גילוי בגידות עם חוקר פרטי

שירותי חקירה מסייעים לגילוי בגידה
צילום: freepik

במקרה של חשד בבגידת בן או בת זוג, ניתן לשכור שירותי גילוי בגידות עם חוקר פרטי שיסייע לאשר מידע זה ולהציגו בפני בן הזוג החושד בבגידה לשימוש כראיות בבית המשפט בהליך גירושין. כמובן שאין לפנות לכל חוקר פרטי, זה חייב להיות אדם שזה המקצוע שלו, מישהו שעבר הכשרה ולא פחות חשוב, מישהו עם ניסיון ומקצועיות בתחום. אתם רוצים לבחור למטרה הזו מישהו שאתם יכולים לסמוך עליו במאה אחוזים, מישהו שיציג בפניכם את המידע בצורה שקופה ויסביר לכם איך התהליך נעשה בדיסקרטיות רבה.

סיבות לשכור שירותי גילוי בגידות עם חוקר פרטי

בחלק מהמקרים, בן הזוג פשוט רוצה לאשר את חשדותיו לפני תחילת הליכי הגירושין. בן או בת הזוג החשודים עשויים להכחיש רומן ובן הזוג התמים עשוי להתבלבל לגבי מה שקורה באמת. עד אובייקטיבי לאירועים מסייע לספק את הראיות הנסיבתיות שעשויות להיות נחוצות על מנת לקבל החלטה מושכלת לגבי מערכת היחסים.

במקרים אחרים, ניתן לשכור שירותי גילוי בגידות עם חוקר פרטי של משרד חוקר פרטי https://inquiry.co.il/  מתוך כוונה להציג ראיות שניתנות לשימוש בבית המשפט. החוקר עשוי גם להעיד בבית המשפט על מה שראה. כאשר תרחיש זה נדרש, יתכן שהחוקר יצטרך להשיג ראיות מזיקות יותר על מנת שיתקבלו כעדות לניאוף. במקרים מסוימים של דיני משפחה, פעולות ניאוף עלולות להשפיע על הגירושין.

השפעות בגידות על הליכי הגירושין

לדוגמה, בחלק מהמקרים, בן או בת הזוג שנמצאו אשמים עשויים שלא להימצא זכאים לחלוקה שווה של הנכסים הזוגיים, או שהראיות עשויות לשמש את הצד הנבגד בסכסוך משמורת. ניאוף עשוי להשפיע על חלוקת רכוש שמבוססת על הוראה בהסכם ממון או לאחר הנישואין. יש לכך חשיבות מאוד גבוהה ולכן אם יש לכם חשד כי בן או בת הזוג בוגד/ת בכם זה הצעד הראשון להשיג את מה שמגיע לכם כדי שתצאו מכל התהליך המורכב והלא פשוט הזה כמה שיותר מורווחים וכמה שפחות פגועים.

נושא הפרטיות

מכיוון שלכל אחד יש היום טלפון סלולרי שמצלם וידיאו ומקליט קבצי שמע, הפרטיות אינה מוגנת כמו שהייתה בעבר. חוץ מזה, הטכנולוגיה יכולה לאפשר גילוי בגידות עם חוקר פרטי לאיסוף ראיות כאשר אדם מאמין בטעות שיש לו פרטיות. לדוגמא, ניתן להשתמש במצלמה בהיקף גדול בקומה העליונה לצילום תמונות או וידיאו מבניין סמוך.

החוקר הפרטי עשוי להשיג צילומים של בני הזוג העוסקים בפעילות רומנטית או בפעילות חשודה אחרת כגון שהות בבית מלון. חוקר פרטי עשוי אולי להציב מצלמת וידיאו נסתרת במיקום שבבעלות הלקוח או בשליטתו, בהתאם לחוק. חוקר פרטי יכול לבצע מעקב לפרק זמן ממושך עד שיקבל עדויות מזיקות כנגד בן הזוג השני.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של יהודה

חופשה נעימה

היעדים של הישראלים היוצאים לחו"ל בפסח ובקיץ

תמונה של עמירם

השלכות

על תכונותיו של אדם בוגר

דילוג לתוכן