ווקסיל זיהתה נוגדנים משופרים כנגד הסמן הסרטני MUC1

שימוש נוסף בטכנולוגיית ה-VaxHit הייחודית של החברה
ד"ר ליאור כרמון, מנכ"ל ווקסיל
  • הנוגדנים החד שבטיים SPmAb-2.1 ו- SPmAb-6שבודדו הינם הראשונים מסוגם בעולם המכוונים כנגד איזור "הסיגנל פפטיד" בסמן MUC1, שהינו גם האיזור אליו מכוון חיסון האימיוצין של ווקסיל.

  • מאמר הסוקר את השימוש הפוטנציאלי לנוגדנים שפותחו לצורך איבחון וטיפול בסוגי סרטן בהן מבוטא הסמן MUC1 פורסם החודש בעיתון במדעי .PLos One

 נס ציונה, 20 בינואר 2014, חברת ווקסיל ביו (ת"א: וקסל) המפתחת חיסונים טיפוליים למחלת הסרטן ומחלות זיהומיות, מדווחת היום כי פירסמה יישום משמעותי נוסף לטכנולוגיית ה – VaxHit שפיתחה. באמצעות הטכנולוגיה, הצליחה ווקסיל לבודד רצפים יחודיים מאיזור "הסיגנל פפטיד" בסמן הסרטני MUC1, כנגדם היא ייצרה נוגדנים בעלי רמת הכרה טובה יותר של תאי הסרטן. נוגדנים אלו אשר בודדו לראשונה וכן פיתוחם מבוסס על ממצא של קיום של רצפים יחודיים מאיזור "הסיגנל פפטיד" בסמן MUC1 על פני תאי הסרטן שיכולים להיות מזוהים על ידי נוגדנים. נוגדנים קודמים שיוצרו כנגד איזורים אחרים על הסמן MUC1 ונמצאים בפיתוח קליני מזהים את הסמן על פני תאים סרטניים אך גם כצורה מסיסה בדם החולה ובכך מפחיתים את סגוליות התוצאות ואת אפקטיביות הטיפול הפוטנציאלי. לעומת זאת, הנוגדנים שזיהתה ווקסיל, פועלים אך ורק כנגד תאים סרטנים הנושאים את הסמן MUC1.

מאמר מקצועי, העוסק בגילוי ובפיתוח של הנוגדנים, שכולל את הפוטנציאל האיבחוני הטיפולי שלהם כנגד סרטן, פורסם בגיליון ינואר 2014 בכתב העת המדעי PLos one . תקציר הסוקר ממצאים אלו יוצג בהמשך השנה בכנס של האגודה האמריקאית למחקר הסרטן American association for cancer research (AACR).

ליאור כרמון, מנכ"ל ווקסיל-ביו: "הגילוי החדש ממצב את הנוגדנים שזיהתה ווקסיל בשוק ענק, שנותר ללא מענה רפואי בהקשר של הנוגדנים הקיימים עבור הסמן MUC1. יותר מכך, התצפיות אשר דווחו במאמר שפורסם מדגימות כי ניתן להשתמש בנוגדנים SPmAb2.1  ו – SPmAb-6 כ – companion diagnostic, קרי ככלי עזר משלים לתרופה. במקרה זה להתאמת חיסון ה – ImMucin שפותח על ידינו לחולים. התאמה זו עשוייה לשפר את פוטנציאל הצלחת החיסון".

 סרטון אודות פעילות חיסון ה-ImMucin: Vaxil BioTherapeutic‏ – YouTube

 המשך יום נעים,

יונתן אילת

Best Regards,

        Kwan Finance

     Investor Relations

      Cell: 054.268.1977

   Skype: Jonathan Eilat

  Email: John@kwan.co.il

 Website:  www.kwan.co.il

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך