שירותי IT לעסק גדול

איך בוחרים?
תמונה סמלית
תמונה: freepik

איך בוחרים שירותי IT לעסק? מה ההבדל בין הצרכים של עסקים גדולים לבין אלו התואמים לפעילות של עסק קטן?

פתרונות מחשוב חייבים להתאים לתחום הפעילות של העסק. אבל מלבד תחום הפעילות, יש מקום להביא בחשבון את הגודל של העסק. בפועל, הגודל של העסק חשוב מכפי שנהוג לחשוב. אם שירותי המחשוב לא מתאימים לגודל של העסק, יהיה להם קשה לתת מענה לצרכים שלו.

ההבדל העיקרי הוא בין שירותי IT לעסק גדול לעומת עסק קטן. בעוד בעסק קטן השירות הזה הוא מודולרי וגמיש, בעסקים גדולים הוא חייב להיות מבוסס ואמין. בלי שירותי מחשוב אמינים, העסק הגדול עלול לאבד לקוחות ואת היתרון שלו מול המתחרים.

בחירת שירותי IT לעסק

עסק גדול יכול להשתמש במשאבים שעומדים לרשותו כדי לבחור פתרונות מחשוב. כאשר העסק נמצא בשלב הזה, מתבצעת השוואה בין פתרונות מחשוב על בסיס פרמטרים אובייקטיביים.

פרמטרים אובייקטיביים הם כל אלו שמאפשרים לדעת מראש מה רמת השירות. ספציפית עם שירותי IT, בודקים למשל במה החברה שמספקת אותם מתמחה. לאחר מכן, מבררים את רמת הזמינות של החברה. כמו כן, תמיד כדאי לעסק גדול לבחור חברה שמספקת גם שירותי IT וגם שירותי ענן.

ריכוז שירותים תחת קורת גג אחת

שירותי IT לבדם עלולים שלא להספיק עבור העסק הגדול. בעוד בעסק קטן לא אמורה להיות בעיה למקד משאבים בשירותי מחשוב ייעודיים, בעסק גדול זה לא עובד ככה. בעסק גדול, מה שעושים זה לרכז פתרונות מחשוב תחת קורת גג אחת.

באמצעות ריכוז פתרונות מחשוב תחת קורת גג אחת, נציגי העסק הגדול יכולים לדעת שיש להם אל מי לפנות. פנייה כזו מתבצעת למשל במקרה של תקלה, בהחלפת מערכות, בשדרוג תוכנות וכן הלאה. בגלל שעולם המחשבים תמיד נמצא בתנועה, ריכוז פתרונות המחשוב הוא עניין קריטי עבור העסק הגדול.

שירותי IT לעסק שצומח

היתרון הוא שבעלי עסקים יכולים כיום להשתמש בשירותי מחשוב בהתאמה אישית. כאשר שירותי המחשוב מותאמים לעסק, זה אומר שהם צומחים יחד איתו. עם הזמן, גם נציגי העסק וגם מי שמספקים את שירותי המחשוב יידעו איזה פתרונות להציע.

הפתרונות שעל הפרק צריכים להתאים עבור העסק עכשיו ובעתיד. ככל שיש לעסק יותר פתרונות מחשוב, כך קל לו להתאים את עצמו לרוח הזמן. במישור הפרקטי, התאמה אישית של פתרונות מחשוב גם חוסכת זמן ומשאבים.

הבדלים בשירותי IT

מומלץ להתייעץ עם חברה מקצועית לגבי הבדלים בין שירותי IT. באמצעות ייעוץ כזה, ניתן לברר לגבי הטמעת שרתים, ראוטרים או הדרכות. לאחר מכן, כל שנותר הוא להוסיף למשוואה שירותי גיבוי, הקמת רשתות ועוד.

קומפליט מחשבים למשל מתמחה בריכוז פתרונות מחשוב תחת קורת גג אחת. אז בגלל זה, מדובר על חברה מובילה עבור שירותי IT לעסק גדול או קטן כאחד.

עברו לאתר קומפליט פתרונות מחשוב כדי לקבל ייעוץ לכל מטרה או הצעת מחיר,

https://complit.co.il/

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך