נתקלת בפסק דין ישן שרודף אחריך בגוגל?

זה הפתרון

פסקי דין שלא ממש מחמיאים לכם ולעסק שלכם יכולים להופיע להם בפלטפורמות השונות ברחבי האינטרנט, כאלו שעלו כנגדכם בעבר בצורה ישירה או עקיפה. פסקי דין שעלו נגד העסק או הארגון שלכם, גם אם לא בהקשר שלישי בהכרח, עלול ליצור רושם ראשוני שלילי ביותר בקרב לקוחות פוטנציאלים שיחפשו אתכם במנוע החיפוש. כאשר הם יחפשו אתכם על פי שם המותג שלכם או מילות מפתח הקשורות לעסק שלכם אתם עלולים להופיע בראש הרשימה או במקום גלוי באחד המקומות הראשונים וליצור רושם מפוקפק ביותר שיעלה חשד בקרב אותם מחפשים.

אזכורים שליליים על העסק שלכם – מה עושים?

מה הייתם עושים לו הייתם מגלים שגם העסק שלכם עלול לסבול מתוצאות שליליות כאלו? תפנו לעורך דין שידבר עם האתרים המפרסמים ידיעות אלו? זה יכול לקחת המון זמן, עלול להיות מורכב ומסובך למדי, שלא לומר יקר.

האופציה האולטימטיבית והאידאלית ביותר עבורכם זה לבצע "הסרה" של התוצאות הללו בדרך אחרת. כיוון שלולא פסק דין והוראה משפטית אי אפשר לדרוש מאותם אתרים להסיר את התוצאות הללו, תוכלו לפעול בדרך הפוכה – להעלות מודעות חיובית בנוגע לעסק שלכם שיפילו צל על התוצאות השליליות! 

האופציה היחידה שבאמת יכולה לעבוד בשבילכם – העלאת תוצאות מפרגנות

כל מה שמעלים לרשת יכול להישאר שם לנצח, במילים אחרות – הסרת תוצאות מגוגל לא באמת יכולה לקרות, למעט הוראה משפטית בעניין ספציפי. אמנם ניתן לבצע מחיקת תוצאות מגוגל אם פועלים בדרך הפוכה – מקדמים תוצאות חיפוש חיוביות ומפרגנות על העסק שלכם, מה שבאמת יופיע אל נגד עיניהם של המחפשים והלקוחות הפוטנציאליים!

חשוב להבין איך פרסום ברשת עובד – על פי כמות מילות המפתח ואיכות האזכורים. חברת אינפורמטיקס עושה בדיוק את זה – בצורה קלה ומהירה יותר ממה שהייתם פונים לערכאה משפטית, הם יכולים להסיר תוצאות לא רצויות בגוגל, החלפתם באזכורים בעלי הקשר חיובי ועל הדרך אתם זוכים לפרסום חיובי! 

הסרת פסק דין מאתר תולעת המשפט

אתר תולעת המשפט הינו אתר שהוקם על ידי עמותת "התמנון – מידע ציבורי לכל" (ע"ר) המקדמת הנגשה של מידע משפטי לציבור במסגרת זכות הציבור לדעת, וזה כולל פסקי דין ישנים כחדשים. במידה והיה לכם דין ודברים שהגיעו עד בית המשפט, זה יכול להופיע שם וחיפוש מהיר בגוגל יכול להעלות תוצאות באתר תולעת המשפט. הסרת פסק דין מאתר תולעת המשפט יכולה להיות אפשרית דרך חברת אינפורמטיקס, המציעה שירות הדחקת אותן תוצאות ובמיוחד כאלו המופיעות דרך אתר תולעת המשפט.

מנקים את שמכם הטוב דרך אינפורמטיקס 

אינפורמטיקס הינה חברה ששמה לעצמה דגש בראש ובראשונה לבצע קידום אתרים ולהעלות את המוניטין של חברות, ארגונים ועסקים פרטיים. החברה מציעה מגוון פתרונות טכנולוגים מתקדמים בתחומים של קידום אתרים, שיווק דרך האימייל ואפליקציות ביזנס שונות כמו לינקדין ועוד. ניתן דרך אינפורמטיקס לטהר את שמכם ולהסיר את כלל האזכורים השליליים מדפי תוצאות החיפוש במנועי החיפוש השונים.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של יהודה

חופשה נעימה

היעדים של הישראלים היוצאים לחו"ל בפסח ובקיץ

דילוג לתוכן