המרכז למרצים ולסדנאות

עולם שלם של ידע
לוגו החברה

בעולם טכנולוגי ובו הכול חולף בקצב מהיר, אנו רגילים לצרוך את המידע שלנו כאן ועכשיו. הוא זמין לנו בפלטפורמות כגון youtube, ומנועי החיפוש למיניהם יודעים לענות על שלל שאילתות חיפוש באמצעות מגוון אתרים ומקורות מידע המקובצים יחדיו.

אולם בשונה מן המידע הזמין עבורנו ברשת, הרי שישנו הבדל גדול בין מה שניתן לקרוא באתרי האינטרנט השונים, לבין מידע המועבר לנו מפיהם של אנשים; כאלו שחוו את הידע שצברו על בשרם, המביאים עמם לא רק ניסיון, כי אם חוויה אישית וכריזמה סוחפת.

אין זה מפתיע שגם בעת המודרנית ובה אנו חפצים בקבלת תשובות כאן ועכשיו, הרצאות מפיהם של אנשי מקצוע שמרו על חוסנן והן עומדות במבחן הזמן.

במרכז למרצים ולסדנאות, המילה 'ידע' היא גם הקו המנחה על-פיו היא פועלת בכל רגע נתון. אין מדובר בעוד סוכנות מרצים מיני רבות, ולצד מרצים ידוענים ושמות המוכרים בכל בית, המרכז למרצים ולסדנאות גם פועל למען הנגשת המידע מפיהם של מרצים ומרצות שאינם מוכרים לציבור הרחב, אך מחזיקים בידע שלא יסולא מפז.

להכיר לציבור הרחב מרצים בחסד

ישנו הבדל ניכר בין אדם המחזיק בידע נרחב, לבין אדם אשר יודע כיצד לחלוק אותו עם הזולת.

במרכז למרצים ולסדנאות החליטו להפשיל שרוולים, לשנס מותנים ולאפשר את התיווך שבין הקהל המבקש לצרוך מידע מפיהם של יודעי דבר, לבין מרצים ומרצות מוכשרים ושאינם בהכרח ידועים ומוכרים בקרב הציבור הרחב.

וכך, באתרה של הסוכנות, לצד שמות מוכרים וידועים בכל בית בישראל, ניתן לסנן ולמצוא על-פי נושאי הרצאה שונים, מגוון עשיר ורחב של מרצים ומרצות מוכשרים ובקיאים בנושאים שונים כגון חדשנות, שיווק ואקטואליה, ועד להרצאות המחולקות לפי נושאים רוחביים לרבות הרצאות ליום האישה, הרצאות המיועדות לרגל בוא חודש הגאווה, הרצאות המתאימות למגזר החרדי, למגזר הערבי, הרצאות לגיל השלישי או לחוגי בית ועוד מגוון רחב ועשיר של אפשרויות.

הרצאות בהתאמה אישית

טבעי לחלוטין שבחיפושנו אחר הרצאות, אנו נבקש לדלות רעיונות מתוך סוכנויות המרצים. לעתים לא נגיע עם הדרישה המדויקת להרצאה מסוימת, ואולי נדע לתאר בכללותו את הנושא או הנושאים אשר יכולים לגעת בליבם של המאזינים.

במרכז למרצים וסדנאות שמחים להציע שרות שאיננו רק מתווך את המרצים אל הקהל המבקש לצרוך מידע; לצד זאת, מציעים שירות אפיון והתאמה אישיים. בשיחה עם נציגי המרכז למרצים ולסדנאות, ניתן לספר ולמנות במפורט את מטרות ההרצאה, ולאחר מכן לקבל הצעה של עד 5 מרצים לכל היותר.

לצד זאת, צוות המרכז גם מציין בכל עת, כי במקביל למאגר המרצים הרשומים בסוכנות, ביכולתו לאתר ולסייע בהפקת הרצאה מותאמת אישית עם ידוענים ושמות מוכרים נוספים מן הארץ ומהעולם. כל שאתם צריכים לעשות הוא למנות שם, ומכאן הצוות ייקח את המושכות.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של אריה

פסוקו של יום

שימוש באמירות מחץ כדי להסביר את המצב שנקלענו אליו

דילוג לתוכן