מותג האיפור המוביל MAC יעניק חסות לשבוע האופנה

Gindi TLV Fashion Week 2017
איפור אישה
צילום: רותם לבל

נערך על ידי ריבוע כחול נדל"ן, משה ויגאל גינדי וגינדי השקעות, יזמי מתחם המגורים החדש של ת"א הכולל את קניון האופנה  TLV FASHION MALL ומוטי רייף, יזם האופנה המוביל את שבוע האופנה גינדי תל אביב

מותג האיפור המוביל MAC יוביל את כל תחום האיפור  ב- 22 תצוגות אופנה.

נטע סקלי, סניור ארטיסט MAC ישראל וצוות אמני האיפור של מאק יעבדו בשיתוף פעולה המאפר הראשי של שבוע האופנה מיקי בוגנים.

MAC  מותג האיפור המוביל בארץ ובעולם המבצע את  שבועות האופנה המובילים בבירות העולם; ניו יורק, פריז, לונדון, מילאנו ואחרים יעניק חסות גם לשבוע האופנה בישראל "Gindi TLV Fashion Week2017"

שיתקיים בין התאריכים 12-15.03.2017 בתוך מבנה קניון האופנה החדש TLV Fashion mall

בעוד כשבוע ייערך  Gindi TLV Fashion Week 2017 בחסות מותג האיפור המוביל MAC שאחראי על כל תחום האיפור של התצוגות. המאפר הראשי של שבוע האופנה מיקי בוגנים יחד עם נטע סקלי, סניור ארטיסט וצוות אמני האיפור של MAC ישראל, יובילו את תחום האיפור ויציגו את מראות האיפור שייבחרו לכ-22 תצוגות אופנה של מעצבים ישראלים מובילים.

מותג האיפור תמך בשנה האחרונה למעלה מ 800 תצוגות ב-54 שבועות אופנה ברחבי העולם.

לדברי אלי גיספאן, מנכ"ל MAC ישראל: "מותג האיפור MAC גאה על השתתפותו בשבוע האופנה גינדי גם השנה ועל האפשרות להציג את היצירתיות של מאפרי MAC לצד הכישרון של מאפר העל מיקי בוגנים. החיבור לשבוע אופנה הינו חיבור טבעי למותג ואין ספק שלמראה מרשים של איפור בתצוגה יש משקל גדול ומשמעותי".

זו השנה החמישית בה מתקיים Gindi TLV Fashion Week והשנה השנייה בה MAC יעניקו חסות למשך ארבעה ימים בקניון האופנה הגדול בישראל- TLV fashion mall הממוקם במרכז ת"א. במהלך הימים הקרובים ייפגשו מיקי בוגנים ונטע סקלי עם המעצבים לבחירת המראה הנכון לתצוגה. בין המעצבים שישתתפו בשבוע האופנה: גוטקס, משכית, טובל'ה, גדעון וקארן אוברזון, ויוי בלאיש, גדי אלימלך, ביה"ס הגבוה לעיצוב אופנה "שנקר", שי שלום, עידן לרוס, אריאל טולדנו ועוד.

לפרטים נוספים: נרי גיא מנהלת יח"צ

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך