רופא עד הבית בקורונה

מיי דוקטור
רופא ולקוח
תמונה: yayimages

הרבה אנשים עומדים בפני שאלה קשה היום כשהם מרגישים לא טוב או בני המשפחה לא מרגישים טוב, האם כדי ללכת בזמן קורונה למיון או למוקד או אפילו לרופא אצלכם בקופת החולים כשקיימת מגיפה בחוץ והפחד מלהידבק בקורונה גבוה. לצורך כך קיים שירות של מיי דוקטור שהוא רופא עד הבית בקורונה. כך תוכלו להיות רגועים יותר ולא תצטרכו לחשוב האם ללכת ולראות רופא ולהסתכן במחלות הקיימות בחוץ או לקבל טיפול בבית. כמובן שהתשובה ברורה.

כמה מילים על My Doctor

חברת מיי דוקטור היא חברה המספקת שירות רפואי פרטי עד הבית וגם בנקודות שונות הפרוסות לכל הארץ. חברה זו חרטה על דגלה את הרצון להוביל ולשנות את איך שרפואה פרטית נראת היום והיא מעוניינת לעזור לכל לקוחות הקופות הקיימות כיום בישראל. יחד עם שירות שקיים 24/7 לאורך כל השנה, מיי דוקטור עוזרת למאות ואלפי לקוחות בשנה להבריא ולהרגיש טוב יותר.

מהם השירותים שחברת My Doctor מספקת?

רופא עד הבית

גם בזמן הקורונה וגם בזמן רגיל מיי דוקטור מספקת שירות של רופא עד הבית. רופא זה מגיע עם שלל בדיקות אותן הוא בודק על המקום ומטפל לפי הצורך. במידה ויש צורך להפנות אתכם למיון הרופאים של מיי דוקטור יפנו אתכם למיון הקרוב לביתכם עם טופס 17.

ייעוץ טלפוני

ייעוץ טלפוני העומד לרשותכם לאורך כל שעות היממה ומאפשר לכם לקבל תמונת מצב טובה יותר לגבי החולי שלכם או של אחד מבני משפחתכם. בעזרת רופאים מקצועיים תוכלו לקבל את המענה הטוב ביותר בזמן הקצר ביותר.

רפואה אלטרנטיבית

חלק מהשירותים הנוספים שמיי דוקטור מספקת היא רפואה אלטרנטיבית, רפואה זו הוכחה כעוזרת לא פחות מהרפואה הקונבציונלית ואצל מיי דוקטור תוכלו לקבל שיאצו, דיקור סיני, טיפולי ביו פידבק, הומאפתיה, נטרופתיה וכו'. כך שבמידה ואתם מעוניינים מעבר לטיפול הרגיל שהרפואה מספקת תוכלו לדעת שמיי דוקטור מספקת גם רפואה אלטרנטיבית.

כפתור מצוקה

כפתור מצוקה שחברת מיי דוקטור מספקת ההוא עבור כל אותם אנשים הגרים לבד או קיים להם סיכון ממש למצוקה יומיומית ולכן כפתורי מצוקה יכולים באמת להיות ההבדל בין חיים למוות לפעמים.

אמבולנסים

שירות נוסף שמיי דוקטור מספקת הוא אמבלונס לבעלי מצוקה התניידותית או מקרי חירום.

האם רופא עד הבית נחוץ בזמן קורונה?

התשובה לשאלה הזאת היא כן. סיבה זו נובעת משום שרבים מהחולים בקורונה כן מגיעים למרפאות ולמוקדים שונים בשביל להימנע מהדבקה מיותרת כשאתם אינכם חולים בקורונה, רופא עד הבית יכול לעזור ולהוריד ממכם חרדות ופחדים מיותרים הקיימים גם ככה במצב מתוח זה. רופא עד הבית בקורונה יכול לשחרר אתם מהחרדה ולעזור לכם במקסימום נוחות בביתכם שלכם בלי חשש להדבקה מהנגיף.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

צילום של גדעון

טעון שיפור

לישראל דרוש מבנה ממשל אפקטיבי ויציב שיאפשר משילות

תמונה של בורוכוב

סכנת נעילה

על הסכנה שבנעילת מכשירים ממרחב הסייבר