אביזרי בטיחות

תיעזרו בהם לנהיגה בטוחה!
חניון תת קרקעי

קיים מגוון רחב של אביזרי בטיחות להנהיגה בטוחה כגון, מראות פנורמיות, פסי האטה, תמרורים ועוד. כל האביזרים האלו נועדו בשביל לשמור עלינו הנהגים ועל הולכי הרגל. במאמר זה נציג לכם טעימה קטנה מאביזרי הבטיחות המותקנים סביבנו, כך שבפעם הבאה שתראו אותם על הכביש, תזכרו בדיוק למה הם נועדו.

אביזרי בטיחות שחשוב לשים אליהם לב

שילוט ותמרור –  מעבר חצייה, ילדים בדרך, רמזור לפניך, האט, עצור, תן זכות קדימה, כל התמרורים האלו הם לא בגדר המלצה אלה חובה לשים אליהם לב. כל התמרורים והשלטים נועדו לעוזר לנו להכיר את הסביבה טוב יותר. דרך שלטים ותמרורים, אנחנו, הנהגים והולכי הרגל, יכולים ללמוד את חוקי הסביבה ולהישמר מסכנה.

מראות פנורמיות –  מראות אלו, נועדו להתקנה באזורים בהם שדה הראייה מוגבל בעקבות עצם כלשהו שמונע מאתנו לראות את הדרך. בין אם מדובר ביציאה מהחניון או סיבוב מסוכן, אם אתם רואים מראה פנורמית, תדעו לכם יש סיבה לכך. אז בפעם הבאה שאתם רואים מראה פנורמית – תשתמשו בה.

 

עמודי חסימה  – עמודים אלו נועדו לחסום מעבר של כלי רכב, או לסימון וניווט של הולכי רגל ושל הנהגים. ניתן לראות היום מגוון רחב של עמודי חסימה. לכל עמוד חסימה יש יתרונות וחסרונות, הכל תלוי לאיזה מטרה אתם צריכים אותם. למשל, עמוד חסימה גמיש משמש לרב לתיחום וסימון שטחים בחניונים. אחד היתרונות של העמוד הוא, עמידות בדריסה. לעומתו, עמודי חסימה מברזל, נועדו לחסימה מסיבית של כלי רכב.

 

פסי האטה –  פס האטה נועד להאט את מהירות הנסיעה של כלי הרכב. קיים מגוון רחב של פסי האטה המאפשרים האטת רכבים עד ל 10 קמ"ש. נכון שמדובר באביזר שיכול לפעמים לעצבן, כי אם עוברים אותם במהירות גבוה זה לא נעים לנוסעים, ואף פוגע ברכב, לכן, בפעם הבאה שתראו פס האטה תאטו את המהירות של הרכב. גם כאן, יש סיבה לכך שפסי האטה מותקנים בדיוק באזור הזה.

לסיכום

במאמר זה סקרנו מספר של אביזרי בטיחות בקיימים היום בשוק. קיים עוד מגוון רחב של אביזרי בטיחות.  חברת ארבל שטראוס בע"מ מייבאת ומשווקת מגוון רחב של אביזרי בטיחות לחניונים, מוסדות ומפעלים. אנחנו ממליצים לכם להתרשם מהקטלוג החדש שלנו באתר https://www.asclean.co.il/

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של אורי

הים הפך שחור

על הסכנות הטמונות בשימוש בדלק מחצבי