עורך דין תאונות דרכים

יעמוד לצידך ברגעים מורכבים
פטיש שופט ומכוניות
תמונה: freepik

החוק הישראלי מעניק לנפגעי תאונות דרכים זכות אוטומטית לפיצויים כספיים. לנפגע בתאונה יש זכות לפיצוי בגין נזקי גוף נרכשים, גם אם התאונה התרחשה באשמתו. חוק ביטוח חובה נועד לפטור את הנפגעים מן הצורך בחקירת הגורמים למתרחש ולהקל על תהליך קבלת פיצויים. על פי פוליסת ביטוח החובה, במקרה של תאונת דרכים, המבטח מחויב לפצות את הנפגעים בגין הנזק שנגרם לבריאותם ולחייהם. בעלי רכב נדרשים לבטח את הסיכון של אחריותם להולכי רגל ולנוסעים. לכן, לעתים קרובות מאוד נושא ההליכים המשפטיים הוא שאלה אלמנטרית, האם האירוע נכלל בקטגוריה של "תאונה"? כאן עורך דין תאונות דרכים יגיע לסייע לכם לקבל את זכויותיכם.

מדוע עדיף לפנות לשירותיו של עורך דין תאונות דרכים לקבלת פיצויים?

מהימנות- רק עורך דין תאונות דרכים מנוסה יכול להכין כראוי את כל המסמכים כך שתקבלו את התשלום המקסימלי מחברת הביטוח עבור תביעות נזיקין.

מחיר- במקרים של פיצויים לאחר תאונה, הלקוח אינו משלם דבר מכיסו לעורך הדין. שכר טרחת עורך הדין במקרה זה הינו אחוז מהפיצוי שקיבל הלקוח.

התנהלות מול בית משפט- אם התיק לפיצויים לאחר תאונת דרכים הגיע לבית המשפט, אז בהחלט אי אפשר בלי עורך דין. רק הוא יכול להפוך לנציג האמין שלכם בכל שלבי הדיון ולעזור לכם להגיע להחלטה חיובית ולא להישאר בלי כלום.

המלצת עורך דין במקרה של תאונה היא איסוף קפדני של כל המסמכים וההמחאות הקשורות למקרה הביטוח עצמו והשלכותיו. ככל שיש לכם יותר רישומי נזק, כך סיכוייכם לקבל פיצוי הוגן גבוהים יותר. אל תשכחו כי פיצוי בגין נזק בריאותי מגיע לכל מי שהיה ברכב בזמן מקרה הביטוח, ללא קשר לקשר עם נהגו או בעליו. גובה הפיצויים נקבע לכל נפגע בנפרד. תקופת ההתיישנות של תביעת תאונה היא 7 שנים, כלומר. בתוך שבע שנים ניתן בכל עת להגיש תביעה נגד חברת הביטוח ולתבוע פיצויים.

סיוע של עורך דין תאונות בתביעות מול חברות ביטוח

מתעניינת נוספת בכל תאונת דרכים היא כמובן חברת הביטוח. אף אחד מהארגונים המסחריים הללו לא מעוניין לשלם לכם את הפיצוי הנדרש במקרה של תאונה וישאף למזער את סכום הפיצויים. על מנת להימנע מאובדן כספכם ולקבל את הכסף במלואו, יש צורך לערוך נכון את התביעה נגד חברת הביטוח ולהשיג את מימושה ללא תנאי. עורך דין תאונות דרכים יעזור לכם בכך. תוצאות תאונות הדרכים מובילות לא פעם לתהליכים משפטיים מורכבים שכמעט בלתי אפשרי להבין לבד. כמובן שתוכלו לסמוך על המקרה ולמסור בענווה את רישיון הנהיגה למשטרה, לשלם קנסות עתק או לסרב לפיצוי משפטי במקרה של תאונה. אבל הרבה יותר משתלם לפנות מיד לעורך דין תאונות דרכים ולקבל את כל מה שמגיע לכם!

משרד עורכי דין של קובי שפירא לא רק יגישו תביעות בשימכם, אלא יעשו הכל כדי שתקבלו את מלוא סכום הפיצויים במקרה של תאונה. במידת הצורך קובי שפירא ייצג את האינטרסים שלכם בבית המשפט במידה וחברת הביטוח תסרב לעמוד בהתחייבויותיה, וגם ידאג לכך שאתם לא תצאו בידיים ריקות בסוף התהליך.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של אריה

פסוקו של יום

שימוש באמירות מחץ כדי להסביר את המצב שנקלענו אליו

דילוג לתוכן