הטיפול המקיף לבוהן קלובה

מניעת החמרה ופתרון הבעיה
כפות רגליים
צילום: freepik.com

אולי לא יצא לכם לשמוע את המונח הזה אך מדובר על מונח שחובה להכיר. המצב הזה הוא מצב שבא לידיי ביטוי בעיוות בבוהן כאשר היא מוסטת לכיוון שאר האצבעות. בוהן קלובה זוהי בעיה נפוצה שעשויה לפקוד כל אחד וכל אחת מאיתנו. גם אם היא נראית לכם כמו בעיה נדירה מאוד, תדעו כי השכיחות שלה לא קטנה בכלל. החדשות הטובות שאתם צריכים להכיר הן שיש מה לעשות כדי לטפל בבוהן קלובה. אינכם צריכים להשאיר את הכאבים כמו שהם, ובטח שלא תצטרכו לחיות עם חוסר הנוחות. הכנו לכם מדריך מקיף שיאפשר לכם להבין כיצד מתמודדים עם בוהן קלובה.

החשיבות של הטיפול המוקדם

עליכם להבין כי כל יום שעובר עשוי להחמיר את המצב שאיתו אתם מתמודדים. זה שהיום אתם לא מקבלים טיפול בבעיה יגרום לכך שבעתיד הטיפול יהפוך להיות מורכב בהרבה. אתם לא יכולים להביא את עצמכם למצב שבו אתם מחמירים את המציאות במו ידיכם. לכן תחפשו מומחה לכף רגל בהקדם האפשרי שיסייע לכם להתמודד עם המצב. חשוב להגיד כי ישנם רופאים שמתארים את המצב הזה בשמו המקצועי – הלוקס וולגוס. אתם בעצמכם יכולים להבין בעיוות בבוהן עצמה, ומיד כאשר תראו זאת יהיה עליכם לפנות לרופא.

טיפול שמרני למניעת החמרה

בשלב הראשון הרופא ככל הנראה ימליץ על טיפול שמרני שמטרתו למנוע החמרה של המצב. ברוב המקרים טיפולים שמרניים יכולים להיות כאלה שמביאים איתם גם שיפור במציאות הקיימת. הטיפול השמרני כולל בתוכו שימוש במדרסים ובכל מיני התקנים אחרים שאמורים לתקן את המצב. עם זאת לא תמיד הטיפול השמרני יביא את המטופל למצב שבו הוא ישיג את המטרה הרצויה. כל עוד הכאבים קיימים יהיה צורך לעשות בחירה קצת אחרת.

טיפול כירורגי לפתרון הבעיה

במקרה שבו הטיפול השמרני לא סיפק את הסחורה יהיה צורך ללכת על הטיפול הכירורגי. אף אחד לא ירצה להגיע למצב הזה, אך לא תמיד יהיה אפשר להימנע ממנו. הטיפול השמרני כולל בתוכו ניתוח שמטרתו העיקרית תהיה להחזיר את הבוהן למקומה. אחרי שמקבעים את הבוהן יהיה אפשר לדעת כי מצב שכזה לא יחזור. עם זאת עליכם לקחת בחשבון כי מצפה לכם תקופת החלה לא קלה בכלל. כזאת שתחייב אתכם להיות מאוד סבלניים עד שהמצב יחזור לקדמותו. אך יש כאלה שיעשו הכל בשביל להחזיר את המצב למצב שהוא היה לפי כן.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של מנשה

זו שעתנו הגדולה

על חשיבות החוסן הלאומי והחברתי של הפרט והחברה כולה

תמונה על גדעון

האם יחזרו?

האם אכן עושים את המירב לשחרור החטופים?

דילוג לתוכן