עיסוי רפואי

איזה בעיות ניתן לפתור בעזרת עיסוי
פעולת עיסוי
עיסוי רפואי ניר חוכיימה

עיסוי רפואי מטרתו שיקום איברי הגוף במקרים של חוסר איזון או בעיות מקורם בשריר ושלד רובם מגיעות לרוב מהתנהלות לא נכונה עם הגוף,פעילות ספורטיבית במאמץ גבוה, ריצה, הליכה מהירה, רכיבה על אופניים, ישיבה על מחשב, שינה לא נכונה,יוצרת עומס על השרירים, שינה על הצד או על הבטן. כאן נכנס עניין עיסוי רפואי וחשיבותו לתחזוק הגוף, פתירת כאבים בגוף, פינוי חומצות חלב ושחרור שרירים. עבודה אינטנסיבית שעות מרובות, ישיבה מרובה אשר פוגעת בשרירי הישבן המרכזי ועלולה להוביל לכאבי גב תחתון, פעילות מאומצת מעבר ליכולות של הגוף כאשר הגוף לא מכיר פעילות חדשה אשר גורמת לשרירים בגוף להיתפס. כאבי גב תחתון, יכולים להגיע על מעומס רגשי דאגות, מתחים, תאונה, חבלה ופגיעה בשרירים והתכווצויות שרירים. לכל המתאמנים בפעילות ספורטיבית מנוחה בין אימון לאימון חשובה מאוד כך שאם לא תנוחו אתם עלולים להיות חשופים לפציעות ספורט.

ניר חוכיימה מעסה רפואי המעניק עיסוי בנתניה עד הבית מסביר כיצד ניתן למנוע ולשקם כאבים בגוף.

כאבי גב – מרבית האוכלוסייה סובלת מכאבי גב זאת הודות לעבודה הקשה ולמתח הרב הקיים אצלנו.כאבים בגב התחתון יכולים להיות מושפעים מאזור אגן,ישבן,לחץ על זוקפי הגב העמוקים אשר יתבטאו ביציבה לא נכונה,או לחילופין לחץ על שרירי הצוואר המוקרנים דרך עמוד השדרה עד לגב תחתון. גם ישיבה מרובה או נהיגה ברב המון שעות יכולה ועשויה לגרום צרות ולהוציא מאיזון מפרקים,בעיקר באזור הטרפז או שינוי בזוקפי הגב, שחרור זוקפי הגב ומפרקי הכתף יעזרו במניעת פציעות כתף וגידים וימנעו כאבים מיותרים .מה שיכול להגביר את שינוי היציבה והרגשה של כאבי גב.עיסוי רפואי מתמקד בשרירי הגב ובלחץ המופעל על השרירים ובכך מבוצע איזון ושחרור שרירים כך שתרגישו כבר בטיפול הראשון את ההקלה בכאבי הגב.

צוואר תפוס – כאב בצוואר לרוב קורה כאשר מתעוררים בבוקר,אחד המצבים הלא נעימים בלשון המעטה ומתבטא בהגבלות הצוואר ימינה ושמאלה,למעלה ולמטה,מצב המחייב טיפול בשרירי הצוואר הקדמיים והתת עורפיים, בעיות אלו נגרמות משינה לא נכונה ומרבית אנשים קמים עם צוואר תפוס. הגורמים לצוואר תפוס בדרך כלל פעילות ספורטיבית מאומצת,הרמת משקלים כבדים לא מחייב בפעילות ספורטיבית,כל משקל כבד יכול לגרום לצוואר תפוס שעשוי להקרין לשכמה וכתף.

תאונת דרכים המובילה להתכווצויות שרירים עשויה להתבטא בכאבי שרירים צוואריים, עבודה מול מחשב במשך זמן רב הצוואר נוטה כלפי מטה,קוסמטיקאיות רבות פונות לטיפולי עיסוי צוואר בשל העובדה שעבודתם מצריכה כיפוף הצוואר והגב בטיפולי קוסמטיקה.

עיסוי צוואר נחשב לעיסוי עמוק,יסודי,המתמשך עד ל-20 דקות טיפול. בסיומו תרגישו תנועה רחבה של הצוואר, דבר אשר ישפר לכם את איכות החיים.

קישור לסרטון

פריצת דיסק ובלט דיסק – אי אפשר להבין את תחושת הכאב של פריצת דיסק או בלט דיסק אם לא חווים אותו,בדרך כלל הכאב יופיע עם הקרנה מהגב אל הרגליים, לעיתים גם עד קצות אצבעות כפות רגליים. יחד עם זאת,זה לא סוף העולם ואין מה להיבהל,מה שבדרך כלל קורה עם היוודע על פריצת דיסק או בלט דיסק. עיסוי רפואי ממוקד לשרירי הגב והצוואר יעזור בהקלה על כאבי פריצת דיסק א ובלט דיסק. הטיפול נחשב לעמוק מתמקד בשרירים הצמודים לעמוד שדרה,זוקפי הגב,טרפזים,שרירי צוואר אם מדובר בפריצת דיסק צווארית. לרוב יספיקו 1-3 טיפולים לקבלת הטבה מלאה והפסקת הכאבים אם כי אני חייב לציין שחשוב לעשות טיפולי תחזוקה .

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך