מה הן תקנות הגנת הפרטיות?

ללא עו"ד תתקשו לקבל פיצוי עקב הפרת הפרטיות שלכם
פטיש עץ
צילום: Chris Potter Flickr. wikimedia commons

בישראל יש כמות עורכי הדין הגבוהה ביותר לנפש בעולם המערבי. אך אנו חייבים לציין כי עובדה זו כדאי לכל אזרח ישראלי להכיר את החוק. ברגע שאנו מכירים את החוק אנו יודעים לשמור עליו וכך אנו מקטינים את הסיכוי שנקבל עונש. כך אנו גם יודעים לתבוע כאשר מפירים את הזכויות שלנו ובאמצעות ידיעת החוק אנו שומרים על עצמנו.

אחד החוקים היותר חשובים אך פחות ידועים אלו הן תקנות הגנת הפרטיות. תקנות להגנת הפרטיות שומרות על הפרטיות שלנו ולכן הן כה חשובות. לא צריך ללכת ולקרוא לומדה בכדי להבין עד כמה התקנות הללו חשובות. כל מי שהפרטיות שלו הופרה מבין עד כמה זה מצב ביש ולכן אפשר לקבוע בביטחון כי התקנות הללו הן בין החוקים החשובים ביותר שיש.

נאמר כי הפרטיות שלי הופרה אל מי עלי לפנות?

עליכם להבין כי תקנות הגנת הפרטיות לא פועלות בחלל קיר וכי להן שיניים מאוד חדות. אם אתם חשים כי מישהו הפר את הפרטיות שלכם יש לכם זכות להפעיל את התקנות להגנת הפרטיות. מה שאתם צריכים לעשות זה לפנות אל עורך דין אשר יסייע לכם לתבוע את המפר.

עליכם להבין כי ללא עורך דין אתם תתקשו לקבל פיצוי עקב הפרת הפרטיות שלכם ואתם לא תוכלו להרוויח או לשמור על הזכויות שלכם. לכן אם הפרטיות שלכם הופרה או שאתם חושבים שזה המצב הדבר החכם ביותר שאתם יכולים לעשות זה לפנות אל עורך דין שיסייע לכם בכך.

תקנות הגנת הפרטיות – האם כל עורך דין יכול לסייע לי במקרה שהתקנות הופרו?

עולה שאלה אצל רבים מכם האם תקנות הגנת הפרטיות זה דבר שכל עורך דין מבין בו? אם כן עליכם להבין כי החקיקה בתחום של התקנות להגנת הפרטיות וגם הפסיקה מאוד סבוכות ולא כל עורך דין מבין בהן.

כאשר אתם פונים אל העורך דין שאלו אותו האם הוא מומחה בהגנת הפרטיות וכך תדעו האם כדאי לכם לבחור בו או לא. היה והעורך דין אינו מומחה בתחום זה אזי לא כדאי לכם לעבוד עמו. היה והעורך דין מומחה בתחום זה אזי זה ברור שכדאי לכם לשכור את שירותיו וליהנות מיכולותיו וכך תוכלו לשמור על הזכויות שלכם ולוודא כי איש לא יפר את הפרטיות שלכם.

שימו לב לניסיון של העורך דין לפני שאתם בוחרים בו

כאשר אתם פונים אל עורך דין עקב הפרה של תקנות הגנת הפרטיות אתם צריכים להבין כי יש משמעות אדירה לניסיון של העורך דין שאליו אתם פונים. ככל שהעורך דין יותר מנוסה כך הוא ידע כיצד לתבוע עקב הפרה של התקנות להגנת הפרטיות. אנחנו לא צריכים לומדה בשביל לדעת האם העורך דין הוא מומחה אלא רק לבחון את הניסיון שלו וכך לבחור את העורך דין הטוב בשוק לתביעה עקב הפרת הפרטיות.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של מנשה

זו שעתנו הגדולה

על חשיבות החוסן הלאומי והחברתי של הפרט והחברה כולה

תמונה על גדעון

האם יחזרו?

האם אכן עושים את המירב לשחרור החטופים?

דילוג לתוכן