עלייה של 25% ברווחים

תוך עבודה עם מה שכבר קיים!
עבודה מחוץ לבית
צילום: Alejandro Escamilla alejandroescamilla

תהיתם פעם מדוע חברות גדולות מחזיקות אגף שלם של "שימור לקוחות"? אם מתעכבים רגע על המידע הזה, וחושבים עליו בצורה חדה, העניין מתבהר. חברות ענק עושות את המהלכים הכי משתלמים אשר מתבטאים בשורת הרווח. במילים אחרות, אם כל החברות הגדולות עושות את זה, אנחנו יכולים לדעת בוודאות שזה משתלם, וכנראה משתלם מאוד.

עד כמה זה משתלם? ובכן, סקרים מציגים עלייה של עד 25% בשורת הרווח, מספר מרשים למדי בכל קנה מידה. תעשו את החשבון על העסק שלכם, ותחליטו  – האם גם אתם רוצים להתחיל להגדיל את הרווחים עם כזה פוטנציאל? אז איך נראה מערך שימור הלקוחות שלכם? כי אנחנו יודעים כיצד נראה מערך שימור הלקוחות של החברות הגדולות, והכול מתחיל ונשען על מערכת לניהול לקוחות.

מה זה בכלל מערכת ניהול לקוחות:

מערכת ניהול לקוחות, או בשמה העממי "מועדון הלקוחות", הוא כלי רב-עוצמה למינוף ושימור לקוחות קיימים. לקוח חדש עולה כסף, הרבה כסף. פרסום ושיווק עולים לא מעט, בין אם אתם עסק קטן או חברת ענק בינלאומית, ואם כבר ביצעתם מהלך שיווקי זה או אחר, אתם יודעים בדיוק על מה אנחנו מדברים. אם כל-כך הרבה משאבים מוקצים להשגה של כל לקוח ולקוח, מדוע לא משקיעים מספיק בשימור הלקוח הקיים?

מערכת ניהול לקוחות בריאה תציע לכם:

  • קלות בשימוש – מערך טכנולוגי עשיר אבל ידידותי למשתמש בצורה כזה שלא תצטרכו ללמוד עכשיו תואר ראשון בשימוש המערכת. הרעיון הוא שתוכלו ללמוד אותה ואת היתרונות שלה במהירות ובקלות, ולראות תוצאות באופן מיידי.
  • המון אפשרויות – מערכת עשירה באפשרויות שיווק וקידום תאפשר לכם לפתוח את הראש, לקבל השראה, ולהתנסות כדי לראות ולדגום מה עובד הכי טוב עבורכם, כאשר המטרה היא ליצור מערך חד ואפקטיבי, משהו שאי אפשר לעמוד בפניו, מערך שגורם ללקוח לחזור פעם אחר פעם. זה יכול להיות דרך מסרונים, דרך "פוש" באפליקציות בסלולרי, זה יכול להיות דרך כלי המדיה החברתית, דרך דוא"ל שיווקי, ועוד…
  • אוטומציה – מילה שיותר ויותר בעלי עסקים מגלים, ויפה שעה אחת קודם. היכולת לייצר מערכת אוטומטית שעובדת עבורכם אומרת שאתם חוסכים המון זמן ומקבלים את המקסימום בחזרה. עם הזמן נאספים נתונים ואתם יכולים לשדרג ולחדד את המערכת שלכם עוד ועוד, למקסימום תוצאות!

ערך חיי לקוח – ערך מוסף לעסק שלכם

מערכת לניהול מועדון לקוחות לעסק שלכם היא מערכת חכמה שמאפשרת לכם גישה לכלים שונים שהופכים לקוח חד-פעמי ללקוח חוזר, לקוח נאמן למותג, למוצר ולשירות שלכם, שמרגיש שמשתלם לו לעבוד רק אתכם. המונח המקובל בעולמות השיווק הוא 'ערך חיי לקוח', מונח אשר מדבר על הרווח שניתן להפיק מלקוח לאורך "חייו כלקוח".

במילים אחרות מדובר לא רק מהרכישה הראשונה שהלקוח ביצע, אלא במידה ומיקסמתם את פוטנציאל הרכישה של הלקוח הזה כלקוח חוזר הגעתם לערך הולך וגדל, מאותו הלקוח, להלן שימור לקוחות, ולהלן היתרות של מערכת לניהול לקוחות.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של אבי

המתרץ

טיפולוגיה של שחקני ברידג' (5)

דילוג לתוכן