קורס אפיליאייט

בואו להכיר עולם חדש
תרשים פונקציות
תמונה: canva.com

לפני שנתחיל לספר לכם על קורס אפיליאייט ולמה הקורס הזה הולך לשנות לכם את החיים, נסביר מהי תכנית שיווק שותפים (אפיליאייט).

אפיליאייט היא למעשה שותפות עסקית המבוססת על תכנית שיווקית בין עסקים ועוסקת בקידום מכירות, בתוך מערכות טכנולוגיות. לדוגמא – הבאת לידים או תנועת מכירות באמצעות קידום אתר בSEO, שיווק אתרים ברשתות חברתיות ובהפצות באימייל. העוסקים בשיווק שותפים מקבלים עמלה על פעולות ובכך, נחסכות עלויות פרסום.

קורס אפיליאייט – איזה ידע זה מצריך מכם ולמה?

אין ספק שכדי להיכנס אל תחום של שיווק שותפים, צריך ידע נרחב. כאן נכנס לתמונה קורס אפיליאייט שיעניק לכם את כל המידע המתאים וילמד אתכם הכל החל מ-מהן המילים שיסייעו לכם למכור, קופירייטינג, יצירת קמפיינים בגוגל, ניתוח עמודים מתאימים לצרכים שלכם, אופטימיזציית אתרים, איך להשתמש בכלי מילות החיפוש של גוגל, הקמה של אתרים ועמודי נחיתה, שיטות השיווק השונות דרך רשתות חברתיות ורשימות דיוור וכמובן, איך לבחור את השותפים שלכם לשיווק.

בנוסף, חשוב לנו לציין שאם הנכם נכנסים לעולם הזה, כדאי שכל מי שעוסק בנושא אפיליאייט יהיה בעל רקע בSEO  מהסיבה הפשוטה ובכלל ילמד את נושא השיווק ולכן שווה לקחת קורסי שיווק בדיגיטל – זהו החלק הכי מהותי ומשמעותי בכל מה שקשור לקידום אתרים באינטרנט. SEO  הוא לא חלק מהנושאים במהלך לימודי קורס אפיליאייט אבל הוא נושא שניתן ללמוד אותו בקלות באמצעות הרשת גם בקורסים חינמיים ובבלוגים השונים של אנשי המקצוע בתחום.

תכניות שותפים – איך זה עובד?

משהו נוסף שתלמדו במסגרת קורס אפיליאייט הוא שישנן שתי גישות מהותיות  . האחת מופעלת על ידי המוכרים, והשניה מופעלת על ידי תיווך. אפיליאייט המופעל באמצעות מוכרים נותנת את היכולת למפרסם לקבל קשר ישיר ללא שום תיווך עם המוכר בעוד שבאפשרות תיווך החברה המפעילה את אותו מנגנון מקבלת את רווחה דרך קשר בין המפרסם למוכר באמצעות פלטפורמה ספציפית באמתחתה.

לכל גישה היתרונות שלה. באמצעות המוכרים ישירות ישנו היעדר עמלות תיווך, ואילו בתיווך ישנו היצע של מוצרים שדרכם ניתן למכור.

אפיליאייט בישראל

בארץ ישנן חברות שמציעות את הקישור בין שותפים לבין מפרסמים. בנוסף, ישנן גם חברות שמציעות אפיליאייט ישיר שאינו כולל שום תיווך. במקביל לשני אלו, ישנם אתרים שהשירות המוצע בהם הוא תכניות שותפים בתחום הלוטו. משמע, קידום כרטיסי הגרלה עבור לוטו בינלאומי.

למה זה בדיוק הזמן שלכם לקחת קורס אפיליאייט

אנחנו בתקופה שבה למקום הפיזי שבו אנחנו נמצאים, אין משמעות. משמע, אתם יכולים לעבוד באפיליאייט מכל מקום, בכל מקום, ולמעשה זאת בדיוק התעסוקה שאתם זקוקים לה גם מבחינת ההכנסה וגם מבחינת הזמן והגמישות.

כשהתנאי היחיד שלכם לעבודה הוא מחשב וחיבור לאינטרנט, השמיים הם הגבול. קורס אפיליאייט יאפשר לכם להגמיש את שעות העבודה שלכם ולגרום לכם להיות הבוס של עצמכם. אתם מחליטים מתי אתם עובדים, אתם בוחרים מול מי לעבוד (ומול מי לא לעבוד, לא פחות חשוב!) ואתם בוחרים את לוח הזמנים שלכם. למעשה, תכנית השותפים עובדת בשבילכם. קורס אפיליאייט רק יתן לכם את כל הכלים לעצמאות שאתם זקוקים לה על מנת באמת להפיק מעצמכם את המיטב בתקופה הנוכחית, ולא רק, אלא גם לצור לעצמכם בסיס חזק, איכותי ובטוח לעתיד. לא רק תלמדו דברים חדשים ותעשירו את הידע הכללי, אלא גם תרכשו כלים מקצועיים למקצוע נוסף, עם טעם וצמאון של עוד כי תכנית שותפים היא רק תחילת הדרך. כל נושא השיווק הוא עולם ומלואו שלא תרצו להפסיק ללמוד אותו.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של רות

צדק לימודי

כיצד ניתן לצמצם פערים ולדאוג לשוויון במערכת החינוך