כל מה שחשוב לדעת על יישור שיניים למבוגרים

התאמה אופטימלית לכל מטופל
צילום שיניים
צילום: Theete commons.wikimedia.org

בשנים האחרונות יותר ויותר מבוגרים נגשים למרפאות השיניים על מנת לבצע יישור שיניים. הדבר אינו מפתיע כלל, כולם רוצים חיוך מושלם, חיוך שחושף שיניים לבנות וישרות, ואלו שאין להם את אותו חיוך מקסים חולמים עליו. הורים של מתבגרים רבים לוקחים את ילדיהם למרפאות השיניים כדי שילדיהם יעברו תהליך יישור שיניים בשלב בו רוב בני גילם עובר את התהליך, אך לא לכל ההורים הייתה האפשרות לממן את הטיפולים הללו לפני עשרים או שלושים שנים והיום הם ניגשים למרפאות יישור שיניים למבוגרים בתל אביב או בכל מקום אחר ברחבי הארץ על מנת לחייך כפי שתמיד חלמו.

במרפאת גזית רפפורט מעניקים לצעירים ומבוגרים טיפולי אורתודנטיה מהמתקדמים והטובים בישראל. צוות המרפאה מתמחה ביישור שיניים ובהתאמת הטיפול בהתאם למטופל. הרי לא ניתן להשוות בין טיפול ליישור שיני נערה מתבגרת לטיפול ליישור שיני אדם מבוגר המתקרב לגיל השלישי. לכל אדם ואדם צריך להתאים את הטיפול ואת התהליך באופן אופטימלי ומדויק.

אילו שיטות טיפול ניתן ליישור שיניים?

ישנם דרכים שונות ליישור שיניים, בכל טיפול וטיפול צריך לעשות את ההתאמה המקסימלית עבור במטופל. הן מבחינת שיטת הטיפול, הן מבחינת רצונו של המטופל והן מבחינת נתוני השיניים ובריאותן. כדי לבנות את תהליך הטיפול האופטימלי ביותר עבור המטופל צריך לדעת עליו גם מהם הציפיות שלו ולמה הוא הגיע לטיפול יישור שיניים. כאשר הצוות מקבל את התשובות לשאלות הללו הוא יכול להתאים את הטיפול בצורה המדויקת ביותר עבור המטופל כך שכבר לאחר הביקור הראשון הוא יצא מרוצה ויבין את התהליך והדרך שהוא יוצא לקראת.

כולנו מכירים את המושג קוביות בשיניים, ראינו ושמענו על אותם הקוביות. למעשה אלו סמכים המודבקים על הצד החיצוני של השן, כאשר המטופל מחייך הוא חושף בחיוכו את אותן קוביות מתכת המודבקות על שיניו. הטיפול הזה מוכר ונהוג לבצע בבני נוער וצעירים שממלא חבריהם ובני גילם, גם הם מסתובבים עם אותם סמכים.

יישור שיניים למבוגרים יכול להתבצע באותה השיטה המקובלת אצל צעירים ובני נוער, אך למעשה מבוגרים רבים מבקשים למצוא פתרון אסתטי יותר שאינו מחייב אותם להסתובב עם חיוך מקושט בקוביות מתכת על שיניהם. לאלו המעוניינים ביישור שיניים אסתטי יותר ישנן אפשרויות אחרות, למשל במקום להשתמש בקוביות מתכת ניתן להדביק על השיניים קוביות שקופות או בצבע השן. אלו למעשה קוביות עשויות מפלסטיק או מחומרים קרמים. כדי להשלים את ההצנעה של טיפול השיניים אפשר להשתמש בחוטי מתכת הצבועים בצבע השן. כך ניתן להצניע את נוכחותן של אותן הקוביות בצורה האופטימלית ועדיין ניתן לקבל טיפול איכותי ומהיר יחסית ליישור השיניים. חשוב לדעת כי הסמכים מפלסטיק או מהחומרים הקרמים אינם פופולריים בקרב אורתודנטים רבים וזאת משום שיש להם נטייה להישבר או להתעקם מהר מהרגיל.

מרפאתה של גזית רפפורט מספקת יישור שיניים למבוגרים בתל אביב במיומנות רבה, מקצועיות והתאמה אישית לכל מטופל ומטופל. אם גם אתם חולמים על חיוך מלא שיניים ישרות ויפות התקשרו עוד היום.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך