב בבורסה.

האפשרויות של היום

כאמור, כיום יש שתי אפשרויות עיקריות למכור זהב. הראשונה היא מכירה לחנויות תכשיטים והשנייה היא מכירה לקונה זהב. מן הסתם, גם לאפשרות של מכירה לחנויות וגם לאפשרות של מכירה לקונה זהב יש יתרונות, אבל אין ספק, שבשביל המוכר הפשוט, האפשרות של קונה זהב היא הרבה יותר אטרקטיבית ועל ההסברים לאמירה זו נרחיב מיד.

אז למה עדיף קונה זהב?

אם אתם שואלים את עצמכם מהם היתרונות של קונה זהב לעומת חנויות תכשיטים, זה בדיוק המקום כדי לקבל את התשובות! ובכן ראשית, את התמורה עבור הזהב שלכם תוכלו לקבל במזומן ולא בזיכוי לרכישה עתידית בחנות. כמו כן, הסכום שתקבלו עבור הזהב שלכם ודאי יהיה גבוה יותר מהערך של הזיכוי שתקבלו בחנות. כלומר, הרווח הוא כפול – גם סכום גבוה יותר וגם באפשרותכם להשתמש בו כפי שאתם רוצים.

כך תבחרו קונה

אחד הדברים החשובים ביותר במכירת זהב הוא בחירת הקונה. זאת, מפני שרבים ישמחו לקנות את הזהב שלכם ולשלם עבורו כמה שפחות ומן הסתם, האינטרס שלכם הוא לקבל תמורתו את התמורה הגבוהה ביותר שניתן. בדיוק בגלל זה חשוב לבחור קונה אמין, שייתן לכם תמורה הולמת עבור הזהב שתמכרו לו.

מה עוד חשוב לדעת לפני המכירה?

לפני מכירת הזהב חשוב לדעת גם, שערך הזהב משתנה באופן קבוע בהתאם לשווי שלו בבורסה. כדי שתוכלו לדעת למה לצפות כשאתם נפגשים עם קונה זהב למטרת מכירה, באפשרותכם לבדוק את ערך הזהב שלכם באמצעות מחשבון זהב. למחשבון זה עליכם להזין את משקל הזהב שברשותכם ואת מידת הטוהר שלו והמחשבון יבצע את החישוב בהתאם לערך הבורסאי העדכני.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של יונתן

מסתכלים קדימה

כיצד להגדיל את הסיכוי לבחירת מסלול מקצועי מיטבי