מרפאת כאב

אילו טיפולים מוצעים
כאב בגב
תמונה: freepi.com

כאב יכול לגרום לנו לסבול מהותית משך רוב שעות הערות שלנו, ובמקרים רבים גם להפריע לנו בשינה. הכאב הופך אפילו את הפעולות הבסיסיות ביותר, כאלה שבעבר היו עבורנו מובנות מאליהן, לעניין המצריך מאמצים רבים וכישורים שונים, כאלה שבעבר אפילו לא ידענו שהם חיוניים לצורך ביצוע פעולות בסיסיות בחיי היום יום שלנו.

אין ספק כי לכאב יש חלק מהותי בפגיעה באיכות החיים. בשל העובדה כי כאב מהווה סמן כי משהו בגוף אינו מתפקד כראוי, רצוי להעניק לעצמנו את הטיפול המתאים באמצעות אבחנה מקצועית הניתנת על ידי מומחה הבקיא בתחום.

היתרונות של מרפאת כאב

מרפאות כאב הוקמו בדיוק למטרות אלו: במקרים בהם רופאים מתמחים בתחום ספציפי אחד, מרפאות כאב מעניקות מענה מלא למגוון רחב של תופעות וסימפטומים שעמם האדם נאלץ להתמודד. מרפאות הכאב מעמידות לרשות המטופלים מספר מומחים בתחומים שונים, כך שהמטופל אינו נדרש להתרוצץ ממקום למקום על מנת לקבל מענה לבעיה שלו.

מה מציעה מרפאת כאב?

במרפאות הכאב המתקדמות העומדות לרשות המטופלים כיום עובדים אנשי מקצוע מתחומים שונים, ביניהם מדקרים, מרפאים בעיסוק, פיזיותרפיסטים, אנשי מחקר ומדע, מטפלים אלטרנטיביים מתחומים שונים ועוד.

אילו טיפולים מוצעים במרפאת כאב?

יתרונן הגדול של מרפאות הכאב הוא, אולי, השילוב בין מגוון עצום של טיפולים קונבנציונאליים ולא קונבנציונאליים. כך שבאופן רגיל, אם המטופל מתרוצץ בין רופאים בקופת החולים אשר מעמידים לרשותו טיפולים "מסורתיים" ובמקרים אחרים עליו לכתת רגליו לרופאים פרטיים אחרים תוך הסתמכות על המלצות של חברים, הרי שבמרפאות הכאב תוכלו לקבל מענה לכל צורך שהוא, תוך שילוב בין מגוון רחב של תורות ורפואות שונות.

רפואת תדרים

רפואת תדרים מתבססת על ההבנה כי פעילות הגוף מונעת על ידי אלקטרונית היוצרים ומפעילים את הפעילות הפיזיולוגית של התאים. התדר האופייני לגוף הוא זה המייצר את הפעילות השוטפת שלו ואת הדפוסים שהגוף מתרגל אליהם. אותו ריתמוס מזוהה על ידי מכשור מתאים המפיק את התדרים הרלוונטיים לריפוי של הגוף תוך יצירת הרמוניה פנימית.

דיקור סיני

דיקור סיני כשמו כן הוא, מבוסס על המסורת הסינית וידוע גם בשם "אקופונקטורה". לאור הצלחות רבות ברחבי העולם, אקופונקטורה הפכה להיות שיטה שגורה גם במערב. השיטה היא שיטה של החדרת מחטים לתעלות אנרגיה מרכזיות בגוף תוך שפעול של המרידיאנים – ערוצי האנרגיה המפעילים את הגוף. המטופלים מדווחים על שינויים מדהימים בתוך זמן קצר.

גלי הלם

טיפול בגלי הלם מבוסס על גלי קול, או גלים אקוסטיים. הגלים האקוסטיים מייצרים בגוף "רעידות" ורעידות אלו בתורן "מפרקות" את נטיית הרקמות להסתייד אלו לאלו. הטיפול בגלי הלם יעיל עבור בעיות אורתופדיות, בעיות של הסתיידות, כאבים ודלקות במפרקים ועוד.

פולסים אלקטרומגנטיים

הטיפול בפולסים אלקטרומגנטיים הוכח כטיפול יעיל בכאבים מסוגים שונים ומסייע במתן פתרון לבעיות עצבים, שחיקת סחוס ובעיות בריאות אחרות. הפולסים מעבירים לאזור הפגוע בגוף זרמים חשמליים המשתנים בתדירויות, בצורת הגל ובעוצמה שלו על פי הבעיה הנדרשת ועל פי האבחון הרלוונטי. הטיפול אושר על ידי ה-FDA ונמצא בשימוש ברחבי העולם המערבי.

היתרונות של מרפאת כאב כוללים את העובדה כי כל אלו זמינים למטופל במקום אחד, תוך אפשרות לקבל החזרים מקופת החולים בהתאם לצורך.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

בקבוק בושם

STORY PHARM בישראל

סיפור ההצלחה של מותגי העל בשמים ואיפור

מיטה

חדר השינה "כמקדש"

מהי הפרעת שינה כרונית וכיצד אפשר לשפר את השינה

דילוג לתוכן