מידע מעניין על פרסום כתבת תדמית

כך מגיעים לקהל הרחב
אתר אינטרנט
צילום:Rock1997 commons.wikimedia.org

ידוע דבר כי הדרך המהירה ביותר להצגת איכויות של חברה או עסק היא ע"י הגדלת החשיפה של קהל היעד אל השירות המסופק ע"י אלו האחרונים, וכן הנגשתו לקהל זה. הנגשה זאת נעשית כיום באמצעות שיווק דיגיטלי נכון אשר מדייק אותנו לקהל היעד הרלוונטי ביותר אלינו, ע"י כלל הפרמטרים המייחדים את העסק שלנו על תכונותיו השונות. הפלטפורמות בהן אלו מובאים לידי ביטוי הן באמצעות פוסטים ברשתות החברתיות, פרופילים פעילים, וכמובן פרסום כתבת תדמית. היופי שבזו האחרונה הוא שהיא נראית אובייקטיבית, כצופה מהצד משל היית לקוח, וכך למעשה גורמת לקהל היעד הפוטנציאלי לחוש את איכות השירות מהצד שלו.

פרסום כתבת תדמית כנקודת מבט אובייקטיבית

מעבר להיותה נקודת מבט אובייקטיבית, פרסום כתבת תדמית מהווה מנוף נהדר לפרסום העסק וקידומו. פרסום כתבת תדמית מתבצע לרוב באתרי חדשות מוכרים וגדולים, בפלטפורמות בתפוצה רחבה אשר מגיעה להרבה מאד אנשים. כך, ביכולתה של פרסום כתבת תדמית להגיע לקהל רב ממש בלחיצה אחת, להגדיל את סיכויי ההקלקות וכמובן כך גם את הגדלת תפוצת הלקוחות הפוטנציאלים וההכנסות.

כאשר אנו בוחרים לפרסם כתבת תדמית אנו למעשה יכולים לתפוס ציפור נוספת והיא השקה של מוצרים חדשים אותם אנו מעוניינים לקדם. כך, אנו למעשה משיגים גם פרסום עבור העסק, מגדילים את הרלוונטיות של העסק – שהרי אנו מצביעים על תנועה מתמדת והשקה של מוצר חדש. כך, גם מגיעים לקהל רחב הרבה יותר וגם מקדמים מוצר ספציפי וכך מעלים את פוטנציאל המכירה של אותו מוצר בפרט ומוצרים נוספים, ככלל. כי כידוע, קל יותר לקנות יותר כאשר אנו מעוניינים כבר במוצר ספציפי מסוים.

האדרת שמנו הטוב באמצעות פרסום כתבת תדמית

יתרון משמעותי מאד ונוסף לפרסום כתבת תדמית לעסק הוא האפשרות לנהל באמצעות כתבות תדמית טובת ואיכותיות את מוניטין החברה, ולשמור על שמה הטוב. נבין כיצד זה עובד: כאשר אדם מחפש שירות ספציפי, או את שם העסק שלנו במנועי החיפוש בגוגל, הוא מגיע בלחיצת כפתור למאות ואף אלפי תוצאות. רוב רובם המוחלט של האנשים אינם גולשים מעבר לעמוד השני או השלישי של תוצאות אלו. וכמובן, שהתוצאות הנצפות ביותר הן התוצאות הראשונות. כאשר אנו מבקשים עבור העסק שלנו פרסום כתבת תדמית אנו למעשה יוצרים מוניטין חיובי באמצעות כתבה שתתפרסם בגוף חיצוני באתר גדול כזה או אחר, וכך ממנפים את מוניטין העסק שלנו בגוגל היישר אל עמודי החיפוש הראשונים. כך שאם מאן-הוא-הוא ירצה לדלות מעט מידע- הוא לבטח ימצא את שהוא מבקש בכתבה זו.

חשוב להבין שכאשר אנו לא שמים את מבטחנו בכתיבת תוכן שיווקי גרידא, אנו למעשה יוצרים תדמית רצינית מאד עבור העסק שלנו. פרסום כתבת תדמית באתר חדשות מוביל ע"י כתב אובייקטיבי יוצרת תמונה מהימנה הרבה יותר, מלאה ברבדים ובגוונים וביכולתה להעניק ללקוח הפוטנציאלי פרספקטיבות נוספות שונות אותן הוא מבקש לראות.

לסיכום, אם אתם מעוניינים בכתבת תדמית, פנו לחברת בטר

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של אריה

הקרב על הדמוקרטיה

כיצד נתנגד למהלכים האנטי-דמוקרטיים שמתגבשים בישראל