הכירו את אתרו של ד"ר משה זילבר

התייחסות פרטנית להרצאות בנושאי בריאות
מסביב לשולחן
תמונה: freepik.com

הכירו את אתרו של ד"ר משה זילבר

מרביתנו מכירים את הרופאים שלנו בעיקר מכותלי בית החולים או מביקורנו מעת לעת בקופת החולים; את ד"ר משה זילבר, אנדוקרינולוג מומחה, תוכלו להכיר גם מתוך אתרו האישי.

עד כה לא הבאנו כאן בשורה חדשה, וישנם רופאים המתהדרים באתר הפועל עבורם כמעין כרטיס ביקור ומציג את מומחיותם ופועלם. אולם כבר מביקור חטוף באתר, ניתן להבין כי כאן, אין אלו הם פני הדברים כלל.

ד"ר משה זילבר, בוגר ביה"ס לרפואה של אונ' ת"א, מביא באתרו 30 שנות וותק בעבודתו כרופא המשולבת באהבה רבה אל המילה הכתובה. לצד עיסוקיו כרופא, באתרו תוכלו למצוא מדריכים רבים המעבירים את הידע בעיסוקו, בגובה העיניים ואל הקהל הרחב. עיקר מאמריו מתמקדים בסוכרת, בלוטת התריס, אוסטיאופורוזיס והשמנה בראי האנדוקרינולוגיה.

וגם הרבה מעבר לכך

האם בזו הגענו אל הבשורה שמביא האתר? ובכן, לצד ייעוץ אנדוקריני בגובה העיניים שהוא בהחלט שירות  נהדר לציבור, באתרו של ד"ר משה זילבר תוכלו למצוא גם התייחסות פרטנית להרצאות בנושאי בריאות.

כיום אנו חיים בתקופה ובה מידע נגיש עבורנו ומוגש לנו בקצב מסחרר. די בשאלה קטנה אותה נרשום ברשת כדי שיקפצו לנו אינספור תוצאות ואתרים. ברצותו לקדם מידע יעיל וחשוב בנושאים בריאותיים, מציע ד"ר משה זילבר מגוון הרצאות בריאות העונות על הצימאון הקיים בקרב אנשים למידע אישי וליכולת לשאול שאלות ולקבל הכוונות מדויקות.

בדומה לתוכן שבאתר, גם ההרצאות מועברות בגובה העיניים, רק שכאן הן גם מפולפלות בהומור אשר רק מכניס את המאזינות והמאזינות אל תוך האווירה.

בין ההרצאות המוצעות ניתן למצוא הרצאה לשמירה על הבריאות המתייחסת למיתוסים בתחום, כיצד להתגונן ממחלות ולמעשה כיצד לחיות חיים טובים ובריאים יותר.

בהיותו אנדוקרינולוג, מציע ד"ר זילבר גם הרצאה ייחודית לסוכרתיים המתייחסת גם לפחדים האוחזים בקרב המטופלים, טיפים פרקטיים ומגוון נושאים שכמעט ולא ניתן למצוא ברחביו האדירים של האינטרנט.

ספרים מאת ד"ר משה זילבר

ולצד כל אלו, באתר תוכלו למצוא התייחסות ענפה ל-3 ספרים אותם כתב ד"ר זילבר במרוצת השנים.

חולה עליך – ספר המונה עשרות רבות של טיפים מעולם הבריאות, וכל זאת כשהכול כתוב בגובה העיניים ומפולפל בדוגמאות הלקוחים משגרת היום.

אנשים מתוקים לחיים ארוכים – ספר חשוב אותו ד"ר משה זילבר מגדיר כחובה עבור כל אדם סוכרתי. הספר דן בסוכרת ממכל היבטיה ומסייע לכל קורא וקוראת לקדם אורח חיים בריא יותר המיטיב עם גופם.

אולט אאוט – ומי אמר שמוכרחים תמיד להיצמד לעיסוק אחד ועיקרי? כחלק מאהבתו לכתיבה, ד"ר זילבר גם הוציא לאור רומן מתח שמטרתו להגיש לקוראים אג'נדה חברתית.

בכל שאלה והתייעצות, ניתן לבקר באתרו של ד"ר זילבר, להתרשם מן השירותים המוצאים, ליצור קשר טלפוני ישיר או להשאיר פניה לקבלת שיחה חוזרת.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

עצרו

מלחמת שנת היובל

דרכינו הנסתרות לציין יובל למלחמת יום הכיפורים

תמונת דוד

הפריימריסט

חמשיר לקראת הבחירות המוניציפליות