איך לבחור עו"ד לגירושין?

בחירה נכונה הנה חיונית לניצבים בפני בחירה
חתימה על מסמך
תמונה: freepik

בחירה נכונה בשירותיו של עורך דין לענייני משפחה בעל ניסיון המתמחה בתחום הגירושין הינה הכרחית וחשובה וזאת במידה ואתם עומדים לפני ההליך המורכב של פרידה. עורך דין גירושין מומחה ומנוסה הינו בעל ידע, מומחיות ובקיאות בכל הנושאים וההיבטים הרלוונטיים בהם: מזונות, חלוקת רכוש, משמורת ילדים, חלוקה של זמני שהות, סידור גט, מזונות, ניסוח הסכם הגירושין בצורה מקצועית והוגנת ועוד. בחירה נכונה ומושכלת של עורך דין לענייני משפחה חשוב שתתבצע כבר בשלבים הראשונים של פתיחת הליך הגירושין וזאת על מנת לצלוח אותו בצורה חלקה ככל הניתן, לשמור על האינטרסים שלכם ולמנוע טעויות, מחלוקות וסכסוכים העלולים להוביל את בני הזוג לבית המשפט.

הכללים מרכזיים לבחירה נכונה של עו"ד גירושין

הליך גירושין הינו מורכב וזאת בשל כמה סיבות וגורמים, ראשית מדובר בתהליך העלול להעלות, לעורר ולהציף תחושות לא נעימות וקשיים נפשיים, שנית ההליך הינו מורכב וסבוך מבחינה משפטית שכן יש לתת את הדעת, לספק מענה ולפתור סוגיות רבות במטרה להבטיח פרידה בדרכי שלום ללא משקעים ושמירה על הזכויות של שני הצדדים. הכללים המרכזיים לבחירה נכונה של עו"ד גירושין כוללים: בקיאות משפטית, כימיה אישית, חדות מחשבה, גישור גירושין ועלות השירות. על מנת לבחור עורך דין בעל מוניטין, ניתן לבצע בדיקה מקיפה 8ויסודית ברחבי רשת האינטרנט וזאת על מנת לקבל מידע, ביקורות וחוות דעת. כמו כן מומלץ לקרוא מאמרים מקצועיים המציגים פסקי דין בהם עורך הדין ייצג, לקרוא ספרים שכתב בתחום המשפטי וכן להתרשם מההישגים המשפטיים שלו. לאחר מכן, ניתן לקבוע פגישת ייעוץ והיכרות ראשונית שתאפשר לכם להתרשם ממנו באופן אישי וליצור תיאום ציפיות.

החשיבות והיתרונות בקבלת שירותים משפטיים מידי עורך דין לענייני משפחה

לכל לקוח מתאים עו"ד אחר, שכן עורך דין שהתאים ללקוח מסוים, לא יתאים בהכרח לכם. כל הליך של גירושין הינו ייחודי ובעל מאפיינים וצרכים ספציפיים ולכן חשוב שלא להסתמך אך ורק על המלצות אלא לוודא בעצמכם כי קיימת הבנה והתאמה מלאה ביניכם לבין עו"ד שצפוי ללוות אתכם בהליך המורכב. הליך הגירושין יכול להסתיים בצורה מהירה בהסכם או לחילופין להימשך שנים, המפתח לסיום פרק זה בחייכם הינו קבלת ליווי וייעוץ משפטי איכותי. עורך הדין יתעקש עבורכם על כל הפרטים המשמעותיים ויידע לוותר, להתגמש ולהתפשר היכן שניתן. ניסיון בתחום הגישור מהווה יתרון בעל ערך רב שיסייע רבות בניהול ההליך ובאפשרות לסיים אותו בצורה מהירה וללא מחלוקות מיותרות. טיפ חשוב ומועיל בעת בחירת עורך דין לענייני משפחה הינו שזה יהיה תחום העיסוק וההתמחות המרכזי והעיקרי שלו ולא תחום התמחות משני, כמו כן חשוב לבדוק כי עורך הדין מייצג על בסיס קבוע וכמעט יומיומי לקוחות בבתי הדין הרבניים ובבתי המשפט למשפחה.

לסיכום, קבלת ליווי, ייעוץ וייצוג משפטי מקצועי ואיכותי הינה בעלת חשיבות רבה על מנת לנהל את הליך הגירושין בצורה נכונה ומושכלת שתביא לסיומו מהר ככל הניתן ובתוצאה הטובה ביותר. עורך הדין יידע לזהות כבר בשלב מוקדם את המוקשים וסלעי המחלוקת הקיימים בין הצדדים ולספק להם מענה באמצעות בניית תוכנית אסטרטגית כבר בתחילת הדרך. עו"ד מנוסה לענייני משפחה וגירושין ישיג עבורכם את התוצאה המשפטית הטובה ביותר, ינהל את ההליך בצורה מקצועית ועניינית ויאפשר לכם לפתוח דף ופרק חדש בחייכם בצורה חלקה.

למידע נוסף היכנסו לאתר – http://www.vlk-law.co.il

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של אפרים כהנא

מנהיגים והחלטות

כיצד התקבלה ההחלטה על המלחמה נגד עיראק בשנת 2003?