תהליך גירושין בהסכמה

הפתרון האופטימלי
nxnl dhruahi
תמונה: freepik

הרבה מאוד זוגות שנמצאים על סף גירושין, מוצאים את עצמם עומדים בפני סיטואציות כמעט בלתי אפשריות. אך בסוף המטרה שלכם היא להגיע למצב שוב תצליחו לבצע גירושין בהסכמה. אולי בשלב הנוכחי זה נראה לכם כמעט בלתי אפשרי, אך כאשר שתי הצדדים מבינים את החשיבות – זה לגמרי יכול להיות אפשרי.

חברת מוסכם תוכל ללוות אתכם בעזרת הצוות המנוסה שלה לאורך כל הדרך. כך שלמרות כל הוויכוחים ולמרות כל הריבים אתם תצליחו להתגבר על הכל. לא מדובר על משאלת לב, מדובר על מציאות שהיא לגמרי נמצאת אך ורק בידיים שלכם.

 

גירושין בהסכמה זוהי בחירה שתוכלו לעשות

הדרך שבה יתבצעו הגירושין היא הדרך שאותה אתם תבחרו, ואתם צריכים להבין כי המפתחות נמצאות בידיים שלכם. אם אתם תחליטו שאתם רוצים להכניס להליך הגירושין דם רע והרבה אגו, הגירושין כמובן יתקדמו ישירות אל בית המשפט. אם אתם מבינים כי האינטרס המשותף של כולם הוא לסיים את ההליך כמה שיותר מהר, אתם תוכלו לבחור באפשרות של הליך שמוסכם על כולם. כך בסוף כל אחד מבני הזוג יוכל להתחיל את החיים החדשים שלו בתוך זמן קצר.

 

לא חבל להוציא כסף על ייצוג משפטי?

אל תשכחו כי ייצוג משפטי של כל אחד מהצדדים הוא ייצוג משפטי שעולה לא מעט כסף. אתם צריכים להימנע ממצב שבו אתם מוציאים סכומי כסף גבוהים ללא הבחנה, זה לא יקדם אתכם לשום מקום. באמצעות גירושין בהסכמה אתם תוכלו לחסוך אלפי או עשרות אלפי שקלים, אותם תוכלו להשקיע על מנת להתחיל דף חדש בחייכם. גירושי שלא מתבצעים בהסכמה יכולים להביא איתם הרבה מאוד בעיות.

 

הילדים הם לב ליבו של ההסכם העתידי

גירושין בהסכמה מאפשרים לכם לדבר על כל הנושאים החשובים, וכמובן גם להגיע להסכמות שיבנו את הסכם הגירושין העתידי. לב ליבו של כל הסכם הוא כמובן הילדים, שכל אחד מההורים ירצה להחזיק במשמורת עליהם. אך אתם צריכים לזכור כי הילדים צריכים גם את האבא וגם את האמא, הם לא יכולים להיות רק אצל צד אחד. בעזרת מגשר מנוסה ניתן יהיה למצוא את הנוסחה המנצחת לכך שהילדים יהיו אצל כל אחד מההורים בצורה שווה והוגנת.

 

שיתוף פעולה עתידי זה חובה

בסוף בין אם אתם תרצו בכך ובין אם לא, ביום שאחרי הגירושין אתם עדיין תצטרכו לשתף פעולה בניכם בכל הנושאים שקשורים לילדים. אם הילדים קטנים, אז כמובן שמדובר על שיתוף פעולה עתידי מאוד ארוך שעשוי להתפרס על מספר שנים ארוכות. לכן חשוב מאוד שתפנו לחברת מוסכם https://muskam.co.il/ על מנת שהיא תוכל לסייע לכם בכל ההליך. החברה תדע לבנות בין בני הזוג את יחסי האמון החשובים ביותר שאמורים לסייע ליצירת שיתוף פעולה עתידי ברמה אפקטיבית ויעילה.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

הסהר הטורקי

מה עומד מאחורי ההתקרבות של טורקיה למדינות האזור

תמונה של ד"ר קאופמן

חידות חשיבה (114)

ביקור חוזר בלוח השחמט: (ב) עוצמתה של המלכה