איך לרכוש ביטוח בריאות פרטי

עם התנאים הכי טובים
חדר ניתוח
he.wikipedia.org

למרות המודעות הגבוהה ליתרונות של ביטוח בריאות פרטי והכיסוי הרפואי ההולם, לא להרבה אנשים, במיוחד בקבוצת הגילאים 25-35 יש את הפוליסה המתאימה. אנשים רבים מודעים לסיכון אליו הם נחשפים אם אינם רוכשים ביטוח בריאות פרטי מתאים.

למרות שחלה עלייה בביקוש למוצרי ביטוח בריאות, אנשים בישראל ממשיכים לסמוך על ביטוח הבריאות הממלכתי ועל הביטוח הלאומי, ורק מעטים רוכשים ביטוח בריאות, וכשהם סובלים ממחלה או פציעה חמורה, הם נאלצים לממן את הוצאות הטיפולים מכיסם.

ביטוח בריאות פרטי הוא הכרח

החדשות הטובות הן שהמודעות לצורך בפוליסת ביטוח בריאות פרטי עולה. רוב האנשים יודעים על הצורך בביטוח, אבל חברות ביטוח טוענות כי יש לנפץ קודם כל את המיתוסים. כך, למשל, אנשים רבים סבורים שביטוח בריאות מיועד לזקנים ושאינם זקוקים לו מכיוון שהם בריאים.

רבים גם שוגים בחישוב יכולותיהם לצבור חשבונות בריאות לאחר פרישה, מכיוון שהם מאמינים שיש להם מספיק חסכונות שיכסו בעיות בריאות שונות. ויש אנשים שעדיין אינם בטוחים לגבי היתרונות של ביטוח בריאות פרטי, ולכן אינם מחדשים פוליסות קיימות. רבים עדיין רואים בביטוח הזה בזבוז כסף מכיוון שלטענתם הוא אינו מציע שום תמורה בחזרה.

ביטוח בריאות פרטי באתרי השוואות מחירים

אתרי השוואות מחירי ביטוחים מאפשרים לאנשים שמחפשים ביטוח בריאות פרטי לבדוק כמה פוליסות מקוונות, ולהתייעץ עם יועצי ביטוח לגבי הפוליסות המתאימות להם. הם קוראים כמה הצעות מחירים ובוחרים את הפוליסה המתאימה להם במהירות ובקלות.

במהלך השוואת המחירים, חשוב להבין את רמת הכיסוי של הפוליסה ולוודא שהיא תכסה עלויות טיפול רפואי גבוהות משמעותי, ואשפוזים של יומיים עד שלושה ימים לטיפול במחלות שכיחות בבתי חולים פרטיים.

מה קורה במקרה של מחלות קשות?

חשוב להבין שמדיניות שיפוי קבועה לא תועיל במקרה של אבחון מחלה קשה אצל המבוטח, ובמקרים כאלה, פוליסת ביטוח מחלות קשות תהיה שימושית יותר.

אבל פוליסה זו כרוכה בעלויות גבוהות יותר ומכסה רק מחלות ספציפיות, ועדיין, היא טובה יותר מכמה כיסויים ספציפיים למחלות.

כדאי לא לסמוך יותר מדי על ביטוח קבוצתי

לביטוחים קבוצתיים יש הרבה אי הכללות ויתכן שלא יהיה כיסוי לכל העלויות שנגרמות במהלך אשפוז. קיימות מגבלות משנה על חיובים שונים וסעיפים משותפים לפיהם מבוטחי הפוליסה נדרשים לאחוז באחוז מסוים מהשטר.

לכן, למבוטחים עם ביטוח בריאות קבוצתי, מומלץ לרכוש בנוסף גם ביטוח בריאות פרטי בכיסוי הולם כדי להבטיח תשלום עלויות רפואיות במקרה הצורך.

פוליסת ביטוח בריאות פרטי צריכה להיקבע בהתאם לצרכים האישיים

כדי לבחור פוליסת ביטוח בריאות פרטי מתאימה, כדאי לקחת בחשבון את צרכי הבריאות של המבוטח ובני משפחתו. מספר בני המשפחה וגילם חיוני למציאת פוליסה מתאימה. לדוגמא, משפחה צעירה יכולה לרכוש כיסוי בסיסי, בעוד שמשפחה עם ילדים בוגרים צריכה לבחור בכיסוי גדול יותר.

פרמיות משפחתיות קשורות לגיל הילד הגדול ביותר. אם ההורים הם מעל גיל חמישים, יהיה זה הגיוני לרכוש כיסוי נפרד עבורם, ולא לכלול אותם בפוליסה משפחתית.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של יהודה

חופשה נעימה

היעדים של הישראלים היוצאים לחו"ל בפסח ובקיץ

תמונה של עמירם

השלכות

על תכונותיו של אדם בוגר

דילוג לתוכן