הכירו את מכללת סלע

מן המרכזים ההדרכתיים המובילים והמתקדמים בישראל
מסך מחשב עם קוד
צילום: piaabay.com

ממועד הקמתה בשנת 1990 ועד לעת הנוכחית, מכללת סלע ממשיכה למצב את עצמה על בסיס חזונה כמכללה טכנולוגית מתקדמת המחברת באופן סינרגי ומושלם בין סביבת לימודית טכנולוגית מתקדמת לבין מרכז טכנולוגי הפועל מול שורה של לקוחות בתעשיית ההייטק בישראל.

במכללת סלע שמחים להציע מגוון רחב של הכשרות טכנולוגיות מקצועיות המכינות את בוגריה למלא תפקידי מפתח בענף ההייטק על סוגיו.

בזכות ההון האנושי

הרבה מעבר לכך שנתייחס לכיתות טכנולוגיות והרבה לפני שנחליט למקד את תשומת הלב בקורסים השונים, הרי שמכללת סלע היא בראש ובראשונה מכללה טכנולוגית המבוססת על הון אנושי איכותי.

סגל תוכניות הלימוד כולו מגיע מתוך התעשייה, 'חי ונושם' את הלכי הרוח המשתנים בתוך השוק, ויודע היכן לשים את האצבע בבנייתם של הסילבוסים המתעדכנים באופן תדיר, למען הסטודנטים ולמען המעסיקים והמעסיקות הממתינים לאנשי ונשות מקצוע מוכשרים.

הלימודים פונים למועמדים ומועמדות חסרי רקע ובעלי רקע כאחד, עם קורסים המתחילים מן הבסיס ועד לשלב מתקדם.

ידעה של מכללת סלע נוגעת בשפע רב של תחומי עיסוק שונים החל מתכנות, דרך רשתות תקשורת ועד ללימודי סייבר. לצד אלו, ניתן למצוא לימודי תכנות על שפות פרטניות וכן קורסים בנושאי מחשב הנוגעים בעקיפין בענף הטכנולוגי כגון קורס עיצוב גרפי.

המכללה המובילה בנוף ההייטק הישראלי

ממועד הקמתה ועד היום, מובילה מכללת סלע בנוף פיתוחם ובנייתם של קורסים מקצועיים, ומתפעלת נכון לכתיבת שורות את אלו אחד מן המרכזים ההדרכתיים המובילים והמתקדמים בישראל.

עם מעבדות מחשב מתקדמות המדמות את סביבת העבודה, רוכשים הסטודנטים והסטודנטיות ידע רב ונרחב המבוסס על ניסיון, פרקטיקה וכן ליווי אישי מצד המרצים והמרצות.

המכללה מעניקה מענה לצורך הקיים בכל עת בשוק העבודה הטכנולוגי, כאשר אחד מן המסלולים המובילים והנפוצים שבה הוא לימודי בדיקת תוכנה QA המיועדים עבור בדיקתם של יישומים ותוכנות בטרם יציאתם לשוק, לימודי אבטחת מידע למניעת מתקפות סייבר ואבטחתו של המידע המצוי המחשבים וברשת וכן מסלול קורס python המלמד על אחת משפות התכנות הוורסטיליות והמובילות בעולם.

למי הקורסים מיועדים?

במכללה ניתן למצוא שפע של קורסים הפונים למתכנתים בפועל המעוניינים לעדכן את סל הכישורים שלהם ולהתאים את הידע הקיים אל הידע הנדרש בשוק העבודה. דוגמה נהדרת לכך היא קורס פול סטאק שבאמצעותו לומדים כיצד לענות הן על הצד השרת והן על הפרונט אנד.

וכן, לצידם ניתן למצוא עוד מגוון רחב של מסלולים אשר אינם מצריכים ידע קודם, כאשר כאמור הקורס המוביל בנושא זה הינו קורס בדיקת תוכנה.

הקורסים נועדו הן כדי לתת את ההכשרה הנדרשת בפועל בתפקידי היעד, והן כדי להכין את הסטודנטים לקראת בחינות בינלאומיות שונות הנערכות להסמכה בתחומים טכנולוגיים שונים.

בכל שאלה והתייעצות, ניתן לבקר באתר מכללת סלע ולהתייעץ עם יועץ לימודים לקבל מידע נוסף: https://www.sela.co.il/

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

שאול אייזנברג

רומן שהצליח

ההצלחה של רובי קין בעונה הראשונה במכבי תל אביב

תמונה של שי

יום הדין

ישראל זקוקה לחזון מדיני אמיץ ולאסטרטגיה לאומית

תמונה של אבי

המתרץ

טיפולוגיה של שחקני ברידג' (5)

דילוג לתוכן