כמה עולה לייזר לשיער?

ממה מורכב המחיר
הסרה בלייזר
צילום: freepik

אנשים רבים מתמודדים עם הסרת שיער גוף כחלק משגרת הטיפוח הרגילה שלהם, שכוללת גילוח רגליים או הסרת שיער מהפנים אחת לתקופה. חלקם משקיעים כמה חודשים בהסרת שיער הגוף במהלך חייהם ולכן בודקים בקביעות כמה עולה לייזר לשיער. נשים וגברים בישראל משקיעים הרבה זמן לצד סכומי כסף משמעותיים על פתרונות זמניים להסרת שיער כמו גם על רכישת מוצרי טיפוח להסרת שיער שמיועדים לטיפולים עצמיים חוזרים ונשנים. בהתחשב בנתונים אלו, אין זה מפתיע שאנשים רבים מחפשים אפשרויות קבועות יותר אצל חברת הסרת השיער בלייזר המרכז להסרת שיער, כגון הסרת שיער בלייזר. ובכל זאת, השאלה המשמעותית שחשוב להתרכז בה, לפני בחירת שיטות הטיפול היא כמה עולה הסרת שיער בלייזר? היתרונות ארוכי הטווח של הסרת שיער בלייזר מצדיקים את עלויות הטיפולים מבחינת אנשים רבים. הנה מה שכדאי לדעת.

המאפיינים של הליך הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר היא הליך רפואי שיש לבצע על ידי טכנאים מוסמכים, שמשתמשים באור מרוכז על מנת למקד ולפגוע בזקיקי שיער בודדים. התוצאה היא נשירת השיער בכל זקיק, והאטת תהליך הגדילה של השיער. הפיגמנט בשיער מושך את הלייזר, כך שהאנרגיה מתמקדת בשיער.

הסרת שיער בלייזר היא השיטה היעילה ביותר להסרת שיער כהה וגס כנגד עור בהיר. יחד עם זאת, קיימים מספר לייזרים שונים לסוגים וצבעים שונים של שיער ועור, ולאזורים שונים בגוף.

יתרונות הסרת שיער בלייזר

היתרון המשמעותי של הסרת שיער בלייזר הוא הפחתת שיער לצמיתות. נכון שיש צורך במספר מפגשי טיפול להסרת שיער לצמיתות, מה שמדגיש את חשיבות הידיעה כמה עולה לייזר לשיער, אבל לעתים קרובות ניתן לראות תוצאות כעבור מפגש טיפול אחד. רוב האנשים זקוקים לארבעה עד שישה מפגשי טיפול על מנת להשיג תוצאות קבועות.

להבדיל מהסרת שיער בשעווה, פינצטה ואפשרויות אחרות, הסרת שיער בלייזר כרוכה בחוסר נוחות מינימלית. אנשים שעברו את ההליך מתארים אותו כמו צליפת גומייה על העור. מהירות ודיוק הופכים הסרת שיער בלייזר לאפשרות אטרקטיבית מבחינת אנשים רבים. מכיוון שהלייזר מכוון את השיער במיוחד, העור שמסביב נשאר ללא פגע.

ממה מורכב המחיר של הסרת שיער בלייזר?

המחיר של הסרת שיער בלייזר מורכב מכמות הטיפולים, מעד כמה המכשיר אותו בחרתם מתקדם, במקום בו אתם מבצעים את תהליך הסרת השיער, גודל האזור שממנו אתם רוצים להסיר את השיער ועוד. למשל, יש הבדל בין הסרת שיער באזור קטן כמו בתי השחי להסרת שיער מאזור גדול יותר כמו הידיים או הרגליים. המחירים נעים בין 500-2,000 ש”ח לטיפול עבור אזור אחד. כלומר, אם אתם צריכים לבצע סדרת טיפולים להסרת שיער בלייזר תצטרכו להיפרד מסכום ממוצע שנע בין 3,000-10,000 ש”ח. כמובן שבטווח הארוך אתם חוסכים הרבה מאוד זמן, כסף והתעסקות עם כל תהליך של הסרת שיער ונהנים מגוף חלק, נעים ונקי.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך