עיצוב ועיבוי שפתיים

הדרך הנכונה לעשות את זה
תמונה: freepik

עיצוב ועיבוי שפתיים קיבלו מקום חדש בפסגת ההצלחות האסתטיות. השפתיים של האדם הם איבר חשוב וחיוני למראה הכללי ולרוב שפתיים דקות מדי פוגעות בנראות הכללית, בעוד ששפתיים בשרניות ועבות הן מושכות יותר, יפות יותר ואהודות יותר.

ישנן דרכים שונות להדגיש את השפתיים ובעוד שזהו רכיב קוסמטי נפלא ונהדר, זה כמובן רק חלק משגרת טיפוח כללית שמבקשות הפנים שלנו ואזור הצוואר וגם הדה קאלטה. אי אפשר לדבר על עיצוב ועיבוי שפתיים בלי לדבר על מראה עור הפנים, ושל כל האזור כולו.

למעשה, שפתיים מעוצבות ועור בריא ורענן זה כל מה שצריך כדי להראות נפלא, ושגרת טיפוח בריאה לצד הטכניקה המתאימה לכן להדגשת השפתיים זה מה שיבטיח את המתכון המנצח לשנים רבות.

שיטות וטכניקות קיימות לעיצוב ועיבוי שפתיים

כאשר מדברים על שיטות וטכניקות לעיצוב ועיבוי שפתיים יש מקום לעשות הבחנה בין אלו הקבועות לאלו הזמניות, כאשר גם בקטגוריות אלו יש חלוקות פנימיות שונות. ד"ר אבישי וינברגר יוכל לבצע אבחון רפואי ולהמליץ על שיטת הטיפול הטובה והמתאימה ביותר עבורכן.

להלן הטכניקות המקובלות

  1. איפור- איפור יכול להשיג תוצאות מרשימות למדי והיתרון שלו הוא שהפתרון הוא תמיד לא מחייב, לפחות לא מחייב מעבר למריחה והסרה של אותה מריחה, אבל זה גם החיסרון של פתרון האיפור. הוא מחזיק רק לזמן קצוב, מושפע מכל שינוי קל ובאזור הפה יש כל הזמן שינויים. החל מאכילה, שתייה, נשיקה ודרך הרטבת שפתיים קלה עם הלשון כבשגרה.
  2. איפור קבוע- אלטרנטיבה קבועה יותר ולא זמנית כמו האיפור היא האיפור הקבוע שנעשה בעצם באמצעות סוג של כתובת קעקע בסגנונות שונים שיכולה לתחום את השפתיים באופן בולט או פשוט להעניק להם מראה מעוצב ואולי אף תפוח יותר מבלי כמובן להגדיל את הנפתח. זה מעניק אפקט מסוים, אבל לא את הדבר האמיתי.
  3. חומרי מילוי- מי שרוצה לראות שינוי אמיתי לא יזכה לשינוי משמעותי כמו שיעניק המזרק, זאת האמת המשחררת. יחד עם זאת, חיוני שמי שמבצע את הטיפול יהיה רופא מוסמך, ולא אחר. מעבר למומחיות שדורשת התוצאה הסופית ונחיצות המיומנות של הרופא המטפל יש סוגיות של בטיחות שהן אקוטיות. טיפול פולשני שנעשה שלא בידי הרופא חושף את המטופל לסכנות ממשיות וכמובן גם את המטפל. אל תסתמכו על פחות, מה עוד שזה נוגד את החוק.

אם גם את רוצה להעניק לעצמך את השפתיים המושלמות חשוב שתפני לרופא, ד"ר אבישי וינברג יבצע אבחון ויתאים את חומרי המילוי והכמויות הנחוצות, תוך בדיקת רגישות ותכנון משותף של המראה הסופי. היכולת להגיע לתוצאה מושלמת היא תוצאה של מיומנות הרופא המטפל והיכולת שלו לייצר את הסימטריה הנחוצה, לצד השמירה על האסימטריה הטבעית- את זה רק רופא יכול לעשות.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של סטיב

קוד השתיקה

ראוי שפעילות ישראל נגד איראן תישאר ברובה סמויה