למה אתם צריכים אפליקציה לניהול תקציב?

לשימוש אישי ולא רק עסקי
תמונה ממחישה
תמונה: depositphotos.com

ניהול תקציב הוא הכרח בסיסי במדינה שלנו, כמו גם בכל מדינה אחרת. ניהול תקציב אינה הגדרה המיועדת רק לעסקים, אלא גם ובמיוחד במישור המשפחתי. האפליקציה מאפשרת לנו לראות באופן ברור יותר אם אנו מתנהלים בצורה נכונה, והיכן אנחנו יכולים להרשות לעצמו לחסוך.

 

מהי אפליקציה לניהול תקציב?

אפליקציה לניהול תקציב עושה לכם סדר בכל הבלאגן. אפליקציה זו נועדה להבין את המצב הכלכלי האמיתי שלכם. כל תחילת חודש המערכת בונה תזרים בהתאם להוצאות וההכנסות של כל בית. ניהול תקציב מראה לנו כמה נוכל להוציא בכל חודש על מנת שעדיין נהיה במצב חיובי. מולכם באפליקציה יש תזרים של כל חשבונות הבנק וכרטיסי אשראי. האפליקציה פועלת לאורך כל משך תקופת השימוש אם זה בהודעות מעקב שוטפות או לינקים לתזרים אשר נשלחים ישירות אל ה- Whatsapp של הלקוח. אתם לא עובדים רק מול מחשב, בכל התלבטות כלכלית תוכלו לקבל תמיכה בייעוץ. חשוב להדגיש שיש בתחום הנדון תחרות וקיימות מספר חברות המתמחות בנושא, לכל אחת מהן יש את שירות הלקוחות שלה, האופי שלה והייחודיות שלה.

 

האם שירות זה מתאים לעסקים ומשפחות כאחד?

אפליקציה לניהול תקציב נועדה בעיקר דווקא למשפחות. במיוחד בתקופות לא וודאיות בישראל, כאשר אנו לא יודעים איך יגמר החודש, עלינו להציב לעצמנו גבולות ולדעת מהם. אם אתם עצמאיים האפליקציה יכולה להועיל לכם בכך שתפרידו בין חשבון העסק לחשבון האישי, כמו כן לגבי ההכנסות וההוצאות של החשבון האישי והעסקי. ניהול תקציב נכון הוא אחד הכלים הבסיסיים שנמצאו כתורמים ביותר לבניית עסק בצורה נכונה, כמו גם ליציבות כלכלית במשפחה. כידוע לנו, ניהול כלכלי לא נכון יכול להוביל למקומות שאתם לא רוצים להגיע אליהם עם המשפחה, בין אם אלה מריבות או שקיעה בחובות. עדיף תמיד להקדים תרופה למכה.

 

כיצד אפליקציה לניהול תקציב עובדת?

האפליקציה עובדת בעזרת מעקב קבוע על ההוצאות וההכנסות שלך (בצורה אוטומטית). לכן, עליכם לתת גישה לקריאת הנתונים הללו מאתרי הבנק וכרטיסי האשראי שלכם. מלבד לקריאת הנתונים אין למערכת כל גישה לחשבון הבנק שלכם.

יש לציין כי הפרטיות מידע של הלקוח מוגנת באבטחת מידע מוקפדת. אפליקציות מסוג זה רשומות כמאגר מידע רשמי ברשות להגנת הפרטיות, כל הנתונים מוצפנים ונשמרים בסטנדרט הגבוה ביותר. מכאן שמבחינת אבטחת מידע, אין לאף לקוח סיבה לדאוג.

 

מסקנות

אפליקציה לניהול חשבון יכולה לפתור לכם את כל הבעיות אשר צפות מדי חודש מבלי שתבינו למה. בעזרת מערכת אוטומטית תוכלו לראות באופן ישיר לאן כל הכסף שלכם הולך, והאם אתם יכולים להיות במצב חיובי יותר מזה שבו אתם נמצאים היום. אין זה אומר שתאכלו פחות, אלא שתעשו השקעות יותר נכונות בעזרת הכוונה של המערכת ויועצי האפליקציה.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של רות

צדק לימודי

כיצד ניתן לצמצם פערים ולדאוג לשוויון במערכת החינוך

צילום ש/ל של גולדה

אז כמו היום

הרהורים בעקבות נאום אבו-מאזן באו"ם