איך להגיש תביעה נגד משרד הביטחון

עם עורכי הדין הנכונים
פטיש עץ
צילום: Chris Potter Flickr. wikimedia commons

בואו נקצר לכם תהליכים, משפט שלא תשמעו בדרך כלל במשרד הביטחון, ונסביר לכם איך להגיש תביעה נגד משרד הביטחון במילה אחת, או יותר נכון בראשי תיבות, שזה דווקא משהו נפוץ מאוד במשרד הביטחון: עו"ד. העבודה עם משרד עורכי דין המתמחה בטיפול בתיקים משפטיים מול משרד הביטחון הוא דבר חיוני. הסיבות מגוונות, ואנו נסביר לכם בדיוק מה אתם יכולים לקבל בעבודה צמודה עם עורך דין מומחה בתחום זה, ומה אתם יכולים להפסיד אם תנסו ללכת על זה לבד.

חשוב לזכור שתוכן זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי מקצועי אצל עורך דין, ואין כאן המלצות רשמיות, אלא פשוט ידע שמגיע מניסיון עבר, שעלול להצביע על העתיד של התביעה שלכם. אתם מוזמנים בחום לבדוק את מה שכתוב פה, ואפילו עדיף שתוציאו זמן בבדיקות אלו מאשר שתבזבזו זמן ותנסו לקבל פיצויים ממשרד הביטחון ללא ליווי מקצועי נאות.

מי זכאי בתיאוריה להגיש תביעה נגד משרד הביטחון?

בגדול, כל אחד יכול לתבוע כל אחד, וכמובן שכל אחד יכול לתבוע את משרד הביטחון. זה שתבעתם לא אומר כלום, פרט לזה שמילאתם טפסים ושילמתם עמלות. כשאנחנו מדברים על תביעה מול משרד הביטחון, אנו מדברים על מהלך עם קייס אמיתי, מהלך עם גב שמדגים בצורה חד משמעית שמגיע לכם פיצוי.

כדי לבנות תיק שכזה, ולבצע מהלך שכזה מבלי לבזבז זמן, כסף ומשאבים אחרים, כגון משאבים רגשיים ופיסיים, צריך עבודה עם אנשי מקצוע, אנשים שמכירים את תנועת המערכת, הן המערכת הביטחונית והצד המשפטי שלה, והן את מערכת הבריאות ומערכת המשפט האזרחיים.

אם אתם חיילים בסדיר או בקבע, או שכבר שוחררתם מן השירות הצבאי, אך במהלכו משהו קרה, משהו שפוגע באיכות חייכם בכל דרך, פיסית או נפשית ורגשית, סביר להניח שמגיע לכם פיצוי כלשהו, בצורה כלשהי. מה מגיע? איך מגיע? מתי מגיע? את השאלות האלו יש להעלות מול עורך דין מומחה אשר יידע לבחון את התיק ולהגיד לכם מה הצעדים הבאים שלכם לעבר הפיצוי המגיע לכם.

מי תובע ולמה?

אם אתם עדיין לא בטוחים אם כדאי לכם לתבוע, או אם אתם בעמדה לתבוע את משרד הביטחון, אולי יעזור לכם להבין כי בעצם כל מי שעובר אירוע טראומתי כחלק משירותו במערכת הביטחון בישראל, והאירוע הנ"ל משפיע בצורה פיסית או רגשית על חייו, נמצא בעמדה טובה לקבלת פיצוי ותמיכה ממשהב"ט.

תביעה נגד משרד הביטחון לא חייבת להיות על רקע פציעה פיסית או נכות פיסית, וגם לא על רקע חבלה קשה במיוחד. כל פגיעה שנגררת ומייצרת השלכות איתן אתם צריכים להתמודד בחיי היום יום שלכם דורשת התייחסות, ועם עורכי הדין הנכונים תוכלו לבסס את התביעה שלכם, ולהגיע להסכם פיצויים הולם.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של בורוכוב

סיבות לדאגה

סקירה כללית על חברת "אפל" (Apple)

תמונה של מיקי

את כולם, עכשיו!

ממשלת ישראל חייבת לשחרר את החטופים ללא דיחוי

דילוג לתוכן