בניית אתרים

איזה אתר לבנות לכם?
אתר על מסך
תמונה: ליעד פתרונות פרסום

אתר אינטרנט הוא הדרך של העסק שלכם להפגין נוכחות מקצועית בדיגיטל.

לקוחות שמחפשים שירותים ומוצרים כמו שלכם, מחפשים אתרים של עסקים ואם אין לכם אתר – הם יגיעו לאתר של המתחרים שלכם. אנשים שרוצים להיות לקוחות שלכם, מחפשים מידע על העסק שלכם באינטרנט ואם אתם רוצים לעשות רושם של עסק מקצועי ואיכותי וגם לוודא שלקוחות פוטנציאליים יקבלו את המידע שאתם רוצים לתת להם על העסק – תוכלו לעשות את זה רק באמצעות אתר עסקי משלכם.

אז אילו סוגים של אתרים אתם יכולים לבנות לעסק שלכם?

 

אתר תדמית – מה זה ולמה זה טוב?

אתר תדמית לעסק צריך להיות, לפני הכל, מותאם לחיפושים של לקוחות פוטנציאליים אחר שירותים ומוצרים כמו שלכם, אבל הוא גם צריך להיות נוח לשימוש, מעוצב היטב ומלא בתוכן רלוונטי בעל ערך.

אבל חשוב לזכור כי בניית אתרים לחיזוק תדמית יוצרת את כרטיס הביקור הדיגיטלי של העסק.

שם אתם יכולים להכניס את כל המידע שאתם רוצים להציג בפני הגולשים.

זוהי הזדמנות מדהימה לעשות לעסק שלכם יחסי ציבור ממוקדים, לספר ללקוחות שלכם מה הם ירוויחו אם יעשו אתכם עסקים ולספק להם את המידע הכי עדכני, רלוונטי ואמין עליכם, על העסק, על השירותים ועל המוצרים שלכם.

 

אתר עסקי עם חנות וירטואלית

אתר חנות, נקרא גם אתר מסחר אלקטרוני, או איקומרס, או חנות וירטואלית, הוא אתר המאפשר לכם למכור את המוצרים של העסק באינטרנט, מה שנקרא – אונליין.

אז החנות הוירטואלית שלכם צריכה להיות אטרקטיבית, מעוצבת, נוחה לשימוש וגם מלאה במוצרים איכותיים, אבל היא כמובן מחוברת לגמרי לעולם האמיתי, בתנאי שאתם בונים אותה כמו שצריך, מקפידים להכניס ממשק תשלומים מאובטח היטב ונוח לשימוש ומוודאים שכל לקוח מקבל בדיוק את מה שהוא הזמין.

אתר כזה מאפשר לכם להגדיל את המכירות של העסק ולהפגין נוכחות חיונית בדיגיטל, אבל הוא גם משמש לצורכי תדמית ולכן חשוב לזכור להקפיד על עיצוב וחווית משתמש בסטנדרט גבוה.

 

דף נחיתה – גם זה סוג של אתר

דף נחיתה מתאים לעסק שרוצה לצאת בקמפיין ספציפי, נקודתי. בדרך כלל, דף נחיתה מתמקד במוצר, או שירות אחד ספציפי ומיועד לתמוך במידע המופיע באתר, כדי למשוך תשומת לב מירבית של הגולשים. דף נחיתה בנוי היטב, מאפשר לכם להכניס כמות גדולה של מידע לאתר קטן ונוח לשימוש, לכוון את הגולשים באופן ממוקד וברור לביצוע רכישה, או המנת מוצר ולפעמים פשוט להשארת פרטים ליצירת קשר.

האופי הממוקד והמניע של דפי נחיתה, הופך אותם אפקטיביים מאוד ולכן גם פופולריים במיוחד.

 

לסיכום, בניית אתרים נעשית בהתאמה אישית לצרכים שלכם ושל העסק שלכם. יש מגוון רחב של עיצובים, מבנים היררכיים, פעולות ותכנים, שאפשר להכניס לכל אתר – בהתאם לצורך, כדי ליצור את האתר המושלם לקידום העסק שלכם.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של יאיר

שירה

שיר