קידום אתרים אורגני וממומן

שילוב מנצח
תמונה: VISHRAVAL wikimedia commons

אתר אינטרנט לעסק זה כבר מזמן לא מהלך שחשוב לעשות כי מצפים מכם. כיום, כאשר לכל המתחרים שלכם יש אתר אינטרנט, העובדה שגם לכם יש אחד לא עושה הרבה הבדל. לבנות אתר אינטרנט בלי קידום אתרים אורגני או ממומן זה קצת כמו לכתוב שיר למגירה. אולי הוא שיר מעולה, ואולי אתם נהנים ממנו מאוד, אבל הוא לא קוטף פירות, ובכל הנוגע לעסק שלכם – אתם רוצים לקטוף פירות.

אם יש לכם אתר אינטרנט ונדמה לכם שאתם לא מקבלים ממנו את מה שהוא הבטיח לתת, לרוב זרם קבוע של לקוחות אונליין, אז יש בעיה בעסק. השקעתם, עיצבתם, בניתם, וכלום לא קרה? אין בעיה, אפשר לתקן את זה, בעזרת מהלך קידום אתרים נבון ומדויק.

איך עושים קידום אתרים אורגני? קידום אתרים אורגני מתבצע על ידי:

  • תכנים נכונים לאתר – תוכן נכון הוא לא רק בנושא האתר שלכם, אלא גם כזה שבאמת מעניק ערך מוסף ללקוח הפוטנציאלי שלכם, עונה על שאלות נפוצות שיש לו, ובגדול שווה קריאה. יש דרך לכתוב תוכן לקידום אתרים, וכדאי להכיר אותה ולא רק לכתוב עוד ועוד תוכן בלי הכוונה ודיוק.
  • פעולות טכניות חיוניות – לפעמים האתר שלכם יושב על שרת לא נכון, או בחבילה לא מתאימה. לפעמים האתר לא מעודכן ברמה הטכנית (לא ברמת התוכן), ועד שלא תעדכנו אותו הוא לא יוכל להתקדם מהמקום הנוכחי שלו. קידום אורגני כולל בדיקת עומק לקוד בו האתר נבנה, לבחון את המבנה של האתר (השלד שלו – ברמת פרישת התוכן), ועוד, כדי לוודא שהתנאים לשגשוג קיימים מהשורש, ושאין משהו שמעכב את התפתחות האתר והפופולאריות שלו ברשת.
  • יצירת מערך קישורים בריא – קישורים מאתרים אחרים מועיל בכמה דרכים. הראשונה והברורה מאליה היא כי כאשר אנשים שמים קישור לאתר שלכם מהאתר שלהם אז זה מעלה את הסיכוי שמישהו יגיע אליכם דרכם. האפקט הנוסף הוא בדירוג של גוגל ומנועי החיפוש הנוספים, אשר מזהים כי אתרים אחרים ממליצים עליכם, אז כנראה שהאתר שלכם שווה יותר.

 

מה לגבי קידום ממומן:

שלא כמו הקידום האורגני, הקידום הממומן לא דורש הרבה מאוד שינויים באתר ובמבנה שלו, ובטח שלא יצירת מערך קישורים. קידום ממומן נשען על תורה אחרת לגמרי, והיא ניסוח המודעה המושלמת ללקוח הפוטנציאלי ואז יצירת העמוד המושלם בשבילו, כזה שיוביל אותו ישירות לביצוע הפעולה שאתם צריכים שהוא יבצע.

מודעה מושלמת היא מודעה שמעוררת את הלקוח שלכם ללחוץ עליה. היא חייבת לדבר בשפה שלו, ולעורר בו תגובה רגשית חיובית. השלב הבא, העמוד אליו הוא מגיע מהמודעה, חייב להיות באותה שפה גם כן, ולהוביל אותו למסקנה כי הוא חייב לפעול – לצלצל, לרכוש, למלא טופס, או כל פעולה אחרת שאתם רוצים שהוא יבצע. השילוב בין  קידום אתרים אורגני לקידום ממומן הוא לרוב מנוף להצלחה עסקית של אתר האינטרנט שלכם.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של אריה

פסוקו של יום

שימוש באמירות מחץ כדי להסביר את המצב שנקלענו אליו

דילוג לתוכן