ידע ספרים

מומחים לייבוא והפצת ספרות מקצועית
הסמל של החברה

בשונה מן הספרות הפופולרית, ולו מדריכים כגון ספרי עזרה עצמית והשראה, הספרות המקצועית האקדמית איננה פונה לקהל הרחב. המדובר בספרי עיון ומחקר המתאפיינים בשפה מקצועית שאיננה ברורה ונהירה דיו לקורא או קוראת שאינם מומחים בתחום.

ספרים אלו הפונים לאנשי ונשות מקצוע, אינם מסתיימים לרוב בספר אחד, כי אם במקבץ ספרים עב כרס. הם מתייחסים למחקרים עדכניים, דרכי הסתכלות חדשות וגישות מקצועיות המעודכנות בהתאם לתחום המקצועי המדובר.

בראש ובראשונה, הספרות המקצועית פונה לאנשי ונשות מקצוע העוסקים בתחומים לרבות: ענף הרפואה, ענף הסיעוד, צוותי רוקחות, מטפלים ברפואה משלימה, משפטנים בדגש על רשלנות רפואית ומהנדסים.

ספרות מקצועית בידע ספרים

בחיפושכם אחר ספרות מקצועית, הרי שחברת ידע ספרים בהחלט יכולה להיאמר באותה הנשימה.

ידע צברה לה וותק לאורך שנות פעילות ארוכות; מקהל הסטודנטים והסטודנטיות למקצועות הרפואה והסיעוד ועד למוסדות אקדמיים, מוסדות מחקר, חברות וארגונים, כל לקוח ולקוחה יכולים למצוא את הספרות המקצועית הרלוונטית במחירים הוגנים ובמשלוח מהיר.

לצד אפשרות הרכישה שבאתר, צוות ידע ספרים שמח להציע ייעוץ לרבות הכוונה אל הספרים המקצועיים הרלוונטיים ועד לשירות לאיתור וייבוא פרטני של ספרות אשר איננה מופיעה באתר.

מטבע הדברים, שלספרות המקצועית מגוון רחב של פריטים שונים ומקבצי ספרים; על אף מאמציהם הניכרים, צוות ידע ספרים מדגיש בכל עת כי ייתכן וספר פרטני לא יימצא בקטלוג, ועל-כן ניתן לבצע פניה אישית ולהזמין את הפריט באופן ממוקד.

מיחידים, דרך קבוצות רכישה ועד לגופים וארגונים

על אף קשריה הענפים עם מכללות ומוסדות אקדמיים, כמו גם גופים מקצועיים וחברות, ידע ספרים מתחזקת את קשריה עם קהל בסיסה הלא הוא קהל הסטודנטים והסטודנטיות למקצועות הרפואה, הסיעוד והרוקחות.

ידע מציעה אפשרויות לרכישה פרטנית עבור כל סטודנט וסטודנטית המחפשים אחר ספרי לימוד רלוונטיים, ועד לקבוצות רכישה המאפשרות הטבות ייחודיות.

החברה מתחזקת קשרים ענפים עם ההוצאות לאור האקדמיות המובילות ברחבי העולם, לרבות: Wolter Kluwers, Oxford, Cambridge, Sage, Cengage ועוד. כל אלו, מאפשרים להציע את הספרות המקצועית העדכנית במחירים הוגנים ואטרקטיביים במיוחד.

שירותים נוספים

לצד עבודה הרציפה לייבוא ושיווק ספרות מקצועית, ידע פועלת אל מול מגוון ספקי שירות מקצועיים עמם היא מקיימת קשרים ענפים וממושכים לרבות: עריכה לשונית, עריכה מדענית, ביצוע עריכות ותרגומים מקצועיים וכן בתי דפוס.

צוות האתר זמין עבור מבקריו לכל שאלה והתייעצות, ושמח להעניק הכוונה ממוקדת לספרים המקצועיים אשר יענו על צורכי לקוחותיהם.

למידע נוסף וקבלת פרטים, בקרו באתר ידע ספרים: https://yedapublishing.com/ , ניתן ליצור קשר טלפוני עם צוות האתר, לכתוב בדואר האלקטרוני או להשאיר פניה לצורך קבלת שיחה חוזרת.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

פטור ממס הכנסה

חולים שעברו ניתוח גידול סרטני וחולים שסובלים ממחלה מפושטת

צילום של אבי

בקיץ

חזון אפוקליפטי לנוכח ההפיכה המשפטית

תמונה של שאול

הכרעה ולא פשרה

המיתוס המשיחי המסוכן של הציונות הדתית

תמונת הנשיא

בין שני נשיאים

הצעה לשיתוף פעולה לנוכח דחיית מתווה הנשיא הרצוג

תמונה של אליהו

חוכמת הפרדוקס

תגובה למאמר של פרופ' דורון מנשה על הרפורמה המשפטית

כדורגל

הצמד המבטיח

תולים תקוות בנבחרת לקראת מוקדמות היורו 2024