פרסום דיגיטלי עובד וזה ברור!

כך מגיעים אל קהל היעד
אתר אינטרנט
צילום:Rock1997 commons.wikimedia.org

פרסום דיגיטלי הוא פרסום המשתמש באינטרנט וברשת האינטרנטית על מנת לשווק את המוצר שלכם. ישנם תחומים מגוונים ברשת זו והאפשרויות להגיע לקהלי היעד שלכם מהירות ובעלות הצלחה רבה. כולם נמצאים באינטרנט, היום עוד יותר מבעבר, לאחר משבר הקורונה גם לקוחות עם חסמי שימוש באינטרנט נכנסו לשוק זה והגדילו את השוק באופן משמעותי. שלא לדבר על הדורות הצעירים יותר שחיים ונושמים דיגיטל. זהו המרחב הכי משמעותי בעבורם. ישנם דרכים שונות להגיע ללקוחות במרחב הדיגיטלי.

פרסום דיגיטלי והדרכים המקובלות לשימוש בפרסום זה:

 • אתרי אינטרנט
 • המדיות החברתיות של פייס בוק אינסטגרם טוויטר ולינקדאין
 • דפי נחיתה (דף נחיתה הינו דף אינטרנטי יחיד ולא כמה דפים כמו שיש באתר)
 • בלוגים למיניהם
 • צ'אטבוט (צ'אטבוט הינה סוג של תוכנה המדמה צ'אט בשפה אנושית)

בכל אותם כלים שבהם נוהגים לעשות שימוש בפרסום דיגיטלי ניתן להגיע בקלות ללקוחות. לבצע פילוח שוק מהימן ולאפשר ניהול לקוחות ברמה איכותית וגבוהה. כמו כן ניתן בקלות ליצור קשר רציף עם הלקוחות ולהניע אותם לפעולות ורכישות שונות בעסק באופן פשוט וידידותי.

ישנן כמה שיטות להביא את הנכסים הדיגיטליים שלכם כגון האתר והפרסומים השונים שלכם אל קהל היעד שלכם.

להלן כמה מהפלטפורמות השיווקיות הקיימות בשוק:

 1. קידום ממומן
 2. קידום אורגני
 3. מדיה חברתית
 4. דיוור ישיר
 5. פרסום משולב תוכן
 6. בלוגים

קידום ממומן הינו קידום המביא את תוצאות מילות החיפוש לראש רשימת החיפוש בדף התוצאות או במיקום מסוים בדף התוצאות הראשון. ומגביר את התנועה והכניסות לאתר דרך מנועי החיפוש. ללא שינוי מהותי בתוכן או במבנה האתר.

קידום אורגני גם הוא קידום תוצאות מילות החיפוש אך נעשה בדרך של תיקון שגיאות שנעשו בבניית האתר וכמו כן מתרכז בבניית תוכן ומילות חיפוש שיתנו מענה אופטימלי למטרת תוצאות החיפוש.

המדיה החברתית כוללת את  פייס בוק אינסטגרם טוויטר לינקדאין וכדומה, שם ניתן לקדם ולשווק את העסק ולחשוף אותו לקהל לקוחות גדול בעזרת מודעות, תמונות, וסרטונים.

דיוור ישיר מאפשר הגעה דרך הודעות וואטס אפ, SMS, MMS ניוזלטר וכדומה אל קהל  היעד וניהול דיוור זה.

פרסום משולב תוכן הינו פרסום לכל דבר הנראה כתוכן אינטגרלי לאתר. זוהי מודעת פרסום שאינה מפרסמת באופן ישיר ועליה להוות מקור מידע או מקור הנותן ערך מוסף ללקוח ומניעה אותו לפעולה ישירה או עקיפה לקנייה.

בלוגים הינם רשומות תוכן קצרות (פוסטים) המהווים חלק מתוכן האתר ומספקים ללקוח מקור לקריאה והעשרה בנוגע למוצר באופן ישיר או עקיף.

לאור כל השיטות והדרכים שהצגנו לפניכם ניתן להבין שכאשר רוצים לקדם ולשווק עסק, הדרך הנכונה לכך היא פרסום דיגיטלי. פרסום זה מצליח להגיע לקהלי יעד גדולים ומגוונים ומאפשר ניהול אפקטיבי של קהל זה.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך