5 הסודות של קידום ובניית אתרים מצליחים

ממחקר ועד קידום האתר
שרטוט
צילום: ArtsyBee pixabay

יכול להיות שכבר שמעתם שהיום אתם יכולים לבנות אתר חינם בכל מיני אתרים לבניית אתרים. ואולי אפילו קראתם איפשהו שאפשר לעשות קידום אתרים בעצמכם, בלי להיעזר באיש מקצוע. ובכן, אם האתר שלכם הוא אתר של תחביב, ללא כל הקשר עסקי, לכו על זה. אבל אם יש לכם עסק, או אתר רציני, חשוב שתבינו את הסודות של קידום ובניית אתרים מצליחים.

ממש כפי שאתם למדתם את המקצוע שלכם ויודעים לעשות את העבודה, הרי לא ניתן לצפות ממישהו שלא למד דבר על המקצוע לתת את השירות שאתם יודעים לתת. אותו הדר בקידום ובבניית אתרים. יותר מזה, תחומים אלו מסועפים על תתי-תחומים כה רבים, עד שמי שמתחיל להיכנס לזה בתור "תחביב" מהר מאוד נכנע. אז איך בכל זאת עושים זאת?

קידום ובניית אתרים – הסודות:

  1. מחקר – אתם חייבים, אבל ממש חייבים לדעת לחקור לעומק. אתם צריכים לחקור את העסק שלכם כאילו אתם פוגשים אותו בפעם הראשונה. אתם צריכים לדעת לחקור את המתחרים שלכם. אתם צריכים לדעת לחקור את הלקוחות שלכם.
  2. יצירת פרופיל – אתם חייבים לדעת לבנות פרופיל של הלקוח המושלם שלכם, זה שישמח להשתמש בשירות או במוצר שלכם, וישמח לשלם עבורו.
  3. למידת התחרות – אתם חייבים ללמוד ולנתח את מבנה האתר של המתחרים שלכם, ולאתר וללמוד את מהלכי הקידום שהם מבצעים, כדי להצליח להתעלות עליהם.

אוקיי, אז למדנו את כל אלו. מה הלאה?

נכו, קידום ובנייה של אתר מוצלח לא נשענים רק על הלמידה, אלא גם על היישום:

  1. בניית אתר חד – המילה חד נועדה לרמוז שהאתר צריך לחתוך ישירות ללב העניין, וללב הלקוח, שכן בקצב שבו האינטרנט פועל כיום, אם לא גרמתם ללקוח הפוטנציאלי להתאהב בכם בתוך 4-8 שניות הרי שהוא יעבור הלאה לאתר של המתחרים, שבשלב זה אתם כבר אמורים לדעת מה הם עושים והאם זה עובד להם.
  2. בניית מערך קידום – קידום ובניית אתרים שזורים זה בזה, שכן גם האתר הכי חד בעולם, אם לא מקדמים אותו, לא יגיע למסך של הלקוח, ולכן, כמו ספר חבוי במגירה, פשוט לא ייקרא.
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של אורית

שינון ולא יותר

הערכת הלמידה בישיבות על פי הטקסונומיה של בלום

תמונה של יגאל

חרקירי מודרני

הדרגים הפוליטי והביטחוני חייבים לקחת אחריות אמיתית

דילוג לתוכן