מהם היתרונות של הסרת משקפיים בניתוח קטרקט?

מדוע זו השיטה המומלצת?
משקפיים
תמונה: freepik

לא מעט אנשים שרוצים לבצע הסרת משקפיים מעדיפים ללכת על האפשרות של הסרת משקפיים בלייזר. אך האם אתם יודעים כי השיטה המומלצת באמת היא הסרת משקפיים בניתוח קטרקט? לאפשרות הזאת יש יתרונות רבים שלא תוכלו למצוא באף אחת מהאפשרויות האחרות. אפשרות שתאפשר לכם להיפרד לשלום מהמשקפיים, ולהתחיל דף חדש בכל מה שקשור לעולם הזה. הגיע הזמן שתוכלו לשפר את הראייה שלכם, ומוטב כי תעשו זאת על ידי ניתוח קטרקט כך על פי ד"ר ירון פינקלמן.

מונע תופעות לוואי אפשריות

באפשרויות האחרות שעומדות לרשותכם ישנה סבירות לא נמוכה להופעת תופעות לוואי. תופעת הלוואי הכי מוכרת היא סימני קטרקט לאחר הניתוח, התופעה הזאת נקראת בין היתר קטרקט משני. הסרת משקפיים בניתוח קטרקט תעלים את האפשרות שתופעת הלוואי הזאת תופיע. אתם תוכלו למצוא את עצמכם במצב שבו אתם יכולים להיות רגועים במיוחד. תופעות הלוואי לא אמורות להיות אלה שימנעו מכם להסיר את המשקפיים. לא מעט אנשים אינם מבצעים את הפרוצדורה רק בגלל שהיא מביאה איתה תופעות שונות.

התאמת הניתוח לצרכים של המטופל

הסרת משקפיים בניתוח קטרקט מאפשרת להתאים את הניתוח לצרכים האישיים של כל מטופל. כלומר כל מטופל מקבל את כל הסיבות להיות מרוצה גם כאשר הניתוח מסתיים. ד"ר ירון פינקלמן שמבצע ניתוחי הסרת משקפיים קטרקט יכול להחליט איזה סוג של ניתן לבצע. כלומר האם לשפר את הראייה לטווח הקרוב, לטווח הרחוק או שאולי לשניהם גם יחד. אין שום סיבה שלא תקבלו ניתוח שמתאים לכם כמו כפפה ליד.

אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד

הסרת משקפיים בניתוח קטרקט היא פרוצדורה עם אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד. אפשר לספר על אין ספור סיפורי הצלחה שהגיעו כתוצאה מהניתוח הזה. כמעט כל מי שמבצע על הניתוח באמצעות רופא מוסמך מספר כי החיים שלנו השתנו מקצה לקצה. זוהי הסיבה כי בשנים האחרונות אנו רואים עלייה מאסיבית בכמות האנשים שרוצים לבצע טיפולים שונים להסרת משקפיים. בין היתר הסרת משקפיים בניתוח קטרקט היא האפשרות המובילה. החלום של כל מי שיש לו משקפיים זה פשוט להשאיר אותם מאחור. המשקפיים עשויים לשבש את שגרת החיים בצורה משמעותית.

אחוזי סיכון נמוכים עד כדי לא קיימים

כל עוד תבצעו את הניתוח אצל רופא מוסמך ומיומן, אין שום סיבה שתיכנסו ללחץ או לפאניקה. אחוזי הסיכון הם נמוכים מאוד, יש רופאים שמספרים כי הם בכלל לא קיימים. כלומר תוכלו לבצע את הניתוח מבלי שתצטרכו לחשוש מסיבוכים או בעיות אחרות שעלולות לצוץ. כמו שהבנתם גם תופעות הלוואי לא אמורות להופיע, וזה בהחלט שינוי מרענן. פתאום תוכלו לראות את עצמכם משפרים את הראייה בניתוח פשוט יחסית. ניתוח שנועד על מנת לשנות את החיים שלכם מקצה לקצה.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

ליד מסך מחשב

אתריום

כיצד רוכשים