הגדלת חזה

ההליך הפלסטי השכיח ביותר בעולם וגם בארץ
ניתוח
תמונה: freepik

ניתוח הגדלת חזה הינו ההליך הפלסטי השכיח ביותר בעולם וגם בארץ, כאשר אחוז גבוה במיוחד מהמטופלות מביעות שביעות רצון מתוצאותיו. הניתוח הינו קצר באופן יחסי ומתבצע בטשטוש עמוק ובאמצעות טכניקה מתקדמת המעניקה למטופלת מראה טבעי ונשי המותאם בצורה מושלמת לפרופורציות של גופה. לאחר התאוששות קצרה. תוכלי ליהנות מהמראה החדש שיעצים אותך, יחזק את הביטחון והדימוי העצמיים ואת איכות חייך למשך שנים רבות.

שיטות וטכניקות טיפול חדשניות ויעילות

במהלך השנים האחרונות, חלה מהפכה טכנולוגית בכל הנוגע לשתלי סיליקון לחזה שנמצאים בשימוש מזה למעלה מעשרים וחמש שנים. שתלים מהדור החדש מתאפיינים בשינוי מבנה המעטפת ובמידת הבטיחות שלה, בצמיגות הסיליקון, באורך חיי השתל ובמגוון רחב של צורות שתלים. הודות לחידושים הללו, ניתן להגדיל את החזה מבלי לפגוע במראה הטבעי.

למי מיועד ניתוח הגדלת חזה?

ניתוח להגדלת חזה מתאים  לנשים מעל גיל 18 שמעוניינות בחזה גדול מכפי שיש להן או כזה בעל צורה מושכת יותר. ישנן סיבות רבות לעובדה כי נשים בוחרות לבצע ניתוח הגדלת חזה, כאשר הנפוצות ביותר הן:

 • לחוש נשית
 • להשיב לשדיים נפח שאבד לאחר הריון והנקות או כתוצאה מירידה במשקל.
 • לשפר את הדימוי והביטחון העצמיים.
 • ליהנות מחזה פרופורציונלי למבנה הגוף.
 • לתקן מצבים של חוסר סימטריה בהם הצורה או הגודל של אחד מהשדיים שונים מהשד השני.
 • תיקון דפורמציה מולדת.
 • ליהנות ממראה אסתטי ואטרקטיבי.

כיצד נקבע גודל השד?

מאחר והשתל מהווה מעין משקולת, חשוב להתאים את הגודל שלו למבנה הגוף ולמשקל של המטופלת באופן מדויק וספציפי. פעמים רבות, נשים המעוניינות לבצע ניתוח הגדלת חזה, מגיעות עם החלטה המבוססת על פנטזיה לגבי גודל השד בו הן מעוניינות או על האופן בו הן תופשות מראה נשי אידאלי. מאחר שהכל תלוי בפרופורציות ובמבנה הגוף ושתלים בגדלים שונים נראים אחרת אצל נשים שונות, חשוב להשאיר את הנושא פתוח ולדון עם רופא מומחה שיידע להתאים את גודלו של השתל בצורה אופטימלית לכל מטופלת. על מנת להגיע לתוצאה טובה תוך שמירה על מראה טבעי, יש להתייחס לכמה פרמטרים: התאמה לפרופורציות הטבעיות של המטופלת, התאמת השתל לכמות העור הקיימת, התייחסות ליכולת הגוף לשאת את משקלו של השתל מבלי לגרום לפגיעה ביציבה, התייחסות והתאמה לאורח החיים של המטופלת ועוד.

בחירת צורת השתל

ישנן שתי צורות של שתלים בשוק ניתוחי הגדלת חזה, האחד הינו שתל אנטומי שצורתו דומה לאגס והשני בעל צורה עגולה. השתל העגול מעניק מראה מלא, תפוח בחלקו העליון ומעט בולט ממחשוף החזייה. השתל האנטומי מעניק מראה טבעי ומתאים למצבים בהם לא קיימת רקמת שד כלל לדוגמא בניתוח לשחזור שד לאחר הליך כריתה.

יתרונות ניתוח הגדלת חזה

 • לאחר הניתוח השדיים יקבלו מגע ומראה טבעיים לחלוטין.
 • התאוששות מהירה הנמשכת, בדרך כלל, עד 4 ימים.
 • מהפך במראה החצוני ובתדמית וחיזוק הביטחון העצמי.
 • התוצאות האיכותיות נשמרות לאורך שנים רבות.

לסיכום, הגדלת חזה הינו ניתוח פלסטי ואסתטי שהפך נפוץ ופופולרי במיוחד במהלך השנים האחרונות וזאת בזכות היתרונות הרבים שהוא מעניק. חשוב לבצע את הניתוח אך ורק אצל מומחה לכירורגיה פלסטית בעל ניסיון ומוניטין בתחום וזאת על מנת להבטיח כי הוא יבוצע בצורה המקצועית והבטוחה ביותר. ההליך הינו קצר, בטוח, מותאם לכל מטופלת באופן אישי ומספק תוצאות מושלמות ומראה טבעי.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

ליד מסך מחשב

אתריום

כיצד רוכשים