חנות טבע אונליין שגם מספקת ייעוץ והכוונה

הנטורופתית הילה אוראל
פירות ותוספי מזון
תמונה: freepik.com

עד כמה שאורח החיים הבריא זוכה לשימת לב ניכרת בעשור האחרון, הרי שעודנו 'שבויים' במידת מה בתזונה לקויה הנסמכת על פתרונות מהירים ומוצרים תעשייתיים רבים.

מבלי שאנו מודעים לכך, גופנו איננו מקבל את מנת הוויטמינים, המינרלים והרכיבים התזונתיים הנוספים הנדרשים לו. כך למשל, ישנם מחקרים המצביעים על כך שמחסור בחומצת השומן אומגה 3 עלול להוביל לדכדוך ואף דיכאון. אולם מדוע שנלך כה רחוק? ופעמים רבות מתגלה מחסור בברזל בקרב מי שאינם צורכים מזונות דוגמת בשר אדום, אבוקדו ושלל מזונות נוספים הכוללים את מנת הברזל הנדרשת.

על מנת שנוכל להשלים את החסר, הלכה וצמחה לה תעשייה שלמה ועצומה של תוספי תזונה; מוצרים המיועדים לאפשר לנו לשלב את אותם רכיבים תזונתיים באופן יזום דרך טבליות לבליעה או נוזל להזלפה.

הכירו את הילה בטבע

את חשיבותם של תוספי התזונה רבים מכירים, ומטרתם היא להבטיח אספקה סדירה של חומרים תזונתיים החיוניים לגופנו לרבות ויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו, חומצות שומן חיוניות ועוד.

אולם כיצד יודעים באילו תוספים לבחור? ומה עושים כאשר חווים סוגיה בריאותית מסוימת וריבוי התוספים רק מגביר את הבלבול?

זוהי העת להכיר את הילה בטבע חנות טבע אונליין המספקת תוספי תזונה ולצד זאת גם שירות החוצה אל מעבר ל'קווים הפורמליים' של רשת האינטרנט. מאחורי האתר תמצאו את הנטורופתית הילה אוראל אשר זמינה בכל עת כדי לספק הכוונה וייעוץ מקצועי נוסף.

תזונה מאוזנת לצד התוספים

בהיותה נטורופתית, הקו המנחה את הילה אוראל הוא שתוספי תזונה הם חשובים למען השמירה על תפקודו התקין והמאוזן של הגוף; אך אין הם פוטרים אותנו מתזונה כוללת העונה על צרכי הגוף.

הייעוץ הטלפוני שבאתר, מאפשר לקבל הכוונה אל התוספים העונים על צרכי המטופלים, אך לצד זאת, בהילה בטבע תמצאו גם קליניקה לטיפולי רפואה משלימה, ובה ניתן להרכיב תפריט תזונתי מקיף.

הביקור בקליניקה כולל אבחון אירידיולוגי המתבצע באמצעות סריקת קשתיות העיניים. הילה אוראל המוסמכת כאירידיולוגית, מבצעת סקירה מקיפה שמטרתה היא לאבחן סוגיות בריאותיות נוספות הבאות לידי ביטוי בסימנים זעירים על פני קשתית העין.

לאחר מכן, נערך תשאול מקיף ועם סיומו מתחילה הילה להרכיב תפריט תזונתי מקיף, וכן לספק הדרכות לגיבוש אורח חיים בריא.

ביקורות תקופתיות

לאור העובדה שמדובר בתפריט תזונתי וטיפול כולל למען בריאות הגוף, הרי שמטופלי הילה בטבע יכולים להגיע לביקורות אחת למספר חודשים, וכן להתייעץ עם הילה אוראל בכל שאלה בהמשך הדרך.

בכל הנוגע לתוספי תזונה, חשובים להיות זהירים ולהתייעץ עם מומחים בתחום. אל לנו לחשוב כי טיפול בתוספי תזונה ותו לא, יש בו כדי להבטיח לנו את בריאותנו, ואיזון הכולל תזונה נכונה, מודעות וגיבוש אורח חיים בריא, הוא חלק בלתי נפרד מן התהליך.

בכל שאלה והתייעצות, בקרו באתר הילה בטבע.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

מבנה ירוק

בנייה ירוקה

הטרנד שכבש את עולם הבנייה

צילום של גדעון

דילמת "המחיר"

הלכידות החברתית היא המפתח להישרדותנו בארץ הזאת

תמונה של משה

כצפוי, שונה!

על "טעות אנוש – רומן מתח" מאת שולמית לפיד

דילוג לתוכן