מכשירי שמיעה קטלוג

המכשירים המומלצים ל-2022
תנוך אוזן
צילום: Maksim he.wikipedia.org

עד לפני 100 שנים תוחלת החיים הממוצעת של האדם הייתה 40. מוזר לחשוב על זה, אה? ללא ספק עשינו התקדמות אקספוננציאלית ב-100 השנים הללו שחלפו, וכיום תוחלת החיים הממוצעת עומדת על 72 שנים! אמנם בזכות הרפואה הצלחנו להאריך את תוחלת החיים באופן משמעותי, אך את האבולוציה עדיין לא הצלחנו לנצח, והגוף שלנו "מתוכנן" לתוחלת חיים קצרה בהרבה. לכן, כאשר מגיעים לגיל מבוגר, אנו חווים ירידה בראייה, ירידה בשמיעה, חלקנו עושים שימוש בשיניים תותבות, וכד'… למזלנו, גם כאן הטכנולוגיה נחלצת לעזרנו, וקיימים היום בשוק מכשירי שמיעה שיכולים להשיב לנו את השמיעה למה שהיא הייתה כשהיינו צעירים. אם אתם מחפשים בגוגל "מכשירי שמיעה קטלוג" לחלוטין הגעתם למאמר הנכון.

מכשירי שמיעה קטלוג – 3 מכשירי שמיעה מומלצים

  • מכשיר השמיעה REGA ITE מבית AUDIFON, גרמניה – הטכנולוגיה הגרמנית היא כבר מזמן שם שני לאיכות בלתי מתפשרת. לפעמים כאשר חושבים על מכשירי שמיעה חושבים על מכשירי שמיעה גדולים ומסורבלים, אך במקרה של REGA ITE, מדובר במכשיר במכשיר נסתר ואמין הממוקם בתוך האוזן. זה הוא מכשיר קל ונוח לתפעול, המזהה את עוצמות הקולות השונים ואת מקורם, וכאשר אתם נמצאים במקום בו הקולות השקטים מתערבבים בקולות החזקים, המכשיר ידע לזהות את הסיטואציה בתוך שניות מועטות ויגביר את הקולות החשובים. REGA ITE מבצע ניטור קבוע של הצלילים ובוחר איזה קולות להגביר והיכן. גם במהלך נהיגה, מכשיר השמיעה ידע לזהות את קולות הרוח והסביבה ולהנמיכם. אם חיפשתם "מכשירי שמיעה קטלוג" וחפצתם במכשיר זעיר ואמין, זה הוא המכשיר בשבילכם.
  • מכשיר השמיעה REGA PICO מבית AUDIFON, גרמניה – עוד מכשיר מוצלח במיוחד מבית AUDIFON; מדובר במכשיר שמיעה זעיר שהודות לציפוי הייחודי שלו ולהתאמה המושלמת שלו למבנה האוזן, עין זרה לא תוכל להבחין בו בכלל. אמנם מדובר במכשיר קטן, אך הוא ניחן בביצועים גדולים. הוא יכול לזהות טווח תדרים רחב ולהעניק חווית שמיעה טבעית גם כאשר אתם נמצאים במקום עם רעשי רקע רבים, וכן מגן מפני התפרצויות רעש צורמות בעוצמות גבוהות ובלתי צפויות. כמו כן הוא מתוכנן לזהות קולות אנושיים, להגבירם ולהשמיעם בצורה צלולה, טבעית, ומובנת.
  • מכשיר השמיעה miniRite T מבית Bernafon, שוויצריה – "מדייק כמו שעון שוויצרי" הוא ביטוי נפוץ ולא בכדי; גם השוויצרים ידועים בטכנולוגיה הדקדקנית שלהם, ואכן, מכשיר השמיעה miniRite הוא לחלוטין דוגמה ומופת לאיכות שוויצרית ברמה הגבוהה ביותר. כאשר אתם מחפשים "מכשירי שמיעה קטלוג" אתם מחפשים להתרשם ממגוון מכשירים ממגוון יצרנים, אך במקרה של Bernafon אפשר להפסיק את החיפושים. זהו מכשיר השמיעה שלכם. למה? ה-miniRite T הוא חלק מסדרת הפרימיום Zerena של חברת Bernafon והוא מאפשר לסובלים ממגוון רחב של ירידות שמיעה לשחזר רבים מהצלילים שחשבתם שאבדו – קולות המשפחה, קבלת שיחות טלפון, האזנה למוזיקה, ועוד.
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך