ניקוי חלונות

כך עושים זאת נכון
ניקוי בספוג

החלונות שלכם זקוקים לניקוי? האבק שהצטבר מסרב לרדת? אולי זה הזמן להזמין חברת ניקיון. במאמר הבא נסביר למה חשוב לנקות את החלונות, איך חברה מקצועית תבצע את הניקיון וגם, מה חשוב לדעת לפני שמזמינים? כל התשובות.

ניקוי חלונות – למה זה חשוב?

החלונות של הבית שלכם הם כרטיס הביקור של הבית שלכם. לא משנה כמה הבית יהיה נקי ומנצנץ מבפנים, במידה והחלונות יהיו מטונפים ומלאי אבק ופיח, לא עשיתם בזה שום דבר.

אז לפני הכל חשוב לציין שככל שתדחו את ניקוי החלונות בבית, הלכלוך יצטבר בצורה כזו שפשוט יהיה מאד קשה להסיר אותו באמצעות עבודה סטנדרטית וללא חברת ניקיון. מעבר לכך, קחו בחשבון שהלכלוך שמצטבר יכול להזיק לבריאות שלכם ולבני המשפחה שלכם.

הדבר נכון במיוחד במקרים בהם מדובר בבתים הממוקמים במרכזי העיר, בסמוך לרחובות סואנים בתחבורה ובאוטובוסים ציבוריים שפולטים המון פיח. טבעו של הפיח הזה הוא לעלות כלפי מעלה ופשוט להתלבש על החלונות והתריסים שלכם.

אגב, בכל הקשור לגורמים הנפוצים ללכלוך על החלונות, דעו שהאבנית נחשבת לאחד מהם. האבנית נוהגת להצטבר על זכוכית החלון ולגרום עם השנים לכתמים שפשוט מסרבים לרדת מעצמם.

כך חברת ניקיון תבצע את העבודה

תחילה צוות הניקיון יפרק את התריסים מהמסילות שלהם וינקה אותם לפני שהוא רץ לנקות את החלונות. יש להמתין לייבוש מלא שלהם ורק לאחר מכן להחזיר למסילות, אחרת תראו על התריסים כתמים בוציים שיסרבו לרדת בקלות.

לאחר מכן, צוות הניקיון יתמקד במסילות של החלונות, בהן מצטבר לא מעט לכלוך. הוא יבצע זאת באמצעות כלי ניקיון דקים במיוחד שמסוגלים לגשת למקומות צרים ומורכבים במיוחד.

את החלונות עצמם צוות הניקיון ינקה באמצעות קרצוף עם חומרי ניקוי שתפקידם להסיר את הכתמים מהזכוכית. במידה ויש כתמים קשים שמסרבים לרדת, ניתן להשתמש בסכינים מיוחדים שיסייעו בהסרת הכתמים וימנעו שריטה של הזכוכית.

לאחר קרצוף החלון יש להסיר את חומרי הניקוי באמצעות ספוג מיוחד. רק לאחר מכן, יש לייבש את החלון ולהחזיר אותו למקומו, מנצנץ כמו תמיד.

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים חברת ניקיון?

לפני שאתם ממהרים להזמין את חברת הניקיון, ההמלצה שלנו עבורכם היא לדרוש שנציג מטעם החברה יגיע אליכם הביתה לביקור מקדים. מטרת הביקור היא להעריך מקרוב את מורכבות העבודה ולספק הצעת מחיר מבוססת.

במידה ולא תעשו כן, יתכן מאד שצוות הניקיון יגלה שמה שסגרתם איתו בטלפון זה לא בדיוק מה שקורה בבית והמחיר עלול לעלות. אגב, הטיפ הזה נכון לכל סוג של עבודה, בין אם מדובר בניקוי חלונות ובין אם בניקיון דירה לפני כניסה.

בנוסף, ודאו שלחברה שאתם מזמינים יש ניסיון בניקיון בתים בכלל ובניקיון חלונות בפרט, כמו אפריל חברה לניקיון למשל.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך